استرالیا در معرض اطلاعات برای بیش از 774,000 مهاجران

Australia Australian flag on flagpole textile cloth fabric waving on the top sunrise mist fog
Oleksii Liskonih via Getty Images

مسامحه با داده ها خطرناک است به عنوان یک قاعده کلی, اما آن را به خصوص زمانی که آسیب رساندن تاثیر آن بر گروه های آسیب پذیر. دولت استرالیا است که در مواجهه با انتقاد پس از آن وزارت امور چپ اطلاعات شخصی بیش از 774,000 موجود می شود و مهاجران در معرض آنلاین. به عنوان نگهبان مشاهده شده این کشور SkillsSelect دیجیتال پلت فرم ساخته شده از آن همه بیش از حد آسان برای فیلتر کردن عبارات مورد علاقه (است که افرادی که قصد مهاجرت) برای دیدن اطلاعات حساس مانند سن تولد کشور, وضعیت تاهل مدارک و نتیجه یک نرم افزار. شما می توانند یاد بگیرند به مقدار قابل توجهی در مورد کسی زندگی شخصی اگر شما تا به حال یک ایده مبهم از کسی که شما به دنبال.

اشتغال بخش در زمان SkillsSelect آفلاین برای “تعمیر و نگهداری” به زودی پس از نگهبان در تماس است اما روشن نیست که مهاجر ابزار ممکن است دوباره. مقامات ممکن است دچار مشکل در این میان هر چند به عنوان آنها نیاز به اطلاع هر دو کمیسر حریم خصوصی و قربانیان.

زمان مایه تاسف است حداقل. استرالیا به تازگی راه اندازی آن COVID-19 تماس با ردیابی برنامه با نگرانی های حریم خصوصی خود را. اگر چه SkillsSelect توسعه داده شد به طور جداگانه این حادثه خطرات فرسایش اعتماد و درست در زمانی که دولت استرالیا نیاز به میلیون ها نفر از مردم را به دانلود آن COVID-19 نرم افزار و آهنگ از گسترش این بیماری است.

در این مقاله: امنیت, اینترنت, استرالیا, مهاجران, حریم خصوصی, دولت, داده اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im