Axl Rose و استیون Mnuchin در حال مبارزه در توییتر در مورد تهمت رژیم Coronavirus تلفات


U.S. Treasury Secretary Steven Mnuchin (left, probably) and singer Axl Rose

وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin (سمت چپ احتمالا) و خواننده Axl Rose
تصویر: گتی ایماژ

Axl Rose, خواننده افسانه ای 1980s راک گروه Guns N’ Roses در حال حاضر squabbling با وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin در توییتر در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس. چرا ؟ چرا که واقعیت ما در اینجا در سال 2020. فقط چرخش چرخ غول پیکر از مراجع فرهنگ پاپ بی کفایتی سیاسی و dystopian sci-fi حالات به شکل امروز عناوین—a Mad Libs گه.

تبلیغات

“رسمی! هر کسی ممکن است قبلا فکر استیو Mnuchin او رسما یک احمق” رز توییتی در شب چهارشنبه.

Mnuchin پاسخ به صدای جیر جیر با“چه شما انجام می شود برای این کشور به تازگی ؟” به دنبال یک emoji یک لیبریا پرچم. احتمالا Mnuchin در نظر گرفته شده برای ارسال یک پرچم آمریکا.

تبلیغات

رز گرفتار اشتباه و برگشت, برای اولین بار در مورد Libera سپس با اشاره به این که مغلوب ساختن پیشی جستن رژیم نظارت مرگ بیش از 70000 آمریکایی ها در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“بد من نمی گویم ما امید 2 تقلید لیبریا مدل اقتصادی” رز توییتی. “اما در واقعی بر خلاف این مدیر من مسئول 70k+ مرگ n’ بر خلاف تو من نمی نگه داشتن یک تغذیه gov موقعیت مسئولیت 2 مردم آمریکا n’ برو در تلویزیون تلن آنها 2 سفر ما در طول یک بیماری همه گیر.”

رز به احتمال زیاد اشاره به Mnuchin نظرات از اواسط ماه مارس هنگامی که او را تشویق آمریکایی ها به سفر چیزی بود که ساده لوحانه و حتی در آن زمان است.

“اگر من نبودند مشغول کار من خواهد بود رفتن به خانه به لس آنجلس و من می تواند کاملا راحت گرفتن در یک هواپیمای تجاری در این آخر هفته. با وجود این واقعیت است که ما به مردم گفت به تعطیل سفر کمی از مردم می تواند سفر داخلی آمریکا” Mnuchin گفت: در مارس 13.

تبلیغات

Mnuchin که در نهایت حذف و چاپ صدای جیر جیر خود را با پرچم آمریکا تبدیل به یکی از قدرتمند ترین افراد در کشور همیشه از اهمیت قانون تصویب شد به او بیش از کنترل تریلیون دلار است doled به افراد و کسب و کار در سراسر کشور است.

روشن نیست چه چیزی باعث افزایش یافت به تماس Mnuchin یک, سراخ کون, در سایت, اما وزیر خزانه داری شرکت کنندگان فعال در مسلما بی منطق ترین دولت آمریکا در تاریخ مدرن است. و تقریبا همه چیز ساخته شده بدتر در طول این همه گیر جهانی به عنوان یک نتیجه از هر دو بی کفایت و فاسد رهبری در بسیار بالا.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن رژیم را از دست داده و coronavirus بحران شده است یکی از بدترین ها در جهان با بیش از 1.22 میلیون عفونت و 73,431 مرگ و میر با توجه به آخرین آمار از دانشگاه جانز هاپکینز. که بالاترین از هر کشور هر چند مسلما پایین تر بر اساس سرانه از انگلستان که همچنین دارای یک رهبر شکست خورده.

Mnuchin ساخته شده و تعدادی از پیش بینی ها در ماه مارس در مورد هر دو اقتصاد و همه گیر است که باید ثابت شود wildly نادرست اما در اینجا به این امید او درست است که در سال 2020 رکود نیست به عنوان بد به عنوان سال 2008 بحران مالی جهانی.

تبلیغات

“هنگامی که وجود دارد یک بحران مالی, مردم نگران بودند که رفتن به در سال است. این نمی خواهد در سال” استیو Mnuchin شهادت در مارس 11. “من بسیار با اعتماد به نفس گوش دادن به متخصصان پزشکی که پزشکی رویکردهای توسعه را به سرعت.”

ما هنوز در انتظار آن “روش پزشکی” برای مبارزه با کروناویروس. اما در اینجا به این امید Mnuchin مناسب است در مورد اقتصاد است. اگر او اشتباه ما به صورت بسیار خشن دهه تقریبا مقدار زمان آن طول می کشد برای Axl Rose برای قرار دادن موسیقی های جدید.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>