Hope you’re ready to see the light.

امیدوارم که شما آماده برای دیدن نور است.
عکس: الیزابت Henges

Aukey مکانیکی Gaming صفحه کلید | $55 | آمازون
Aukey RGB Gaming Mouse | $18 | آمازون
Aukey RGB Gaming Mousepad | $20 | آمازون

تبلیغات

Aukey بهترین و شناخته شده برای خود قدرت بانک ها, اما آنها همچنین تولید دیگر محصولات با تکنولوژی با پول وجدان تمرکز داشته باشید. بالا پایان صفحه کلید مکانیکی و بازی موش می تواند هزینه بیش از 100 دلار در هر کدام به راحتی اما شما می توانید با شتاب Aukey صفحه کلید, موس و یک غول mousepad برای تحت بنیامین.

اما هنگامی که شما ببینید, لوازم جانبی کامپیوتر ارزان که وجود دارد یک سوال که بلافاصله به ذهن می آید—این است که کیفیت به مردن? در یک کلمه بله, اما اگر شما یک ضربه زننده سخت افزار nerd شما باید آگاه باشید از برخی از این خط محدودیت داره.

هنگامی که متر-G12 صفحه کلیدهای متر-P6 mousepadو GM-F2 ماوس در آمد من تعجب که چرا این موارد تا به حال دشوار است به یاد داشته باشید رشته از حروف و اعداد به عنوان نام همانطور که من شروع به فشار و کشش بر روی هر یک از دستگاه های. به نظر می رسد عجیب و غریب اما من تست چگونه دوام این موارد احساس می شود.

تبلیغات

من به طور کلی آرام با من, الکترونیک, اما, این مهم است بدانید که اگر چیزی را ایستاده آزمون زمان حال کمی خشن با آن است. اگر سیم USB گرفتار می شود در چیزی پشت میز من و من تقلا بیش از حد سخت خواهد سیم را خراب کرد ؟ آیا ماوس را احساس مانند آن را به سقوط از هم جدا در دست من ؟ وقتی که من خرید چیزی برای من کامپیوتر من می خواهم آن را در حالی که به آخرین و چیزی که احساس شل و ول است که بلافاصله یک مشکل برای من.

اما از ماوس و صفحه کلید بسیار جامد است. سیمی موس متناسب با دست من کاملا (اگر چه مسلما یکی از دوستان گفت و من نقل قول “برای من بزرگ دست کاملا [بزرگ] به اندازه کافی”) و آن را احساس نمی کند مانند آن را به سقوط از هم جدا اگر آن را طول می کشد چند “اذیت ماوس انتقاد شدید” همه ما از زمان به زمان.

در غیر این صورت GM-F2 ماوس کاملا استاندارد با یک زن و شوهر از دکمه های جانبی شما می توانید برنامه برای هر آنچه شما نیاز دارید (Apex افسانه نهایی حرکت می کند کسی؟). نیز وجود دارد یک دکمه در زیر چرخ اسکرول است که می تواند تغییر حساسیت خود را به حرکت مکان نما چیزی پیدا کنم خیلی خوش آمدید به عنوان یک صفحه نمایش دو کاربر.

The Aukey mouse feels solid, and looks good too.

این Aukey ماوس احساس جامد و خوب به نظر می رسد بیش از حد.
عکس: الیزابت Henges

کیلومتر-G12 صفحه کلید خود را احساس می کند مانند مطلق مخزن بیش از حد. من احساس مانند آن را می خواهم برای سال گذشته و کاملا چند حوادث بد در نهایت قبل از دادن. اما این مهم است به یاد داشته باشید که همچنین مانند یک مخزن Aukey را متر-G12 است با صدای بلند. مردم شوخی در مورد چگونه با صدای بلند صفحه کلید مکانیکی هستند اما راز در سوئیچ. من در حالت عادی غیر Aukey صفحه کلید با استفاده از Cherry MX Brown سوئیچ ها که شناخته شده بودن quietest از لامسه دسته. این یکی در اینجا با استفاده از Aukey اختصاصی آبی سوئیچ بهترین در مقایسه با گیلاس MX, بلوز, که هر دو مورد احترام و ناسزا برای “audible, کلیک کنید,” بسته به نوع که شما بخواهید.

تبلیغات

و بله آن را کاملا قابل شنیدن است. من با استفاده از Aukey صفحه کلید به مدت سه روز در سراسر گردش طبیعی (که البته شامل بسیاری از تایپ کردن) و من استفاده کردم به صدای کلیک کردن سریع تر از من فکر کردم من می خواهم. اختلاف جدید سرکوب سر و صدا حالت نیز موفق به قطع کلیک کردن زمانی که من در صحبت کردن به مردم در چت صوتی که آن هم خوب است. بنابراین ارائه شده شما نیست مزاحم یک هم اتاقی یا دوست با تایپ کردن با صدای بلند و پنج فوت دور از آنها آن را بیش از حد بد است.

