اطلس قهوه باشگاه به شما نشان می دهد جهان را در یک فنجان جو با شروع در $9 ماه


Illustration for article titled Atlas Coffee Club Shows You the World in a Cup of Joe, Starting at $9 a Month

تصویر: اطلس قهوه Club

اشتراک و دریافت خود را از کیسه اول رایگان | اطلس قهوه Club | کد تبلیغی KINJACOFFEE

تبلیغات

در یک جهان ویران سرایت بسیاری از ما مجبور به قرار دادن ما مسافرت های بین المللی قصد دارد در خود نگه دارد. در حالی که در این سال به تنهایی من می خواهم برنامه ریزی برای بازدید از ژاپن و کره و فرانسه و ایتالیا برای اولین بار این برنامه را همراه با عروسی من و فقط در مورد هر چیز دیگری شد به تعویق افتاد تا اطلاع ثانوی حدود 6 ماه پیش. ضمنا اطلس قهوه باشگاه است که من در یک تور بزرگ از مقصد در سراسر جهان در بو باقلا فرم.

اولین توقف: اتیوپی—”زادگاه قهوه”—, از 1800 متر به بالا در شهر Limma کسا بخشی از این کشور در جیمما منطقه منطقه. تیره کباب بهترین دم در یک باهوش قهوه dripper, Kossa می شود نام خود را از Limmu Kossa مزرعه قهوه که از آن تولید شد. من می دانم که این به این دلیل من با خواندن این notecard موجود در هر Atlas قهوه تحویل. که همچنین جایی که من یاد گرفتم از یک اتیوپی صدای افسانه های قومی واجدادی توصیف Kaldi یک بز هردر که گفته است کشف کرده اند که قهوه پس از تغذیه “انرژی توت” به دام در سال 850 A. D.

“50 سال بعد” به notecard ادامه “عربی نوشتن مرجع قهوه مصرف شود به عنوان یک نوشیدنی در اتیوپی و آن را حیاتی است و در بسیاری از جنبه های فرهنگ اتیوپی بوده است.”

تبلیغات

اگر شما نوع از کسی که لذت می برد خواندن پشت جعبه غلات انجام جستجوی کلمه در رستوران placemats و تحقیق آنلاین پیتزا یخ زده شما قرار داده و در فر شب گذشته اطلس قهوه باشگاه است برای شما. خوب فرض کنید شما مانند قهوه است. برای $9, شما می توانید انتظار یک و نیم 6 اونس. نیم کیسه قهوه در آستان خود را—notecards و همه منابع از کشور های مختلف هر 4 هفته. 5 دلار بیشتر, شما می توانید دو کیسه در اندازه و برای $28, شما می توانید دو کیسه اندازه یک بار دیگر. سفارشی برنامه های در دسترس هستند درخواست.

نحوه تماس با اطلس قهوه Club

از طریق تلفن: (512) 522-1337
از طریق ایمیل: [email protected]

از این گزینه ها بهترین ارزش 12 اونس. کیسه های که شما می توانید سعی کنید با استفاده از منحصر به فرد ما promo code KINJACOFFEE.

را انتخاب کنید بین سه کباب تنظیمات خود را به فرد سفارش: نور متوسط متوسط تا تیره و تمام انواع کباب. انتخاب نور به بازده متوسط میوه توت و مرکبات و شکلات مزه یادداشت ها; متوسط تا تیره: شکلات, جسورانه, غنی, کامل بدن; همه انواع کباب: یک “انواع طعم دهنده & کباب پروفایل.” احساس پرماجرا ؟ من می خواهم برای انتخاب دوم. شما همچنین می توانید انتخاب خود را به عمل خرد کردن یا اسیاب نوع—کل باقلا برای در خانه barista و زمین برای هر کس دیگری. برای باقلا سر در زندگی خود اطلس ارائه می دهد هدیه اشتراک نیز اعم از $60/3 ماه استارت بسته به $199/12 ماه عاشق قهوه طرح است.

در علاوه بر این به notecard نمونه من از اطلس قهوه برای هدف از این بررسی یک کارت پستال با برچسب “اتیوپی” رنگ یک تصویر واضح از این کشور محصور در خشکی واقع در شاخ آفریقا—مرز سومالی و کنیا و سودان. که من جرعه قهوه من, بعد از ساعت در راحتی از شهر نیویورک استودیو آپارتمان من تصور “ازلی گدازه دریاچه متلاطم در uncanny تن از نئون سبز و فروزان زرد” عمیق زیر Simien کوه. برای یک لحظه من فرار کرده ام.

تبلیغات

به عنوان گردش مالی را Austin Getz زوزه میکشیدند محکوم کنند خود 2019 رکورد مجموع “من فکر کردن در مورد یک محل متفاوت است. آن را در جایی خوب است اما دور.” اطلس قهوه باشگاه را حل نمی کند, جهانی بهداشت بحران بنابراین شما می توانید به سرعت در مسیر بعدی خود را گشت اما آن را الهام بخش توهمات از آنچه که ممکن است مانند نگاه, معرفی جدید فرهنگ و لعنت قهوه خوب به کام خود را در طول راه.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>