تاس استودیو پشت میدان جنگ Vنشان داد که تیرانداز اول شخص دریافت نهایی خود را مستقل و به روز رسانی در تابستان هر چند توسعه خود ادامه خواهد داد و کار بر روی برخی از جنبه های بازی.

Battlefield V‘s فصل 6 به جنگل به پایان خواهد رسید و در آوریل 29. بازی ارشد, تهیه کننده, رایان مک آرتور گفت: در یک پست وبلاگ در Electronic Arts سایت که تاس به رول از یک مطلب مستقل به روز رسانی در ماه ژوئن است که شامل مطالب جدید و سلاح, در علاوه بر این به بازی ترفند.

در حالی که به روز رسانی هدفمند به رول از در ماه ژوئن مک آرتور اشاره کرد که ممکن است تاخیر به عنوان تاس توسعه دهندگان هنوز هم “مقابله با چالش ها” از تغییر به کار از خانه راه اندازی.

این به روز رسانی نهایی به میدان جنگ V خواهد بود و به دنبال آن پاداش هفتگی است که به بازیکنان میدان جنگ ارز و یا شرکت سکه. این باز خواهد شد تا فرصت را برای باز کردن چرخ دنده است که بازیکنان ممکن است از دست رفته بیش از این دوره از بازی ها را در طول عمر.

تاس نیز برنامه ریزی هفتگی رویدادها و فعالیت های از جمله بازگشت دوستانه #FridayNightBattlefield سرور و رجعت پنج شنبه ها که به بازیکنان در سراسر میدان جنگ بازی با هم. توسعه نیز از ادامه کار در جامعه های به روز رسانی برای بازیکنان که ترجیح می دهند سفارشی تجربه های چند نفره.

Battlefield V ممکن سواری در غروب آفتاب اما تاس گفت که آن را نیز در ادامه آن ضد تقلب ابتکارات برای بازی. بازیکنان می خواست به ارسال گزارش اگر آنها روبرو می شوند هر گونه متقلب به عنوان میدان جنگ پنجم مسابقات انتظار می رود برای ادامه و پس از نهایی مستقل به روز رسانی در ماه ژوئن.

Reliving جنگ جهانی دوم در میدان جنگ V

میدان جنگ پنجم نقل مکان کرد و اقدام به جنگ جهانی دوم با یک تک بازیکن مبارزات انتخاباتی شامل داستان های جنگ که کمتر شناخته شده اما بسیار عاطفی داستان. با این حال تمرکز اصلی این تیرانداز اول شخص با همه به عنوان میدان جنگ بازی ها, بازی رقابتی چند نفره. در علاوه بر این به کلاسیک حالت چند نفره بازیکنان نیز ارائه شد جزر و مد از جنگ است که با تمرکز بر خاص در طول دوره جنگ جهانی دوم و طوفان است که تاس را در نبرد رویال نوع.

Electronic Arts در حال حاضر احتمالا برنامه ریزی های بعدی میدان جنگو به نظر می رسد که سر و صدا است که برای بازگشت به اینده جنگ های گذشته دیده می شود در میدان جنگ 2142.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو