عالی Alpina AlpinerX زنده smartwatch را برآورده هر دو فن آوری و تماشای حرفهایها

سوئیس ساعت ساز Alpina اعلام کرده است یک نسخه جدید از آن AlpinerX هیبرید ساعت هوشمند به نام AlpinerX زنده است. تغییرات بزرگ در اینجا شامل یک رنگ جدید صفحه نمایش حساس به لمس شیشه ای بیش از بالا و مقدار زیادی از ویژگی های جدید از جمله ضربان قلب و سنسور. اصلی Alpina Alpiner X ساعت هوشمند یک ترکیب فوق العاده از متصل تکنولوژی و ساعت سازی سوئیس خوب و هیجان انگیز برای دیدن و حتی ادغام تنگ تر از دو جهان برای این مدل جدید است.

این Alpina AlpinerX زنده است که توسط شماره گیری آنالوگ اما با رنگ صفحه نمایش لمسی OLED مجموعه در نیمه پایین. آن را گسسته عارضه نیست که کاستن از Alpina سبک. صفحه نمایش نشان می دهد زمان و تاریخ, تایمر, درصد باتری و ضربان قلب و تعداد گام هیدراتاسیون یادآوری و آلارم و اطلاعیه های بیش از حد.

ضربان قلب مانیتور در پشت تماشای آن را افزایش می دهد مفید در تناسب اندام ردیابی به عنوان نشانی از ساخته شده در GPS. اصلی AlpinerX است که با هدف علاقه مندان در فضای باز در حالی که AlpinerX زنده به نظر می رسد که گسترش آن تجدید نظر شود و در حال حاضر شامل ردیابی خواب تنفس یادآوری و مربیگری تناسب اندام بیش از حد. این همه نیاز به استفاده از آن نرم افزار همراه. اما تمام این تکنولوژی های جدید به آن معنا AlpinerX زنده در حال حاضر بیشتر ملزومات برق و باتری نیاز به شارژ هر هفت روز. اصلی AlpinerX نمی کند نیاز به شارژ و قابل اجرا بر روی یک استاندارد سازمان دیده بان باتری.

وجود دارد دو مورد انواع موجود — آبی فایبر گلاس مورد و یک مورد فولاد ضد زنگ صیقلی و هر دو اندازه گیری 45mm. هر کدام که شما انتخاب می کنید آن را ممکن است برای سفارشی کردن همه چیز از نوع بند و سایه ای از گودی داخلی فراگیر به رنگ شماره گیری و دست. وجود دارد یک شخص از 1500 طرح های مختلف ممکن است با استفاده از Alpina را آنلاین تنظیم بنابراین شما واقعا می تواند در سازمان دیده بان خود را.

مثل اولین نسخه Alpina AlpinerX زنده به نظر می رسد مجموعه ای برای برآوردن هر دو درونی خود را سازمان دیده بان کامپیوتر و فناوری کامپیوتر و آن را یکی از چند نمونه از سنتی سوئیس دیده بان صنعت گرفتن smartwatches راست. اما اعتبار مانند این نمی آیند ، آبی فایبر گلاس Alpina AlpinerX زنده هزینه معادل $1,030 در حالی که از فولاد ضد زنگ جلا نسخه است در مورد $1,340. به علاوه, آن را آسان به خرید یک و در عین حال به عنوان Alpina در حال حاضر باز نشده فروش در ایالات متحده و یا بریتانیا است.

اصلی AlpinerX به همین محدود شده است اما در طول زمان آن را آسان تر به خرید در سطح بین المللی. آن را به ارزش تلاش بود و به نظر می رسد مانند AlpinerX زنده خواهد بود بیش از حد.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>