درخواست Engadget: من چگونه می توانم دریافت کمک در حالی که تحصیل از خانه'?

سوال این هفته می پرسد چگونه می توانید به کمک در خانه از معلمان و اساتید. وزن با مشاوره خود را در نظرات-و اح

توسط DOSTEMANSALAM در 21 تیر 1399

سوال این هفته می پرسد چگونه می توانید به کمک در خانه از معلمان و اساتید. وزن با مشاوره خود را در نظرات-و احساس رایگان برای ارسال سوالات خود را به همراه ask@engadget.com!

بهترین راه نزدیک شدن به یک معلم و یا یک معلم خصوصی در مورد از راه دور به کمک اضافی به جلسه ؟

کمک گرفتن در مدرسه کار می تواند دشوار تحت شرایط عادی و آن را نمی تواند هیچ ساده تر اگر شما در حال شرکت در زوم کلاس. اگر شما نیاز به کمک در انتساب یا یک موضوع کلی شما در حال مطالعه رسیدن به معلم یا استاد به عنوان به زودی به عنوان شما فکر می کنم شما ممکن است نیاز به کمک.

"من توصیه دانش آموزان به دنبال کمک های اضافی از مدرسان خود را برای رسیدن به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است" Andrew J. McClurg این تحلیلگر در دانشگاه سیراکوس را آموزش آنلاین مرکز خدمات گفت: Engadget یک ایمیل به در. "کلاس یک همکاری بین این دو با هر دو تمایل دانش آموز به نتیجه مثبت می شود. با تماس با مدرسان زمانی که آنها برای اولین بار تحقق آنها نیاز به کمک دانش آموزان می توانید جلوگیری از تبدیل شدن بیش از حد غرق با مواد به عنوان کلاس پیشرفت می کند."

McClurg همچنین توصیه می کند با استفاده از روش تماس که مربی خود را ترجیح میدهد. "به عنوان بهترین تمرین مربیان باید ارتباط سیاست در چگونه آنها ترجیح می دهند به تماس گرفته شود, چه می شود که ایمیل و تلفن و یا یکی دیگر از روش" او می گوید. "علاوه بر این مربیان دولت خواهد شد چه مدت آنها به طور معمول برای پاسخ دادن به دانشجوی ارتباطات است. معمول بازه زمانی 24 تا 48 ساعت اگر نه زودتر." در صورتی که اطلاعات روشن نیست و به شما در طول روز یکی از کلاس های شما همیشه می توانید دسترسی به استاد و بپرسید که چگونه آنها مایل به تماس گرفته شود قبل از اینکه شما آنها را بمباران در تمام جبهه ها با سوالات خود را.

شما همچنین باید در نظر با استفاده از مربی خود را در ساعات اداری (اگر آنها هنوز هم باید آنها را). با توجه به McClurg دفتر ساعت اغلب از بین رفته مورد استفاده قرارگرفته و حتی زمانی که دانش آموزان از لحاظ جسمی در پردیس — اما آنها زمان زیادی است که در آن شما می توانید به دنبال یک در یک کمک. "ساعات اداری هستند یک منبع بزرگ برای دانش آموزان و مدرسان برای اتصال .... ما تا به حال موفقیت های بزرگ با آنلاین ساعت های اداری با استفاده از تخته سیاه همکاری و زوم حتی قبل از حرکت برای آموزش آنلاین به بهار گذشته."

و اگر شما به پایان رسید تا نیاز به راهنمایی بیشتر از استاد خود را ارائه می کنند و از آنها بخواهید اگر آنها می دانند که هر گونه معتبر آموزگار است که شما می توانید تماس بگیرید. آنها ممکن است قادر به شما به طور مستقیم به منابع خود را در کالج یا دانشگاه در دسترس است به تمام دانش آموزان و یا در خارج تدریس خصوصی منابع شما می توانید در نظر بگیرید.

—والنتینا Palladino, تجارت, ویرایشگر

در این مقاله: AskEngadget, درخواست, کالا, bts2020 از راه دور, مدرسه, ویژگی فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن