خرید رپورتاژ

SYDNEY, AUSTRALIA - APRIL 26: In this photo illustration, the new COVIDSafe app as seen on an Iphone on the day the Australian Government released it to the public as a way of speeding up contacting people exposed to coronavirus (COVID-19) on April 26, 2020 in Sydney, Australia. Tough restrictions on movement and gatherings implemented to reduce the spread of COVID-19 remain in place despite a steady decline in the number of confirmed coronavirus cases in Australia. All non-essential businesses remain closed or are restricted in operation, while public gatherings are limited to two people and social distancing measures require people to keep a safe 1.5m distance from one another. New South Wales and Victoria have enacted additional lockdown measures to allow police the power to fine people who breach the two-person outdoor gathering limit or leave their homes without a reasonable excuse. Queensland, Western Australia, South Australia, Tasmania and the Northern Territory have all closed their borders to non-essential travellers and international arrivals into Australia are being sent to mandatory quarantine in hotels for 14 days. (Photo by James D. Morgan/Getty Images)
D. James Morgan/گتی ایماژ

COVID-19 تماس با ردیابی برنامه های در حال ورود به صورت جدی و روشن است که حریم خصوصی به عنوان یک مسئله به اثربخشی برنامه های. استرالیا راه اندازی ردیابی برنامه COVIDSafe با وجود انتقادات از رویکرد خود را برای حفظ حریم خصوصی. داوطلبانه نرم افزار بر اساس سنگاپور TraceTogether و با استفاده از یک مخلوط از بلوتوث و ذخیره اطلاعات تماس در هر دو برنامه و سرور به مردم اجازه می دانم که اگر آنها شده است در تماس نزدیک افرادی که تست کردم مثبت برای COVID-19. دولت استرالیا وعده داده است که برنامه آن را جمع آوری مکان و تنها سهام داده ها با مقامات بهداشت پس از یک فرد آلوده ارائه می دهد رضایت اما نگرانی وجود دارد آن را هنوز هم ممکن است سهم بیشتری از کاربران هستند راحت با.

ذخیره سازی اطلاعات تماس (از جمله نام و شماره تلفن و postcodes) فراتر از یک دستگاه باعث می شود آن را از لحاظ نظری ممکن است به سوء استفاده از این اطلاعات و یا مزاحم به آن دسترسی داشته باشید. نیز وجود دارد این پرسش که چگونه استرالیا را اجرا داده های خود را حمایت. قانونی بخشنامه به ساخت ضریح محدودیت آن است که تنها با توجه به پیشنهاد ممکن است. دولت همچنین قول داد برای پاک کردن اطلاعات در پایان آن زمانی که همه گیر است بیش از, اما نه به طور کامل اطمینان هنگامی که وجود ندارد یک پایان روشن در چشم.

آلمان در حال رفتن در جهت مخالف است. این کشور در حال غرق خود را متمرکز رویکرد به COVID-19 ردیابی بر اساس پان اروپایی Privacy-Preserving نزدیکی ردیابی (PEPP-PT) در حمایت از یک “غیر متمرکز معماری” است که تنها در فروشگاه اطلاعات تماس بر روی دستگاه های. این بیشتر شبیه رویکرد اپل و گوگل را که خود بتا ردیابی ابزار می رسند در چند روز آینده. روشن نیست که آلمان برنامه آماده خواهد شد.

تماس با ردیابی برنامه های کاربردی مانند COVIDSafe می تواند به اثبات حیاتی برای پایان دادن به مستندات ساخت آن را آسان تر برای پیگیری گسترش (و امیدوارم کاهش) از این ویروس به عنوان مکان زندگی از سر گرفته است. به جای خاموش کردن بسیاری از جامعه در انتخابات می تواند در حد تعطیلی و اقامت-صفحه اصلی سفارشات خاص به کسب و کار و مردم است. چالش این است که به اندازه کافی برای تصویب برنامه ها موثر باشد. استرالیا به عنوان مثال می خواهد حداقل 40 درصد از جمعیت را به کمک طلب کردن. که یک مقدار عظیم برای هر نرم افزار حفظ حریم خصوصی و اطمینان ممکن است بسیار مهم برای رسیدن به این هدف است.

در این مقاله: Covid-19, کروناویروس, استرالیا, آلمان, بهداشت, پزشکی, تماس, ردیابی, حریم خصوصی, موبایل, برنامه, برنامه های, pepp-pt COVIDSafe, اندروید, iOS, آی فون, آی, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت