استرالیا را در Facebook و گوگل پرداخت برای محتوای اخبار

The Faceook logo is seen on an iPhone 11 Pro Max in this illustration photo in Warsaw, Poland on April 4, 2020. (Photo Illustration by Jaap Arriens/NurPhoto via Getty Images)
Jaap graham bowes/NurPhoto via Getty Images

غول اینترنت در مورد به صورت نظارت دولت در استرالیا. این کشور دستور داده است تا آن رقابت و مصرف کننده کمیسیون (ACCC) برای ایجاد یک اجباری رفتاری که ask Facebook گوگل و دیگران به پرداخت اخبار رسانه های زمانی که آنها با استفاده از محتوای آن است. کد نیز دیکته داده های, اخبار رتبه بندی و به اشتراک گذاری درآمد. وجود خواهد داشت مجازات اگر شرکت نمی دنبال از طریق و همچنین به عنوان یک الزام آور فرآیند حل برای هر گونه اختلافات است.

مقامات شده بود مذاکره داوطلبانه کد اما COVID-19 همه گیر و ناگهانی ضربه به درآمد تبلیغات باعث تغییر جهت به یک سیستم اجباری. این ACCC همچنین گفته است که “بعید است” شرکت های فن آوری را به داوطلبانه توافقنامه پرداخت. دولت خزانه دار جاش Frydenberg در ضمن استدلال کرد که آن را “منصفانه” است که رسانه های خبری پرداخت کردم برای کار آنها ایجاد شد.

یک نسخه پیش نویس از کد باید آماده پایان ماه ژوئیه اگر چه مشخص نیست که یک نسخه نهایی به نظر می رسد.

ما خواسته ایم Facebook و Google برای نظر. آنها به طور معمول در برابر پرداخت پول برای اخبار این استدلال که آنها صرفا برای پاسخگویی به آن است. با این حال حرکت است که به وضوح در برابر آنها در برخی از موارد است. کشورهایی مانند فرانسه دستور داده اند که اینترنت شرکت به پرداخت برای نشان دادن اخبار مقاله قطعه و گوگل رفته تا آنجا که به حذف اخبار پیش نمایش. استرالیا کد ممکن است در نظر گرفته شده و اثر اگر شرکت ها به سادگی پیدا کردن راه هایی برای جلوگیری از پرداخت.

در این مقاله: استرالیا, Facebook, Google, internet, تنظیم, ACCC استرالیا رقابت و مصرف کننده کمیسیون, دولت, خبر, دنده,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر