درخواست Engadget: بهترین راه برای حاشیه نویسی های درسی دیجیتال?

سوال این هفته می پرسد چگونه می توان یادداشت ها را در کتاب های درسی که با استفاده از یک تبلت یا e-reader. وزن با مشاوره خود را در نظرات-و احساس رایگان برای ارسال سوالات خود را به همراه ask@engadget.com!

چه شده است بهترین e-reader و یا قرص خود را برای مشاهده جزئیات و حاشیه نویسی کتاب های درسی ،

من فرض (یا فقط امید) شما موفق به دریافت برخی از کتاب های درسی به صورت PDF — کسانی که ساده ترین علامت گذاری با نرم افزار سمت راست. اگر شما e-کتاب درسی از, می گویند, آمازون کیندل, پلت فرم, انتظار برای کار با محدود تر و حاشیه نویسی ابزار. در ضمن کتاب درسی فروشندگان مانند Chegg خود را e-reader نرم افزار و کیفیت خود را یادداشت برداری ابزار می تواند بسیار شدید. بنابراین پیدا کردن کسانی که در فایلهای Pdf اگر شما می توانید.

زمانی که من در کالج بود من یک بار سعی کنید از طریق سرمایه گذاری کلاس با یک کتاب درسی دیجیتال ذخیره شده بر روی نسل دوم کیندل چرا که آن را بسیار ارزان تر از یک کپی فیزیکی. این نکته? معلوم است که در تلاش برای جمع آوری از طریق فوق العاده خشک و متراکم نوشتن بر روی یک صفحه نمایش اندازه کوچک شومیز بود یکی از stupider ایده های من و ام تا به حال. آنچه من در این است که اگر شما مجموعه ای مرده در استفاده از چیزی شبیه به یک تبلت برای خواندن و حاشیه نویسی متون خود را با بزرگترین چیزی که شما می توانید.

خوشبختانه شما مقدار زیادی از گزینه. همه اپل و iPads — از جمله اساسی 10.2 اینچ مدل — در حال حاضر پشتیبانی اپل مداد به صورت دقیق یادداشت برداری و حاشیه نویسی. آنها را به شما هزینه اضافی (129 دلار برای مغناطیسی iPad Pro مداد و 99 دلار برای نسل اول مدل) اما آنها ضروری در سفر خود را.

حتی بهتر iPadOS ثروت بسیار بسیار مورد توجه برنامه برای مارک کردن فایلهای Pdf: LiquidText هوشمندانه با رویکرد توجه داشته باشید در نظر گرفتن ارتباط و سازمان موفق به کسب آن مقدار زیادی از طرفداران و دانش آموزان می توانید آن را در یک تخفیف. MarginNote نیز فعال و پر رونق fanbase — این ویدئو از یوتیوب بدون کاغذ X نشانی از یک کار بزرگ در حال اجرا را از طریق تفاوت است.

اگر اندروید بیشتر سرعت خود سامسونگ تبلت احتمالا امن ترین شرط و دو نفر از آنها — از نوار کهکشان S6 و تب S6 Lite — با S قلم راست در جعبه. قرص برنامه های اندروید در طول تاریخ ضربه خورده است-یا-دست اما چند وجود دارد که ممکن است کار خوبی برای این وضعیت خاص. INKredible نرم افزار و SquidNotes به نظر می رسد در اکسل به طور کلی توجه داشته باشید در نظر گرفتن اما شما می توانید آنها را هر دو به علامت گذاری به عنوان فایلهای Pdf همه یکسان است. ما نیز مانند مایکروسافت کلاسیک OneNote اگر بدون هیچ دلیل دیگر از آن احتمال پشتیبانی می شود برای مدت زمان طولانی.

اما اگر شما به دنبال چیزی است که تکرار نگاه و احساس از کاغذ و یا چیزی است که تلاش می کند به هر حال — قابل توجه 2 ممکن است فقط بلیط. آن هنوز منتشر نشده است, اما آن را زرق و برق دار e-ink قرص است که فوق العاده نور همگام سازی یادداشت ها به ابر و بسته باتری است که باید بیش از گذشته خود را به طور متوسط قرص. و اگر آن قلم است هر چیزی مانند یک حمل با مدل اصلی نوشتن با آن باید احساس لذت بخش است.

در ضمن شما ممکن است وسوسه اصلی قابل توجه است و قطعا هنوز هم یک ابزار عالی اگر نوشتن و یادداشت برداری خود را بزرگترین اولویت است. این چیزی است که آن 1GHz پردازنده FreeScale بود در حال حاضر بسیار بی بنیه که این تبلت راه اندازی شد در سال 2017. آن را از من: من سعی کردم مارک کردن گاه به گاه PDF در یک, و پس از آن بود sloooooow که من حتی نمی توانید تصور کنید در تلاش برای نوشتن در بالا از تمام کتاب درسی.

— کریس Velazco ارشد ویرایشگر موبایل

در این مقاله: bts2020, AskEngadget, درخواست, کالا, ویژگی دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر