آسانا برای مایکروسافت تیم اجازه می دهد تا شما را به نوبه خود چت به عمل موارد

Asana for Microsoft Teams

آسانا

حتی به عنوان اقامت در خانه محدودیت شروع به سهولت آن را روشن است که این تغییر به کار از راه دور رفتن نیست دور در هر زمان به زودی. توییتر کارکنان از خانه کار می کنند به طور نامحدود و گوگل و Facebook کارکنان خواهد شد کار از راه دور برای حداقل بقیه از این سال است. تعداد فزاینده ای از ابزار و همکاری به منظور کمک به صاف که گذار. آخرین مثال آسانا مایکروسافت برای تیم است.

محبوب پلت فرم مدیریت پروژه آسانا ادغام با مایکروسافت, تیم, به طوری که مکالمات در تیم می گیرد side-by-side با آسانا پروژه ها. کاربران قادر خواهد بود به نوبه خود مکالمات در تیم به عملی وظایف در آسانا با یک کلیک. آسانا اطلاعیه ها و پروژه تغییرات را در تیم, و شما قادر خواهید بود برای پیدا کردن و به اشتراک گذاری آسانا وظایف پروژه و اوراق بهادار به طور مستقیم در تیم است.

Asana for Microsoft Teams

آسانا برای تیم های مایکروسافت

“در زمانی که تیم در سراسر جهان به طور فیزیکی از هم جدا شده و حس و وضوح و شفافیت و مسئولیت پذیری مورد نیاز است در حال حاضر بیشتر از همیشه” آسانا سر محصول الکس هود در بیانیه ای گفت. “ما هیجان زده به تعمیق ارائه ما با مایکروسافت برای ارائه ابزار است که ساده و به طور خودکار گردش توانمند سازی تیم برای ماندن و رسیدن به مهم ترین طرح های ابتکاری است.”

این اولین بار نیست آسانا و مایکروسافت نیروهای پیوسته اند. آسانا برای چشم انداز در حال حاضر اجازه می دهد تا کاربران برای تبدیل ایمیل به آسانا وظایف. دفتر 365 برای آسانا اتصال اجازه می دهد تا آسانا کاربران را به دریافت اطلاعیه ها در مایکروسافت چشم انداز و آسانا با این نسخهها کار با لاجوردی آگهی به اجازه می دهد چیزهایی مانند تنها نشانه را.

در علاوه بر این به آسانا و تیم خدمات مانند شل کردن زوم و Facebook محل کار در حال رقابت برای فضا در کار از خانه tech عرصه است. اگر شما کار از خانه ما نیز گرد بهترین راه برای ارتقاء فیزیکی فضای کاری.

در این مقاله: آسانا, مایکروسافت, تیم, محصول, مدیریت, کار از راه دور کار از خانه, بهره وری, microsoft, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de