ممنوع بازی ترسناک ‘اخلاص’ دوباره در دسترس است در تایوان

Devotion
شمع قرمز بازی

تایوانی, بازی ترسناک خود گذشتگی برای خرید در دسترس است دوباره — اما تنها در آن کشور. یک Resetera gaming فروم پوستر کشف کرده است که نسخه فیزیکی این بازی هستند تا برای فروش در توسعه آن را در فروشگاه آنلاین و می تواند خریداری شده در تایوان. از خود گذشتگی بود که تنها در دسترس برای یک هفته در سال گذشته قبل از توسعه دهنده آن شمع قرمز کشیده و آن را از بخار. بازی رنج می برد از یک بررسی کمپین بمباران پس از بازیکنان کشف شده بود حضور وینی پیف الگوی رفتاری ارجاع رئیس جمهور چین.

شمع قرمز به سرعت منتشر شد پچ و عذرخواهی یک تعداد انگشت شماری از بار برای این حادثه اما این کافی نبود. مقامات چینی محروم Indievent این شرکت مستقر در چین که منتشر شده از خود گذشتگی در کشور از آن مجوز کسب و کار چند ماه پس از بازی کشیده شد. شمع قرمز و سپس با صدور بیانیه ای گفته است که این بازی را نمی توان به عقب در هر زمان به زودی.

کسانی که در تایوان در حال حاضر می تواند preorder هر کدام از دو نسخه های فیزیکی بازی: استاندارد کپی و یا یک فرد خاص است که همراه با موسیقی متن آن. آن را در دسترس برای قبل از سفارش تا ژوئن 15th, اما, تحویل, است محدود به, تایوانی, آدرس. به عنوان PC Gamer , یادداشت هر چند شمع قرمز ارسال شده توسط پیام در Facebook گفتن طرفداران آن را درک می کند که این نسخه “قطعا راضی نیست همه بازیکنان هستند که به دنبال به جلو به آنلاین بودن دوباره.” اما آن را “ادامه سعی کنید در فرصت های مختلف” را به بازی بیشتر مردم است.

در این مقاله: اخبار بازی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>