ATSC 3.0 به ارمغان می آورد افزایش به پخش تلویزیون. در اینجا نحوه آمادگی برای سوئیچ

آنتن مبتنی بر تلویزیون در مورد تغییر در یک راه اصلی, با تشکر برای آینده رونمایی از ATSC 3.0.

همچنین به عنوان شناخته شده NextGen تلویزیون ATSC 3.0 اجازه می دهد برای 4K HDR با وضوح و به روز رسانی فرمت های صوتی به پخش به آنتن تلویزیون. به عبارت دیگر آن را به یک معامله بزرگ است. به همین خاطر ما گرد کرده ام تا به همه چیز شما نیاز به آماده شدن برای تعویض به ATSC 3.0.

پیدا کردن یک آنتن سازگار

Mohu Releaf Lifestyle shot

خبر خوب در اینجا این است که همه موجود دیجیتال HDTV OTA آنتن در حال حاضر سخت افزار قادر به دریافت ATSC 3.0 پخش. بنابراین اگر شما خرید یک HDTV آنتن نسبتا به تازگی شانس هستند شما در حال همه خوب است ،

اگر شما هنوز در حال جستجو برای یک جامد آنتن بردیم آزادی پیدا کردن بهترین آنهایی که برای شما. ما طرفداران بزرگ از Mohu Releaf اما وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های زیادی است که متناسب با نیازهای مختلف.

تنظیم به تلویزیون خود را

Samsung Q800T 8K QLED TV

بیشتر خبر خوب – شما به احتمال زیاد نمی خواهد که برای خرید یک تلویزیون جدید قادر به سوئیچ را به ATSC 3.0. به جای استفاده از توپخانه برای یک صفحه نمایش جدید شما باید این گزینه از خرید یک ATSC 3.0 خارجی مبدل جعبه تلویزیون که اصلا بومی پشتیبانی از ورودی استاندارد.

این است که در آن اخبار می شود کمی کمتر خوب است. برای زمان حال این خارجی مبدل جعبه به نظر می رسد و چند دور بین. ما تنها قادر به پیدا کردن یکی که تا کنون و آن را عمدتا طراحی شده برای رایانه, به عنوان مخالف به تلویزیون.

شرکت هایی مانند SiliconDust سازندگان از HDHomeRun خط OTA تیونر در حال ساخت گام به سوی ایجاد ATSC 3.0 تیونر بنابراین بسیاری از نشانه ها اشاره به این کمبود تیونر نه طولانی مدت. اگر شما نمی خواهید به صبر برای یک گزینه قابل دوام, اما, شما ممکن است مجبور به رفتن به تلویزیون جدید مسیر.

به روز رسانی صفحه نمایش خود را

وجود دارد تعدادی از تلویزیون های موجود امروز که ATSC 3.0 تیونر ساخته شده است در. این نکته در اینجا است که هیچ یک از آنها در حال رفتن به ارزان است.

LG دارای سه OLED سری که حمایت ATSC 3.0 از جمله GX سری WX سری و 8K ZX LG ردیف بالا ، حداقل گزینه های گران قیمت در این میان 2500 دلار و 55 اینچ GX OLED در حالی که همه از رفتن برای LG ZX 88-اینچ تلویزیون اجرا خواهد شد شما یک سرد $30,000.

سامسونگ ATSC 3.0 سازگار با صفحه نمایش بیش از حد هر چند گزینه های خود را حتی بیشتر گران است. فقط سامسونگ 8K QLED تلویزیون پشتیبانی از استاندارد جدید با ارزان ترین هفت مدل گزینه بودن 3500 دلار و 65 اینچ Q800T.

سونی در حال آمدن است به نجات اینجا حداقل نسبتا. اگر شما نمی خواهید به صرف دلار بالا برای آماده شدن برای ATSC 3.0 این X900H ممکن است جذاب انتخاب کنید. این تنها سونی مدل تایید برای حمایت از ATSC 3.0 و 55 اینچ نسخه $هزینه خواهد شد 1200. با استانداردهای امروزی که teetering در سمت کوچک برای اندازه صفحه نمایش. اما اگر شما می خواهید یک تلویزیون جدید که مطابق با NextGen تلویزیون این است که در حال حاضر خود را مقرون به صرفه ترین گزینه است.

چند تکذیبنامهها

این مهم است به یاد داشته باشید که به عنوان هیجان انگیز به عنوان جدید این استاندارد ATSC 3.0 هنوز چند موانع برای غلبه بر. آن را در حال حاضر در دسترس تعداد محدودی از بازارهای با آن انتظار می رود به گسترش به حدود 40 بازار تا پایان سال 2020 است.

زمانی که آن را نشانی از رسیدن به توده ها به این معنا نیست که ما همه بلافاصله شروع به گرفتن مطالب ما در با کیفیت بالا و رزولوشن 4K. مثلا رزولوشن تصویری در پرتلند – یکی از اولین بازارهای شروع 3.0 رادیو و تلویزیون – را محدود به کیفیت HD در ابتدا. وجود دارد هیچ برش و خشک جدول زمانی برای اولین 4K HDR OTA پخش هر چند امید است از ATSC 3.0 ارائه 1080p با 60 HD با HDR بعد از آن در سال.

این نیز مهم است به یاد داشته باشید که زمان پخش استاندارد ATSC 1.0 نیست رفتن به ناپدید می شوند از حق دور پس از احساس به عنوان اگر شما نیاز به دبستان به ماشه حق دور.

آماده شدن برای آینده نوآوری بزرگ است که هنوز هم یک چیز خوبی است و آن را نگه می دارد شما هم جلوتر از منحنی و آماده برای زمانی که ATSC 3.0 شروع به تاثیر کیفیت مطالب ما. شما فقط ممکن است به بیمار به عنوان ما منتظر است که تاثیر به اثر.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im