این mousepad? خوب … این غول mousepad. کیلومتر-P6 فقط به سختی جا روی میز کوچک من تا به حال که خوب است—که فقط به معنی آن را مناسب در یک فرد به طور متوسط میز خوبی است. همچنین بلافاصله قرار داده به آزمون نهایی به عنوان من ریخته برخی از مواد غذایی بر روی آن نیست پنج دقیقه پس از آن راه اندازی.

تبلیغات

آره من که مرتب سازی بر اساس کثیف فرد است. آن را آسان برای تمیز کردن mousepad با کمی آب و صابون است که به وسیله آن می گذرد یکی از چند آزمون mousepad نیاز به تصویب. تست های دیگر است که چگونه هموار کنم می توانید با کشیدن ماوس در سراسر آن متر-P6 نیز عبور می کند و با رنگ پرواز.

Aukey تنظیمات پیش فرض برای اقلام خود را کاملا نور را نشان می دهد.

اما یک چیز وجود دارد که هر سه این محصولات در مشترک دارند که به ذکر آنها RGB روشنایی. هر سه این محصولات LED, پشتیبانی و شما می توانید تغییر رنگ در اطراف به عنوان مورد نیاز است. چه جالب این است که برای رنگ پایه تنظیم, شما لازم نیست برای دانلود هر نرم افزار به نیشگون گرفتن و کشیدن آن را. در عوض برخی از کلید های تابع اختصاص داده شده با استفاده از پیمایش از طریق برخی از ایستگاه از پیش تنظیم رنگ بر روی صفحه کلید و ماوس. این mousepad همچنین دارای یک دکمه است که اجازه می دهد تا شما را به چرخه را از طریق برخی از گزینه های رنگ.

تبلیغات

اگر شما می خواهید بیشتر و جوی پیشرفته گزینه های رنگ برای صفحه کلید و ماوس شما نیاز به دانلود Aukey تعریف نرم افزار—اما آن را به خصوص آسان برای پیدا کردن. حتی پس از آن گزینه تا حدودی محدود— مقدار زیادی برای هر کسی است که یک LED افاده اما من در واقع یک چراغ افاده. من و چراغ های متنوع و garish, با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم!

همچنین این صفحه کلید دارای یک نور اضافی نوار اجرا می شود که در پایین است که نمی توان تنظیم از طریق نرم افزار شما فقط می توانید آن را از طریق کلید های تابع و گزینه های محدود هستند. به طور پیش فرض است که یک dizzyingly سریع رنگین کمان به طوری که قادر به تغییر آن از آن است که حداقل خوب بود اما من می تواند هر چیزی را پیدا کند که واقعا همسان بقیه رنگ صفحه کلید راه اندازی.

تبلیغات

The bottom LED strip is a nice touch, but it’s a shame that it’s hard to customize.

پایین نوار LED لمس خوب است اما این شرم آور است که آن را سخت برای سفارشی.
عکس: الیزابت Henges

ماوس و mousepad نیز ابتدایی منجر نمیشود. ماوس رنگ ها را می توان به روز شده در نرم افزار نیز هست اما با mousepad شما گیر با گزینه های از پیش تعیین شده. بدتر هنوز, mousepad نیست خاموش کردن زمانی که شما کامپیوتر را خاموش کنید. شما را مجبور به نگه داشتن دکمه روی mousepad خود را, اما هنگامی که شما انجام دهید که آن را نیز تغییر رنگ. نه بهترین اما در نهایت یک ناراحتی جزئی.

پس به طور کلی در رهبری گروه شما ممکن است پیدا کردن این محصولات کمی ندارد. اما در نهایت این بستگی دارد که چگونه ضربه زننده شما در مورد این گزینه ها در وهله اول. من برای یک, به تازگی راه صرف زمان بیش از حد گرفتن برخی از کلید های من فقط سایه های نارنجی و صورتی بر روی صفحه کلید را که نمی توانند به درستی سفارشی کردن نوار در پایین Aukey صفحه کلید یک نقطه چسبیده. برای دیگران که فقط می خواهید پایه روشنایی این محصولات بیش از قابل قبول است.

تبلیغات

در واقع من می خواهم بگویم کیلومتر-G12, the متر-P6 و GM-F2 خیلی محصولات جامد در کل. من می دانم آنها را به “مبتدی” تکنولوژی لوازم جانبی. آیا شما می خواهید سعی کنید از یک صفحه کلید مکانیکی اما نمی خواهید به رها کردن چند صد دلار به پایان رسید تا احتمالا متنفر است ؟ یا شاید شما می خواهید برای دیدن آنچه که بزرگ mousepad شوق است همه چیز در مورد, اما نمی دانم از کجا شروع کنم ؟ Aukey صف شما پوشش داده شده و آن را تاریخ و زمان آخرین شما برای همیشه لطفا برای ،


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو