Bandcamp را صرف آن هزینه های هر اولین جمعه از ماه تا ماه ژوئیه

Bandcamp
ایگور Bonifacic / Engadget

Bandcamp است یک بار دیگر waiving آن هزینه های کمیسیون برای کمک به نوازندگان نهفته coronavirus بیماری همه گیر. این شرکت را یک برش از هر موسیقی یا کالا به شما خرید در حال حاضر و 12AM PT / 3هستم و همکاران. چند برچسب مانند هنر & صنایع دستی و شبح مانند هستند waiving هزینه های خود را به عنوان به خوبی.

زمانی که Bandcamp آیا این همان چیزی که در مارس 20, طرفداران صرف حدود 15 برابر بیشتر از متوسط جمعه منجر به بهترین فروش روز در پلت فرم ، در همه Bandcamp می گوید که بعد از آن ثبت شده $4.3 میلیون نفر در موسیقی و merch فروش. که گفت: طرفداران شده اند حمایتی در سراسر این بیماری همه گیر. در 30 روز گذشته به مصرف کنندگان صرف حدود 16.5 میلیون خرید موسیقی در Bandcamp.

حرکت رو به جلو این شرکت قصد دارد به چشم پوشیدن از آن کمیسیون هزینه دوباره در ژوئن 5th July 3rd, اولین جمعه از کسانی که دو ماه. چند برجسته تر هنرمندان در حال اهدای هر گونه پول آنها را امروز به موسسه خیریه. اگر شما مطمئن نیستید که در آن برای شروع وب سایت نشانی از یک کار بزرگ از برجسته بهترین نسخه های جدید بر روی پلت فرم آن است. شما همچنین می توانید جستجو برای هنرمندان محل در مورد شما می خواهید برای حمایت از کسی محلی است.

در این مقاله: bandcamp, av, موسیقی covid-19, coronavirus مستقل موسیقی, پخش موسیقی, اخبار, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>