زمانی که آئودی با معرفی نسل چهارم A3 Sportback آنلاین در مارس سال 2020, من می دانستم که من نمی خواهد که به صبر طولانی برای دیدن آن سدان خواهر و برادر شکستن پوشش. مدل ساخته شده خود را دیجیتال اولین بار با تکنولوژی جدید امکانات در داخل و خارج و واضح تر طراحی شده است. آن را دوباره قرار داده شود و در پایین آئودی محدوده زمانی که زمین آن در ایالات متحده است.

همانطور که در طول تاریخ شده است مورد سدان سهام اولیه آن در جلو (front-end طراحی با Sportback است که آئودی-صحبت برای هاچ بک. چراغ زاویه ای تر از قبل در حالی که پنجره مشبک است کوتاه تر و گسترده تر است. این roofline به آرامی جریان به عقب پایان مشخص افقی چراغ با LED درج. تمام گفته ها این تغییرات را A3 در خط با سایر اخیر اضافه شده به آئودی محدوده مانند نسل دوم Q3 معرفی شده در سال 2019.

سبک طراحی هر بخش از کشور بیش از حد, اما مهم ترین تغییرات مربوط به فن آوری است. آئودی جدیدترین MMI سیستم اطلاعات و سرگرمی trickles از بزرگتر و گران تر از مدل های. آن را به ارمغان می آورد با آن 10 برابر قدرت محاسباتی سیستم های موجود در مدل قبلی به صورت زمان پاسخ سریعتر و بهتر خدمات متصل. رانندگان می تواند با اتصال نرم افزار به اینترنت برای دسترسی به اطلاعات در زمان واقعی ترافیک و آخرین اخبار, به علاوه اطلاعات در مورد نقاط مورد علاقه مانند عکس باز کردن بار و بررسی کاربر.

قرار دادن سریعتر نرم افزار در A3 را قادر می سازد آئودی را به swarm intelligence-بر اساس car-to-x خدمات در دسترس بیش از حد. سدان می توانید به اشتراک گذاری اطلاعات مانند حضور خطرات جاده و موقت محدودیت سرعت سازگار با اتومبیل. آن را نیز می تواند در برخی از شهرستانها کمک راننده پیدا کردن یک نقطه پارکینگ با برقراری ارتباط با گاراژ و پارکینگ. جهت ناوبری به طور خودکار منتقل شده به گوشی های هوشمند خود را از طریق MyAudi برنامه بنابراین شما می توانید همچنان به راه رفتن به مقصد خود را بدون گرفتن از دست داد.

آئودی نشده منتشر امریکا خاص جزئیات فنی نشده است, بنابراین ما نیاز به یک کمی بیشتر بیمار برای پیدا کردن چه خواهد بود تحت A3 هود که آن سرزمین در سواحل ما. خبر بزرگ در جهانی مشخصات ورق در دسترس بودن 48-ولت خفیف-تکنولوژی هیبریدی که برداشت انرژی جنبشی تولید شده در حالی که ماشین سواحل به توقف و تزریق آن به driveline زمانی که راننده مراحل را روی گاز دوباره. این سیستم باعث می شود A3 peppier هنگامی که کشیدن از یک علامت توقف برای مثال با تولید تا 37 پوند-فوت گشتاور اضافی.

آن را نه بیش از حد دور از ذهن به فرض ما دیده اند آمریکا-تنظیمات نوع A3 سدان در سال 2020 نسخه از New York International Auto Show, اما این رویداد به تعویق افتاد از آوریل تا اوت به علت ادامه بیماری همه گیر کوروناویروس. آئودی نشده نشان داد که مردم و مطبوعات خواهد شد از این فرصت برای کشف جدیدترین علاوه بر این به محدوده آن, اما اولین آن برگزار خواهد شد قبل از پایان سال 2020 و فروش آغاز خواهد شد در مدت کوتاهی پس از.

اطلاعات قیمت گذاری خواهد شد در هفته های منتهی به آن در فروش تاریخ. برای بافت این نسل فعلی A3 سدان شروع می شود در $33,300. رقبای خود شامل ب ام و سری 2 گرن کوپه و مرسدس بنز A-Class سدان.

نگاه به آینده در محدوده رشد خواهد کرد زمانی که شرکت آلمانی معرفی midlevel S3 و داغ-rodded تومان 3 است که انتظار می رود برای حفظ آن پنج سیلندر موتور. ما می توانید ببینید یک پلاگین در ترکیبی نوع در نمایشگاه ،

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو