‘Assassin’s Creed Valhalla’ می رسد این تعطیلات در ایکس باکس سری X و PS5

Assassin's Creed Valhalla

یوبی سافت

پس دیروز فتوشاپ, تیزر, یوبی سافت به اشتراک گذاشته است اولین بار, سینمایی, تریلر Assassin’s Creed سالن پذیرایی خدای اودین. زمانی که بازی می آید در این فصل تعطیلات شما قادر خواهید بود به آن بازی بر روی هر دو نسل فعلی — PlayStation 4 و Xbox One و کنسول های نسل بعد — ایکس باکس سری X و پلی استیشن 5 — و همچنین PC ویندوز و گوگل Stadia.

در Assassin’s Creed Valhallaبازیکن را در نقش Eivor رهبر یک قبیله وایکینگ. شما قادر خواهید بود به بازی به عنوان یا یک مرد یا زن Eivor. چه تر است, شما باید توانایی سفارشی کردن شخصیت خود را مو, خالکوبی و رنگ جنگ.

این بازی برگزار خواهد شد در سراسر سن تاریک نروژ و انگلستان و آنها را حل و فصل مکانیک که در آن شما به ساخت یک خانه جدید برای قبیله خود را. زمان Assassin’s Creed طرفداران نیز خواهد بود خوشحال به حق رای دادن را امضا hidden blade باعث بازگشت در سالن پذیرایی خدای اودین. به عنوان با اودیسهنظر می رسد که آنها خواهید بود یک اسطوره خم به بازی بازگویی تاریخ با خدا نورس Odin ظاهر در تریلر.

یوبی سافت مونترال استودیو است که کمک به ایجاد این سریال در وهله اول توسعه دهنده سرب در Assassin’s Creed: سالن پذیرایی خدای اودین. مونترال نیز منجر به توسعه در Black Flag و ریشه.

در این مقاله: assassin’s creed valhalla, ubisoft, بازی های ویدئویی, سونی, مایکروسافت, پلی استیشن 4, PS4, پلی استیشن 5, PS5, Xbox One, ایکس باکس سری X اخبار بازی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>