Basecamp مدیر عامل می گوید: اپل فروشگاه App مسئله در مورد ‘عدم انتخاب’

Adelaide, Australia - September 23, 2013: Clicking the App Store icon on the new ipad running iOS 7. iOS 7 is the foundation of iPhone, iPad, and iPod touch. It comes with a collection of apps and useful features. The iOS 7 update features a redesigned interface and hundreds of new features.
ymgerman via Getty Images

Basecamp مدیر عامل Jason سرخ شده نوشته شده است یک نامه توضیح آنچه خود واقعی مشکل با فروشگاه برنامه اپل پرداخت سیاست. او گفت: آن را فقط در مورد پول — هر چند او اذعان می کند که آن را “بخش بزرگی از داستان” — اما “در مورد عدم انتخاب و چگونه اپل به زور درج خود را بین [این] شرکت و [آن] مشتری است.”

در اینجا کمی در زمینه آنچه که خواسته خود را باز نامه: Basecamp به تازگی منتشر شده یک چند پلت فرم سرویس های ایمیل به نام “هی” است که هزینه های حداقل 99 دلار در سال است. قادر به استفاده از آن شما مجبور به پرداخت برای اشتراک در وب است. که نمی نشستن به خوبی با فن آوری های غول پیکر که رد اشکال رفع این شرکت سعی در به رول از مدت کوتاهی پس از هی راه اندازی. در نامه ای اپل فرستاده شده به Basecamp پس از رد درخواست تجدید نظر به تصمیم خود را که توسعه دهندگان باید پیشنهاد خرید در نرم افزار به عنوان یک راه برای مشتریان به باز کردن ویژگی های و قابلیت های.

همانطور که می دانید اپل طول می کشد 30 درصد کمیسیون پرداخت می شود و هر گونه خرید در نرم افزار. این هیچ راز است که بسیاری از توسعه دهندگان خوشحال نیست با واژه — کمیسیون اروپا است و حتی باز کردن دوگانه تحقیقات به فروشگاه App و اپل پرداخت با توجه به شکایت ثبت شده توسط Spotify و بر اساس گزارش Rakuten متعلق به e-reader برنامه Kobo. Spotify رئیس دانیل Ek نشان داد که این شرکت نمی تواند اپل را هزینه. و پس از EC خود را اعلام کرد کاوشگر Tinder شرکت مادر مطابقت گروه و Fortnite صاحب حماسه بازی نیز با انتقاد از این غول تکنولوژی برای جمع آوری بخشی از درآمد خود را.

اپل گفت: آن را تنها رول از رفع اشکال Basecamp تلاش برای ارسال اگر آن را اصلاح هی برنامه ایمیل. در مصاحبه با TechCrunchبه فن آوری های غول پیکر, معاون ارشد رئیس جمهور فیل شیلر گفت که این شرکت هیچ برنامه ای برای تغییر سیاست های خود به جای توسعه است. در واقع شیلر گفت: هی iOS برنامه تصویب شد در خطا. او همچنین گفت که Basecamp می ساخته اند هی برنامه قابل قبول تحت قوانین فعلی از طریق راه های مختلف مانند شارژ قیمت های مختلف در برنامه و در وب است. سرخ شده به نام بیانیه ای که “ضد تراست طلا” در نامه خود از آنجا که احتمالا نشان می دهد که Basecamp باید هزینه های iOS خود را به مشتریان بیشتر.

مدیر عامل شرکت همچنین در تشریح آنچه که او به معنای “عدم انتخاب.” او گفت که اگر هی مشتریان ثبت نام از طریق فروشگاه برنامه نویسی دیگر قادر خواهد بود به ارائه “بازپرداخت کارت اعتباری, تغییرات, تخفیف, محاکمه پسوند مشکلات استثنا comps جزئی پرداخت های غیر انتفاعی, تخفیف, آموزشی, تخفیف, خرابی, اعتبار مالیاتی استثنا و غیره.” آن را نمی تواند گسترش محاکمه و یا شرایط پرداخت برای کسانی که نیاز به آن را مانند آن را برای خود پروژه نرم افزار مدیریت مشتریان, به عنوان مثال. و یا ارائه نسخه های رایگان به افرادی مانند پاسخ اول.

بیشتر, آن را نمی خواهد بود قادر به انتقال اطلاعات پرداخت از یک پلت فرم به دیگری. اگر یک مشتری به طور ناگهانی به تعویض سیستم عامل از iOS به Android و سپس آنها ممکن است در نهایت از دست دادن دسترسی خود را به آدرس ایمیل و همه چیز را در صندوق پستی خود را. “این است که چرا ما باید جهانی غیر پلت فرم خاص متمرکز صدور صورت حساب, سیستم,” او نوشت. سرخ شده پایان نامه خود را با این:

“پس ما چه می خواهیم ؟ من نمی گویم IAP نباید وجود داشته باشد و یا نباید یک گزینه است. برای برخی از کسب و کار ممکن است حس را. اگر اپل این است که شما ارسال به تمام مشتریان خود آن را احتمالا می کند را حس. 30% رای است که هنوز بزرگراه سرقت به عنوان کنگره Cicilline به تازگی در مصاحبه ای گفت: اما مشکل اساسی برای ما است عدم انتخاب.

اپل لطفا فقط در اختیار توسعه دهندگان خود را انتخاب! اجازه دهید ما لایحه خود ما مشتریان ما از طریق سیستم خود را به طوری که ما می تواند کمک به آنها را با پسوند بازپرداخت تخفیف و یا هر چیز دیگری راه خود ما. ما کسب و کار کسب و کار شما. و فیل شیلر پیشنهاد است که ما باید به افزایش قیمت ها در iOS مشتریان به اپل اضافه شده حاشیه آنتی تراست طلا.”

در این مقاله: Basecamp, هی, ایمیل, اپل, App store, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>