ASUS اعلام کرد سه نفر از WiFi 6-قادر به مش روتر برای $300

ASUS ZenWiFi AX Mini XD4

ASUS

در سال گذشته ما شاهد انواع WiFi 6 روتر و مش سیستم را راه خود را به مصرف کنندگان اما چند شده اند به عنوان مقرون به صرفه به عنوان ZenWiFi تبر مینی (XD4) سه تکه بسته نرم افزاری ASUS امروز اعلام کرد. در $300 ASUS قیمت آن آخرین مش روتر بین آمازون ورود به سطح Eero سیستم و گوگل آشیانه, WiFi, سه بسته برای آن هزینه $249 و $349 زمانی که آنها در فروش می باشد. به ویژه هیچ یک از این دو سیستم شامل WiFi 6 پشتیبانی می کند. برای اکثر شما تا به حال به پرداخت به طور قابل توجهی بیشتر به مش روتر با WiFi 6. مثلا Orbi سیستم Netgear اعلام کرد در سال گذشته هزینه $700.

برای قیمت ASUS نیز قطع نمی بسیاری از گوشه و کنار با تبر مینی. کار کردن با هم سه واحد ارائه می کنند 4,800 فوت مربع از پوشش و سرعت تا 1,201 مگابیت در ثانیه بیش از یک اتصال 5GHz. آنها همچنین با پشتیبانی کامل از OFDMA یک WiFi 6 از ویژگی های است که اجازه می دهد تا روتر به بخش تک کانال برای خدمت به دستگاه های متعدد به طور همزمان. اما آنها هنوز هم از دست رفته برخی از ویژگی های شما در بیشتر گران قیمت روتر. برای مثال هیچ یک از سه دستگاه در حال tri-band روتر طوری که آنها می توانند با استفاده از اضافی باند فرکانس برای برقراری ارتباط است. که از ویژگی های است که می تواند کمک به محدود کردن تراکم در شلوغ باند 2.4 GHz و 5GHz. علاوه بر این هیچ کدام از این سه دستگاه با یک multigigabit پورت WAN ساخت آنها در آینده کمتر-از اثبات برخی از روترهای دیگر در بازار است.

شما می توانید خرید ZenWiFi تبر مینی (XD4) در سه بسته از امروز شروع. این دستگاه در دسترس هستند فقط در رنگ سفید در این لحظه اما ASUS قصد فروش آنها را در یک ذغال رنگی و همچنین بعد از آن در سال.

در این مقاله: فای, 6, ASUS, شبکه, اینترنت, شبکه, شخصی, محاسبات, WiFi router, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>