‘Avengers: Endgame’ مدیران را Netflix, گران قیمت ترین فیلم هنوز

89th Academy Awards - Oscars Red Carpet Arrivals - Hollywood, California, U.S. - 26/02/17 - Ryan Gosling REUTERS/Mike Blake
مایک بلیک / ایسنا

Netflix اول 200 میلیون دلار به علاوه فیلم از اواز یا موسیقی دو نفری شناخته شده برای helming box office بازدید: Avengers: Endgame و بی نهایت جنگ مدیران و جو Anthony Russo. این مرد خاکستری خواهد گودال رایان گاسلینگ و کریس ایوانز در برابر هر یک از دیگر به عنوان دوئل ترور مهلت گزارش. بر اساس محبوب سری کتاب های خوانده شده را علامت Greaney فیلم هدف بود اقدام به ورود با مقیاس یک فیلم جیمز باند. که یک هدف جسورانه برای Netflix بکشد اما این تعجب آور نیست برای دیدن شرکت پرتاب پول بیشتر در فیلم های پرفروش پس از بازدید مانند استخراج (که Russos نوشت و تولید), گارد قدیمی و 6 زیرزمینی. حتی بزرگ-بودجه stinkers مانند روشن و در نهایت کمک Netflix جذب مشترکان بیشتر است.

SAN DIEGO, CALIFORNIA - JULY 19: Anthony Russo and Joe Russo attend A Conversation With The Russo Brothers during 2019 Comic-Con International at San Diego Convention Center on July 19, 2019 in San Diego, California. (Photo by Albert L. Ortega/Getty Images)
جو و Anthony Russo در Comic-Con 2019.
Albert L. ارتگا از طریق گتی ایماژ

این شرکت همچنین یک موج همه گیر مربوط به موفقیت — در حال حاضر که ما نمی توانیم رفتن به تئاتر به راحتی و یا انجام بسیاری از هر چیز دیگری خارج از جریان ویدئو است که عملا ما به طور پیش فرض گزینه های سرگرمی. Netflix اعلام کرد که دیروز آن را به دست آورده 10 میلیون مشترک بیش از سه ماهه گذشته و عظیم 26 میلیون نفر در طول نیمه اول سال 2020 است.

اگر همه به خوبی می رود, این مرد خاکستری می تواند شروع یک حق رای دادن بزرگ برای Netflix بکشد. با توجه به مهلت گاسلینگ نیز انتظار می رود به بازگشت به آینده فیلم اگر آنها رخ می دهد. انتظار می رود که تولید به لگد کردن این پاییز یا بهار آینده بسته COVID-19 محدودیت بنابراین انتظار نداریم که برای دیدن یک محصول به پایان رسید تا پایان سال 2021 در اولین.

در این مقاله: Netflix, The Gray Man, Joe Russo, Anthony Russo, Ryan Gosling, Chris Evans, اخبار, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>