The Diamond logo.

الماس آرم.
تصویر: الماس

به عنوان یک نتیجه از طنز فروشگاه های کتاب سراسر کشور مجبور به درهای بسته خود را در میان رمان شیوع کروناویروساین کتاب کمیک صنعت به عنوان یک کل اما همه را به توقف آمد. الماس کمیک که اساسا در انحصار کمیک توزیع متوقف حمل و نقل و معلوم نیست که چگونه و زمانی که این شرکت سعی خواهد کرد به چرخش تولید بازگشت. است که تا به حال.

تبلیغات

دیروز الماس ساخته شده تعجب آور اعلام کرد که پس از نگه داشتن پهلو به پهلو از تحولات جدید در مورد شیوع این تصمیم شروع به حمل و نقل جدید بارگیری محصول به کاهش تعداد فروشگاه ها به عنوان این ممکن است—با وجود این واقعیت است که هنوز هم وجود دارد هیچ نشانه ای از آن خواهد شد که بسیار امن تر برای شروع خرید در آجر و ملات مکان تا به زودی.

تبلیغات

“در حالی که وجود بسیاری از مراحل و مکالمات است که نیاز به اتفاق می افتد بین امروز و از سرگیری توزیع هفتگی جدید محصول ما در حال حاضر هدف قرار دادن اواسط تا اواخر مارس با این امید که به عنوان یک صنعت ما همه کار می کنند که نسبت به بازه زمانی. البته همانطور که همه ما دیده می شود, هدف, تاریخ گاهی اوقات نیاز به تنظیم شود در این همیشه در حال تغییر جدید-نرمال” الماس شرکت مادر Geppi خانواده شرکت گفت: در یک بیانیه عمومی. “اما ما نمی توانیم صبر کنید برای شرکت خرما. ما شروع فرایند برنامه ریزی و داشتن این مهم گفتگو با ناشران و فروشندگان به طوری که هنگامی که ما به وضوح بیشتر ما در یک موقعیت برای راه اندازی مجدد و انجام عملیات در مقیاس بزرگ در طول زمان است.”

Geppi خانواده شرکت توضیح داد که به عنوان بخشی از طرح خود را به سهولت به نوسان از چیزهایی که در نظر دارد به منظور هماهنگی با ناشران به منظور به نقشه کندتر انتشار برنامه در علاوه بر این به حرکت محموله های کوچکتر به طور کلی به فروشگاه خواهد شد که دریافت این محصول به عنوان تقاضا برای کمیک است که به احتمال زیاد رفتن به شدت کاهش می یابد برای آینده قابل پیش بینی.

هر چند الماس بیانیه عمومی نمی خاصی را ذکر ناشران با نام کمیک DC قرار داده و از آن خود جالب بیانیه ای اعلام کرد یک برنامه شروع به حمل و نقل کمیک به خرده فروشان آغاز حتی زودتر از الماس در نظر گرفته شده در روز شنبه, مارس 28. جالب الماس ذکر نشده بود در DC ،

“کتاب های کمیک DC در حال بازگشت به طنز مغازه ها آغاز سهشنبه, آوریل 28. پس از چهار هفته شکست, طرفداران می توانند جشن که ابرقهرمان جدید داستان خواهد بود پس از رسیدن به عامل فروشگاه های خرده فروشی” ناشر گفت. “پس از بررسی بیش از 2000 فروشگاه در سراسر ایالات متحده و کانادا مشخص شد که بسیاری از کتاب های کمیک صاحبان فروشگاه در حال پیدا کردن راه های جدید و خلاق برای دریافت کتاب به طرفداران که می خواهید آنها را.”

تبلیغات

در ایمیلی که فرستاده شد به خرده فروشان در جمعه, DC توضیح داد که آن توزیع جدید ابتکار رهبری قمری توزیع و UCS Comic Distributors دو شرکت جدید ایجاد شده توسط تخفیف کتاب های کمیک و خدمات Midtown Comics. DC همچنین راه اندازی یک کمیک جدید فروشگاه کتاب وب سایت های ردیابی برای کمک به مشتریان با دقت اشاره کردن دقیقا همان جایی که مجموعه ای از کمیک جدید—از جمله جو هیل لورا مارکس دن McDaid و کلی جونز’ دافنه بایرن #4 و سیمون Spurrier و Bilquis Evely را به خواب #20. فقط با در نظر گرفتن یک نگاه در DC نقشه آن را بلافاصله آشکار است که این ناشر قرار داده خواهد شد بخش عمده ای از تمرکز خود را بر حمل و نقل به آمریکای شمالی خرده فروشان ،

تبلیغات

در پاسخ به DC, اخبار, الماس گفت: در بیانیه ای به Newsarama که در حالی که هنوز می بیند ناشر به عنوان یکی از شرکای آن است برنامه ریزی برای ادامه کار در آینده با آن را هنوز هم در نظر دارد در برگزاری حرکت هر محصول تا زمانی که ممکن است برای زمان حال.

“ما ارزش ما همکاری با DC و ادامه خواهد داد برای حمایت از آنها به عنوان یک توزیع کننده. تمرکز ما این است که مستقیما در صنایع ما’ محصولات سرگرمی در دست طرفداران به سرعت و با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است” الماس گفت. “اگر ما می بینیم نشانه هایی است که آن را بی خطر است برای از سرگیری حمل و نقل در اوایل ما قطعا خواهد شد. اما با تعداد محدودی از خرده فروشان باز و بسیاری از مشتریان در stay-at-home سفارشات تمرکز ما بر روی حمایت از صنعت ما و سلامت و ایمنی ما سهامداران.”

تبلیغات

که همه این اتفاق می افتد در بسیاری از ناشران بزرگ را آغاز کرده اند که قرار دادن در توسعه پروژه های کمیک در خود نگه داردکه هیچ راهی برای دانستن زمانی که کل صنعت چاپ و نشر در حال رفتن به شروع به عامل چیزی نزدیک به نرمال یک بار دیگر. نیست و در همه جای تعجب نیست که کمیک بارها و توزیع کنندگانبسیار شبیه film studios—به شدت در تلاش برای کشف کردن راه های جدیدی برای حفظ نام تجاری خود را حضور در ذهن مردم در حالی که در جهان زندگی می کند از طریق یک لفظ بیماری همه گیر است که کشتن میلیون ها نفر در سراسر جهان است.

اما واقعیت این است که آنچه که ما در حال برخورد با حق در حال حاضر است و نه فقط “the new normal” اما نه یک تغییر اساسی در این راه همه ما زندگی می کنند. حمل به صورت عادی به عنوان کل صنایع را در خطر جدی ممکن است بهترین پیام برای انتقال به مکان مناسب در حال حاضر.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت