Audio-Technica ATH-ANC300TW نقد و بررسی: شایسته سونی جایگزین

Audio-Technica 300TW earbuds

Audio-Technica ATH-ANC300TW

“صوتی و Technica ایجاد بهترین رقیب برای سونی WF-1000XM3 ما دیده نشده است.”

  • راحت طراحی
  • کیفیت صدای عالی
  • عالی سر و صدا لغو
  • دمای باتری در بهترین
MSRP $229.00

سونی WF-1000XM3 مدت طولانی است که قهرمان بی چون و چرای واقعی بی سیم از earbuds عرصه با رقبا در تلاش برای مطابقت با جفت هم کیفیت صدای باور نکردنی و فعال لغو سر و صدا در مقایسه با قیمت. پس از این نقد و بررسی سونی جوانه را وادار به حفظ تاج و تخت اما مرد Audio-Technica آمد threateningly نزدیک به غاصب تاج و تخت است.

Audio-Technica جدید درست بی سیم earbuds از ATH-ANC300TW نمایندگی یکی از مستقیم ترین رقیب به WF-1000XM3 و در عین حال همراه با تکنیک TSW EAH-AZ70W. با یکسان قیمت 230 $(هر چند Sonys اغلب می تواند کمتر یافت می شود در حال حاضر) و بسته بندی شده با ویژگی های مشابه به 300TW به طور مستقیم در هدف در شاه. در اینجا به همین دلیل آنها فقط از دست رفته علامت, اما همچنین به همین دلیل آنها هنوز هم یک گزینه عالی را در نظر بگیرید.

خارج از جعبه

وجود دارد هیچ چیز ذاتا ویژه در مورد بسته بندی که ATH-ANC300TW می رسند. بلند کردن درب جعبه سفید معرفی یک لایه محافظ از فوم با earbuds و بقیه لوازم جانبی نشسته فقط زیر.

Audio-Technica 300TW charging case
نیک دارد/Digital Trends

Audio-Technica فراهم می کند معمول کیر کوچک, — USB-C کابل شارژ و تن از مستندات — اما فراتر از انتظارات با آرایه خود را از شامل eartips. تاپیک فوق العاده کوچک و بزرگ سیلیکون eartips (بیا با متوسط تکرار در حال حاضر در جوانه ها) و همچنین به عنوان یک جفت از متوسط مطابق فوم راهنمایی. اگر شما در تلاش بودند برای اطمینان از یک مشتری مناسب برای خود را از earbuds, این یک راه ایده آل برای انجام آن است.

اتصال آنها را ساده با جفت شدن روند تقریبا با شروع و پایان دادن به در پیدا کردن جوانه های در دستگاه تلفن همراه خود را در تنظیمات بلوتوث و ساخت لینک. از ATH-ANC300TW اند, بلوتوث, 5 تکنولوژی و مشتری جلب کردن که آرزو 33-پا طیف وسیعی از اتصال و من در خانه تست از این جوانه تایید کرده است ، فراتر از آن من تا به حال یک اتصال گیر در هفته-به علاوه که من با استفاده از این جوانه.

طراحی

از ATH-ANC300TW ساخته شده تقریبا فریب آمیزی. زمانی که من در ابتدا کشیده و آنها را از خود شارژ مورد من فکر کردم هیچ راهی وجود دارد آنها نمی چسبد بشدت از گوش من. اما این چیزی است که من برای قضاوت در مورد یک کتاب توسط پوشش آن.

Audio-Technica 300TW earbuds

منحنی مسکن از ATH-ANC300TW می دهد آنها را جمع و جور بسیار راحت و مناسب با وجود آنها به دنبال مقصد فقط مخالف است. من آنها را به اندازه کافی امن من اجازه می دهد برای به دست آوردن یک تعداد انگشت شماری از اجرا در آنها را بدون سقوط. وجود دارد به مراتب بهتر تمرین گرا جوانه های وجود دارد خارج وجود دارد, اما این افزایش به این مناسبت در خرج کردن.

جدا از Audio-Technica آرم حک بر روی درپوش پایان هر جوانه بسیار دیگری وجود ندارد که چوب زیبایی در مورد این earbuds که با روکش براق سایه سیاه. وجود دارد یک دکمه در بالای هر یک جوانه با عمل این دکمه تصویب بسته که چگونه بسیاری از بار شما آنها را ضربه بزنید. آنها به اندازه کافی آسان برای استفاده به خصوص از آنجا که همراه برنامه اجازه می دهد تا شما را انتخاب کنید بین یک راست دست یا چپ دست, الگوی. ما شیرجه رفتن عمیق تر به برنامه بعد, اما آن را به ذکر در حال حاضر که Audio-Technica را فراموش نمی کند در مورد همه southpaws جهان است.

شارژ مورد طول می کشد یک رویکرد مشابه به سادگی و زیبایی آراسته در سیاه و سفید و خاکستری رنگ. آن را کمی حجیم تر از من می خواهم برای جیب سفر اما من نمی خواهد آن را یک مانع است.

ویژگی های

وجود دارد یک لیست خشکشویی از ویژگی های برای شانه را از طریق با ATH-ANC300TW و آنها عمدتا استثنایی با چند دولایه پیچ خورده در.

Audio-Technica 300TW earbuds
نیک دارد/Digital Trends

این 300TW آمده با IPX2 مقاوم در برابر هوا, امتیاز, به منظور محافظت از آنها در برابر چکیدن آب مانند باران و عرق. که بهتر از سونی WF-1000XM3 که هیچ رسمی مقاوم در برابر هوا امتیاز. اما جوانه های مانند گوگل صفحه جوانه 2 و یا کسانی که فوق مهندسی TSWs ارائه IPX4 رتبه ارزان و یا قیمت مشابه. من نمی روبرو می شوند هر گونه باران در حالی که با پوشیدن 300TW اما به عنوان یک فراوان, ژاکت, در طول تمرینات, من تایید کردن که این می تواند نگه دارید تا از طریق آن سطح از عرق.

عمر باتری من متاسفم که می گویند فقط به طور متوسط. این 300TW می تواند تا 4.5 ساعت در یک شارژ با 13.5 ساعت از قدرت های اضافی اضافه شده به شارژ مورد. این امر می شده اند خوب چند سال پیش اما ما اقامت در حرکت سریع بار. سونی WF-1000XM3 تحت الشعاع تعداد کسانی که از مدتها پیش با شش ساعت پخش و 18 اضافی در مورد آنها. محصولات جدیدتر مانند سونی WF-SP800N از ویژگی های یک ساعت از پخش با فعال لغو سر و صدا فعال کنید. این یک بد شانسی واقعی با 300TW چون جوانه که صدا به این خوبی نباید چنین کوتاه, گوش دادن span.

Audio-Technica شامل یک بسته نرم افزاری بسیار خوب از تکنولوژی به این جوانه و در حالی که متوسط مالک ممکن نیست خفاش چشم در آنها انجام کمک به بهبود تجربه کلی. وجود دارد Qualcomm cVc (پاک کردن صدای ضبط) فن آوری برای کمک به مکالمات طی تماس یک کم تاخیر تابع به نام Qualcomm واقعی بی سیم استریو به همراه است که به شما اجازه می دهد جریان صوتی بدون اختلال و SCMS-T تکنولوژی است که محافظت از محتوای منتقل شده از طریق بلوتوث بین دستگاه های سازگار.

کیفیت صوتی

این در حالی است از آنجایی که من شنیده ام از earbuds که صدای این خوب است. مطمئن, من صدای گوگل صفحه جوانه 2 و Samsung Galaxy جوانه+ اما ما در حال صحبت کردن در مورد کلاس های مختلفی از کیفیت صوتی با ATH-ANC300TW.

Audio-Technica 300TW earbuds
نیک دارد/Digital Trends

مورد علاقه من صدایی واقعی بی سیم از earbuds هستند Sennheiser Momentum واقعی بی سیم 2 و در حالی که Audio-Technica جوانه کاملا نمی رسیدن که بار آنها حق در رقابت با سونی عالی صدایی WF-1000XM3. این می تواند به لطف ترکیبی از 5.8 mm رانندگان با الماس مانند کربن پوشش داده دیافراگم تأمین 300TW و یا مجموعه ای از پشتیبانی از کدک های صوتی مانند aptX, AAC و SBC.

هر آنچه در آن است که آن را فوق العاده. فکر می کنم از هر یک از کاتالوگ های بی پایان کلاسیک ریف در موسیقی — از Led Zeppelin را برق intro to Good Times Bad Times, به, رقص, از instrumentals از فرانک سیناترا را من پرواز به ماه — و این جوانه فورا آنها را حتی بهتر است. آنها قابل ملاحظه ای روشن و با یک پاسخ فرکانس از 20-25,000 Hz, ویترین استادانه صدا. من می خواهم به WF-1000XM3 لبه در پایین پایان با باس بودن یک منطقه با 300TW که نه به عنوان موثر. که گفت:, باس ارائه شده است به احتمال زیاد به بیش از کافی سر و صدا برای اکثر مردم است.

وجود دارد شامل EQ در داخل نرم افزار برای 300TW هر چند من به سختی پیدا کنید که به یک گسل; کیفیت صدای ارائه شده در اینجا عالی است به عنوان است. این برنامه می کند اما نمایش کدک های صوتی است که فعال است و اجازه می دهد تا شما را به حرکت بین آنها را اگر شما را انتخاب کنید.

فعال لغو سر و صدا

من می خواهم به طور علنی عذرخواهی به همه همسایه ها که شنیده ام بارها و بارها به من می گویند “وای” در طول هفته گذشته. به عنوان عجیب و غریب آن را به عنوان ممکن است به کسی گفت که unprompted در حالی که راه رفتن سگ خود من وعده آن را موجه.

Audio-Technica 300TW earbuds
نیک دارد/Digital Trends

فعال لغو سر و صدا ساخته شده را به 300TW واقعا استثنایی است. Audio-Technica شاغل ترکیبی فناوری حذف نویز معنی وجود دارد میکروفن هر دو در جلو و پشت هر راننده به تجزیه و تحلیل بیشتر محیط زیست سر و صدا ممکن است این روند و جلوگیری از دستکاری با تحویل از صدای خود را. این یک تکنولوژی مشابه به آنچه که پاناسونیک انجام شده است با آن RZ-S500W یا تکنیک TSWs. به عنوان مورد در آن جوانه های ANC در 300TS می کند یکی از heck از یک شغل.

من تست 300TW را ANC با توانایی های هر چه من می تواند در آن پرتاب — یک خیابان شلوغ من ماشین چمن زنی یک قوی جاندیر تراکتور را در محلی پارک — و آنها در پاسخ ستودنی. این برنامه شامل سه ANC حالت اما به جای معمولی کم/متوسط/بالا آنها برچسب برای محیط های آنها می تواند بهترین راه حل مناسب برای: هواپیما در رفتن و اتاق کار/مطالعه است.

البته حداقل دو نفر از آن سه در نظر گرفته شده و محیط واقعا یک چیز در لحظه و بنابراین من نمی تواند آنها را قرار داده تا در برابر این معامله واقعی است. اما من ضامن از طریق هر حالت و هر یک در پاسخ به آنها در نظر گرفته شده به: حالت هواپیما ضعیف فرکانس های پایین تر On-the-Go هدفمند خیابان سر و صدا هست و کار/تحصیل و کمک ها ساکت تر شرایط.

لغو سر و صدا فعال این قوی نیاز به یک صدای محیط تابع که فقط به عنوان موثر است. این 300TW را شنیدن از طریق تابع مکمل ایده آل با قابلیت تنظیم مقدار سر و صدا است که شما اجازه. جالب, ANC به طور پیش فرض تنظیم برای 300TW و جایگزین شنیدن از طریق. تنها راه برای گوش دادن بدون هر کدام از این تنظیمات برای غیر فعال کردن آنها را در داخل نرم افزار. من نمی دانم چرا هر کسی که می خواهید به انجام چنین کاری است.

برای همه ستایش درخشان من با توجه به 300TW و آن ANC, قابلیت, من هنوز هم فکر می کنم سونی WF-1000XM3 بهتر است با آن سر و صدا لغو. اما با به عنوان نزدیک به عنوان Audio-Technica است, من می خواهم به بیش از یک کمی نگران اگر من سونی در حال حاضر. و اگر ما واقعا دوست داشتم سر و صدا لغو دلاوری از تکنیک TSWs های اضافه شده موقعیتی دانه دانه یافت می شود در این جوانه است یک جایزه بزرگ.

ما را

Audio-Technica ATH-ANC300TW ممکن است عمر باتری بزرگ, اما آنها آن را تشکیل می دهند تقریبا در هر رده. اینها از earbuds هیچ دو راه در مورد آن.

وجود دارد بهتر جایگزین ؟

این $230 سونی WF-1000XM3 بهتر عمر باتری, باس و فعال لغو سر و صدا همه با حاشیه بسیار باریک. این تکنیک TSW جوانه بهتر عمر باتری عالی و لغو سر و صدا اما کمی ضعیف تر باس عملکرد و برچسب قیمت بالاتر. Sennheiser Momentum واقعی بی سیم 2 صدا خواهد شد بهتر است اما در هزینه $300.

چه مدت طول خواهد آنها گذشته است ؟

این 300TW با دوام در عناصر با IPX2 مقاوم در برابر هوا امتیاز و فناوری حمایت مداوم به روز رسانی سیستم عامل. این جوانه باید به آخرین ساخته شده است.

شما باید آنها را خرید ؟

بله. آنها ممکن است موفق شد در unseating سونی اما Audio-Technica آیا موفق به ایجاد یکی از بهترین رقبا به WF-1000XM3 ما دیده ایم در ATH-ANC300TW. بنابراین در حالی که سونی همچنان بالا سگ در پردیس, آن است که رفتن به شروع به دنبال بیش از شانه خود را با احتیاط.

ویراستاران’ توصیه های

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im