Bang & Olufsen را Beoplay E8, ورزش, گران هستند بی سیم از earbuds برای تمرینات

Bang & Olufsen در حالی که Bang & Olufsen به حال E8 حرکت بیشتر برای سبک زندگی فعال این

توسط DOSTEMANSALAM در 29 خرداد 1399
Bang & Olufsen E8 Sport
Bang & Olufsen

در حالی که Bang & Olufsen به حال E8 حرکت بیشتر برای سبک زندگی فعال این شرکت ارائه نمی دهد مجموعه ای از حقیقی های بی سیم از earbuds طراحی شده به طور کامل مقاومت در برابر عرق تمرینات. امروز, B&O اعلام کرد E8 ورزش: یک جفت از earbuds بر اساس نسل سوم E8 طراحی از جمله همه از بهبود کیفیت صدا و عمر باتری و تماس های تلفنی است که مدل ارائه می دهد. بیشتر چه, E8, ورزش, بهبود مقاومت در برابر آب — از IP54 تا IP57. به عبارت دیگر این نسخه جدید می تواند مقاومت در برابر غوطه وری کامل تا یک متر (حدود سه فوت) تا 30 دقیقه. که یک ارتقاء قابل توجهی بیش از E8 حرکت را حفاظت چلپ چلوپ.

صحبت از رطوبت E8 ورزش گریبانگیر جزئیات است که به شما کمک کند بهتر استفاده در هیئت مدیره کنترل زمانی که دست شما عرق هستند. کسانی که کنترل به شما اجازه می دهد به جست و خیز آهنگ, گرفتن تماس, فعال کردن حالت شفاف تر و با یک ضربه تند وشدید زدن و یا ضربه بزنید. این E8 ورزش همچنین می آید با یک انتخاب از باله های برای کمک به شما در حفظ و از earbuds در محل در طول اجرا یا تمرین است. بلوتوث 5.1, AAC و aptX پشتیبانی باید نگه داشتن شما متصل شده و موسیقی را با صدایی واضح و روشن در تمام فعالیت های خود را.

Bang & Olufsen E8 Sport
Bang & Olufsen

B&O مطبوعاتی رفتن نیست به جزئیات بسیار است اما از آنجا که E8 ورزشی است که بر اساس E8 3.0 عمر باتری باید حدود هفت ساعت در جوانه. هنگامی که شما عامل شامل شارژ مورد, شما باید قادر به مدیریت 35 ساعت در مجموع به لطف چهار اتهامات عنوان شده علیه اضافی لوازم جانبی اجازه می دهد تا. علاوه بر این مورد است که مجهز به شارژ بی سیم — یک ویژگی که به طور فزاینده ای شایع است اما هنوز هم استاندارد نیست فقط رتبهدهی نشده است. نیز وجود دارد یک شارژ سریع ویژگی سوم-gen E8 که به شما می دهد یک ساعت و نیم از زمان گوش دادن در 20 دقیقه.

مانند E8 3.0 به E8 ورزش $350 (350€/£300). که گران برای مجموعه ای از حقیقی های بی سیم از earbuds این روزها به خصوص یکی که ندارد سر و صدا لغو فعال (ANC) است. در صورتی که نمی کند, شما جلوگیری, این ورزشی جوانه در دسترس خواهد بود از B&O و دیگر خرده فروشان در سیاه و سفید و "اکسیژن آبی" در جولای 9th.

در این مقاله: بنگ و olufsen, B&O, headphones, earbuds, واقعی, بی سیم, واقعی, بی سیم, earbuds, صوتی, e8, ورزش, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب