استرالیا PM Calls برای بررسی پس از ایالات متحده, پلیس, حمله به روزنامه نگاران خارجی


استرالیا نخست وزیر اسکات موریسون در تماس است خود سفارت کشور در ایالات متحده به تماس برای تحقیقات پلیس در شهر واشنگتن دستگیر شدند در برنامه های زنده تلویزیونی آزار روزنامه نگاران از استرالیا کانال 7 شبکه خبر در روز دوشنبه. استرالیا روزنامه نگاران پوشش تظاهرات در واشنگتن دی سی یکی از بسیاری از تظاهرات اول موجب زمانی که یک افسر پلیس کشته 46 ساله سیاه مردی به نام جورج فلوید در مینیاپولیس هفته گذشته است.

تبلیغات

فیلم از حمله توسط پلیس, که پخش زنده در استرالیا نشان می دهد خبرنگار آملیا بند و تصویربردار تیم مایرز زده بودن با سپر و باتوم. روزنامه نگاران نیز به ضرب گلوله با گلوله های لاستیکی و تلاش برای نفس کشیدن پس از گرفتن اشک تانک با توجه به کانال 7.

“ما در برخی از راه دور از انتظار سرکوب در زمان حکومت نظامی… اما افزایش زمان همه را شگفت زده” بریس گفت: خود تلویزیون کانال در یک گزارش جدید. “تصویربردار تیم Meyers و من هر دو درست است. خیلی کبود اما خوب است.”

تبلیغات

نخست وزیر موریسون و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت بیش از این گوشی دیروز با توجه به Sydney Morning Herald اما موریسون شد بنا به گزارش بی خبر در آن زمان که روزنامه نگاران استرالیا شده بود حمله در خارج از کاخ سفید است. موریسون و مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد آینده G7 جلسه است که در حال حاضر برنامه ریزی شده برای سپتامبر.

از صبح سیدنی هرالد:

با توجه به ارشد منابع دولت آقای موریسون آگاه بود از حمله به کانال 7 خدمه در زمان تماس تلفنی. نخست وزیر بعد پرسید: سفارت استرالیا در واشنگتن به بررسی و گزارش در مورد نحوه استرالیا باید ثبت نام خود را “قوی نگرانی” با مقامات محلی در واشنگتن است.

رئیس جمهور تهمت سخنرانی از باغ گل رز کاخ سفید در مدت کوتاهی پس از 6:30 p. m. به وقت محلی در روز گذشته به تظاهرات خود ادامه داد بیرون. پلیس گاز اشک آور و با استفاده از قریب به اتفاق زور برای متفرق کردن جمعیت معترضان مسالمت آمیز در یک حرکت است که ما در حال حاضر درک اجازه می دهد تا رئیس جمهور تهمت به عبور از خیابان به صورت عکس-op در مقابل یک کلیسا.

تهمت بود ناراحت گزارش در مورد پوشش اخبار است که او بوده است پنهان کردن در پناهگاه های زیرزمینی در زیر کاخ سفید روز جمعه و می خواست ثابت کند که او یک مرد سخت. مغلوب ساختن پیشی جستن ناشیانه برگزار شد تا یک کتاب مقدس در حالی که ایستاده در مقابل کلیسا.

تبلیغات

Illustration for article titled Australian PM Calls for Investigation After U.S. Cops Assault Foreign Journalists

عکس: گتی ایماژ

این نیویورک تایمز در توصیف این صحنه عجیب و غریب:

او راه می رفت در کنار Jared کوشنر رئیس جمهور در قانون و مشاور ارشد و Ivanka Trump او فرزند ارشد دختر و مشاور ارشد. خانم تهمت بود با پوشیدن یک ماسک یکی از معدود قابل یادآوری روز دوشنبه که دولت در وسط مبارزه با بحران بهداشت عمومی. Kayleigh McEnany سفید, خانه مطبوعات, منشی, خانم هیکس و علامت مراتع آقای تهمت رئیس ستاد نیز در میان کادر از دستیاران.

به عنوان صدای پلیس blared در پس زمینه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن, لب های او مجموعه ای در یک خط نازک ایستاده بود با پشت خود را به سوار گرافیتی-لادن نما از دوغ زرد کلیسا.

او گهواره کتاب مقدس تندرست آن را در دست خود را به عنوان اگر تست وزن خود را.

“این است که کتاب مقدس خود را ؟” گزارشگر فریاد زد.

“این یک کتاب مقدس” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد و برافراشتند تا کتاب خبرنگاران پس می توانید ببینید.

تبلیغات

اسقف که کلیسا Mariann E. زمانی مشخص گفته نیویورک تایمز که او تا به حال هیچ ایده تهمت بود رفتن به جلو و این شیرین کاری.

“او اشاره نمی کند جورج فلوید او اشاره نمی کند و عذاب افرادی که در معرض این نوع از وحشتناک بیان نژادپرستی و سفید برتری برای صدها سال در زمانی مشخص گفت. “ما نیاز به یک رئیس جمهور که می تواند وحدت و درمان است. او انجام داده است مخالف است و ما سمت چپ را انتخاب کنید تا قطعات.”

تبلیغات

آمریکا پلیس حمله کرده اند حداقل 100 روزنامه نگاران در هفته گذشته با توجه به شمارش توسط آزمایشگاه روزنامه نگاری نیمن. بسیاری از روزنامه نگاران خارجی به نظر می رسد اشتباه در مورد اینکه چرا پلیس را هدف خبرنگاران چیزی است که به طور معمول اتفاق می افتد در به شدت استبدادی کشور است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت فرمانداران در کنفرانس تلفنی روز جمعه با کشورهای دیگر بودند خنده در آمریکا برای اینکه به اندازه کافی دشوار آزادی چیزی است که عینی درست نیست اگر شما زحمت برای تماشای تلویزیون بین المللی گزارش.

تبلیغات

“شما می دانید زمانی که کشورهای دیگر این, آنها, مشاهده, این, بعد, وای, آنها واقعا فشار بیش از” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در unhinged تماس در روز شنبه. “و ما نمی تواند فشار بیش از. و ما باید تمام منابع—نه مثل ما منابع لازم را نداریم. بنابراین من نمی دانم آنچه شما انجام می دهند.”

در کشورهای خارج از ایالات متحده هستند وحشت در تصاویر آنها در حال دیدن پخش انواع فیلم که بیشتر به طور معمول دیده می شود در مکان هایی مانند هنگ کنگ که در آن دموکراسی تظاهرات سرکوب شده توسط هنگ کنگ نیروی پلیس است که تراز وسط قرار دارد با رهبران سیاسی در پکن ،

تبلیغات

استرالیا روزنامه نگاران بودند که حمله روز دوشنبه در حال حاضر گزارش که آنها مجاز به ترک هتل خود در واشنگتن دی سی برای پوشش تظاهرات. بریس به او گفت شبکه خبر که خبرنگاران در حال قرار بود معاف از حکومت به طوری که آنها می تواند پوشش تظاهرات در زمین”امشب اما معلوم نیست به ما اگر که تغییر کرده است.”

“سرویس مخفی در خارج از هتل ما است که به ما می گوید ما نمی توانیم ترک منطقه” بریس گفت.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>