استخر بتنی پیش ساخته

سطح داخی استخر های فایبرگلاس بیسار صیقلی و یکدست می باشد و همین امر از رشد و تکثیر جلبک ها تا حدی جلوگیری می

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

سطح داخی استخر های فایبرگلاس بیسار صیقلی و یکدست می باشد و همین امر از رشد و تکثیر جلبک ها تا حدی جلوگیری می کند, خلل و فرج موجود در استخر های بتنی نیز عاملی برای تکثیر جلبک ها هستند اما برای جلوگیری از ایجاد آنها در هر نوع استخر لازم اسن از رنگ استخر فایبرگلاس ضد جلبک مناسب استفاده شود. شرکت بازرگانی ایلی تویز با داشتن سوابق طولانی در زمینه ارائه محصولات بادی اینتکس با قیمت مناسب به مشتریان خود توانسته توجه خریداران و طرفداران این نوع محصولات بادی را به خود جلب نماید . 732 سانتی متر از جمله استخر های خانوادگی از محصولات اینتکس محسوب می گردد .استخر فریمی 7 متری ULTRA XTRA دارای 2 سال گارانتی بوده و اتصالات این محصول نیز نسبت به تولیدات سال های قبل اینتکس بسیار در راه اندازی سهل تر و کاربردیتر می باشد . ضخامت آن فقط 9 میلی متر می باشد. روش نصب استخر پیش ساخته بتنی نیاز به مهارت بسیار زیادی دارد و از ابزار اندازه گیری دقیق جهت جایگذاری آنها در مکان های از پیش تعیین شده استفاده می شود . اما در صورت نیاز گروه تولیدی تجهیزان صنعت قادر به طراحی و تحلیل در نمونه های مورد نظر شما و ساخت استخر فایبرگلاس در محل است.

Con tent was c᠎re᠎ated by GSA C᠎ontent Gen᠎erator DE MO!

یکی از مهم ترین پارامتر هایی که برای تمامی مشتریان مهم است قیمت است. استخر های فایبرگلاس در میان استخر های پیش ساخته محبوبیت بالایی دارند و برای طراحی استخر در ویلا ها و جکوزی و به طور کلی مصارف خانگی بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. استخر های فایبرگلاس در ابتدا با نرم افزار های فنی و مهندسی به صورت سه بعدی طراحی می گردد. در تولید این استخر های پیش ساخته از مواد با كیفیت آپوكسی و اگریلات استفاده شده است. جنس بیرونی این استخر از جنس استیل کرکره ای است. استخرهای پیش ساخته قابل جابجایی از مکانی به مکان دیگر می باشند. پس از خرید استخر پیش ساخته ، محل اجرا آماده می شود. مقاومت در برابر سرما برای محل هایی که در زمستان هوای سردی دارند از مهم ترین مزیت های این استخر های باشد. استخر پیش ساخته فایبرگلاس ساخت در محل چگونه تولید می شود ؟ نگهداری استخرهای فایبرگلاس بسیار آسان تر می باشد و زبان کمتری از شما می گیرد.

به دلیل وجود این مواد، استخر بسیار استحکام بالایی دارد. به راحتی استفاده کرد .سطح فایبرگلاس به دلیل داشتن خاصیت ضد خوردگی در برابر اسید و کلر مقاوم است , همین امر امکان استفاده از استخر های فایبرگلاس برای پرورش ماهی را به شما می دهد . به طور کلی استخر های فایبرگاس به دلیل دارا بودن مترابال نوین تر و طراحی متنوع و شیک در مقایسه با سایر استخر ها گران هستند . گروه تولیدی تجهیزان صنعت قادر به طراحی و ساخت انواع طرح های استخر از جنس فایبرگلاس می باشد. شا می توانید طرح انتخابی خود را برای استخر داشته باشید .استخ های فیبرگلاس با برش های CNC در طرح های متنوع قابل سفارش و اجرا هستند .یکی از طرح های پرطرفدار و شیک امروزی در استخر های ایجاد انحنا درآن است که ظاهری لوکس به استخر می دهد. هزینه ساخت استخر پیش ساخته مقرون به صرفه تر از استخرهای بتنی قدیمی است. قیمت استخر های فایبرگلاس تا حدودی کمتر از استخر های بتنی می باشد.

گودبرداری با ارتفاعی برابر با ارتفاع استخر پیش ساخته انجام می شود. پایه های استخر پیش ساخته مستطیلی اینتکس علاوه بر تحمل وزن بالا، ضد زنگ و ضدآب نیزمی باشد و با تر شدن، آسیبی و خرابی بر پایه ها ایجاد نخواهد شد. استخرهای ایرتکس با سازه مستحکم آلومینیوم ضد زنگ ساخته شده و برای پوشش از پی وی سی الیاف دار بسیار مستحکم استفاده شده است ملزوماتی چون نردبان ، روکش استخر ، زیر انداز استخر نیز در کنار این محصول تولید میشود .. و شما به راحتی میتوانید استخر خود را در بهترین نقطه ویلا و یاغ خود قرار دهید و در صورت نیاز میتوانید استخر را جمع آوری و مکان استخر را تغییر بدهید. داشتن تبحر و تخصص در نصب استخرهای پیش ساخته از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و ما تضمین مینماییم که به بهترین شکل ممکن این خدمات را به شما عزیزان ارائه نماییم. نصب استخر پیش ساخته با توجه به ابعاد، منطقه و شرایط پروژه حدود ۳ تا ۱۰ روز طول می کشد. در غیر اینصورت پس از مدتی اجرائیات استخر با مشکل مواجه میگردد .

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن
avatar
کاربر سایت
تاریخ ثبت : 7 اردیبهشت 1402