ستاره شناسان پیدا شده در معرض هسته ای از گاز لوله

Neptune-sized planet in the Neptunian Desert
دانشگاه وارویک/علامت Garlick

گاز غول مانند مشتری و زحل شناخته شده به هسته در خود مراکز, اما از دیدن آن دشوار است — مگر اینکه طبیعت همکاری است. دانشگاه وارویک ستاره شناسان کشف کرده اند (از طریق ScienceNews) آنچه آنها می گویند برای اولین بار شناخته شده در معرض گاز لوله هسته. TOI-849b یک سیاره حدود 730 سال نوری است که نزدیک به نپتون اندازه (تقریبا چهار برابر زمین است) اما با یک زمین مانند چگالی نشان می دهد که آن را باید انباشته لایه ای از هیدروژن و هلیوم. آن را نمی, اما — این نشان می دهد که چیزی محروم گاز دور با فرض آن تشکیل درستی در وهله اول.

این تیم در بر داشت این سیاره با استفاده از داده های ناسا را Transiting Exoplanet Survey Satellite و پالایش آن با استفاده از تلسکوپ از شیلی مبتنی بر نسل بعدی حمل و نقل بررسی و لا سیلا رصدخانه. این شامل اندازه گیری جرم این سیاره با مطالعه تغییرات جزئی در طیف نور از جسم آسمانی را تلو تلو خوردن.

آن را نه خاصی فقط آنچه منجر به ‘داغ’ jovian اما دو نظریه وجود دارد. TOI-849b است که بسیار نزدیک به ستاره خود است که آن را کامل مدار در 18 ساعت بالا بردن احتمال این که جزر و مدی اختلالات و یا یک سیاره برخورد محروم از آن گاز است. تبخیر با توجه به starlight یک احتمال است اما نمی خواهد حساب برای تمام از دست داده و گاز است. این نیز می تواند یک شکست خورده گاز لوله که در آن یک شکاف در شکل گیری گرد و غبار دیسک یا دیر تشکیل سرقت از سیاره از گاز است.

بیشتر مشاهدات لازم خواهد بود برای تعیین فقط مواد چه هستند بخشی از هسته است. حتی پس از این قابل توجه است به سادگی برای نشان دادن این است که این نوع از سیارات می تواند وجود داشته باشد. مانند دیگر یافته های اخیر آن را نشان میدهد که چگونه پیچیده کیهان می شود.

در این مقاله: نجوم دانشگاه وارویک, علم, فضای, گاز, لوله, سیاره, Exoplanet, تس Transiting Exoplanet Survey Satellite news, دنده فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de