به عنوان 2020 Spirals به ورطه Infinite نوجوانان در حال رسیدن به زندگی گذشته خود را


Illustration for article titled As 2020 Spirals Into the Abyss, TikTok Teens Are Reaching Into Their Past Lives

تصویر: هولتن بایگانی (گتی ایماژ)

افسانه نگه می دارد که با وجود فصل و مکان های که در آن روحانی حجاب است باریکترین یک پاساژ برای ارواح بی قرار برای عبور به انسانی ديگر. چرا که ما نمی توانیم سفر استون هنج در تابستان و در آستانه این بهترین چیز بعدی برای خانه نشین متقاضیان است Infinite که در آن جادوگران حکومت و هزاران گله در جستجوی فرار از دوزخی در حال حاضر. ما یاد گرفته ایم hexing تفال اختری و در حال حاضر #pastliferegression که در حال حاضر دارای بیش از 1000 ویدئوها متصل 11.5 میلیون انداز و پارازیت معنوی سفر در زمان.

تبلیغات

آخرین استاندارد روش مشتق از مطرح ویدیو یوتیوب از راه بازگشت در سال 2013. Dr. Brian Weiss, یک روانشناس هیپنوتیزم و پیشرو تناسخ در جسم تازه savant—از همه مهم تر mollifying صدا در یک جلیقه ژاکت و یک صندلی—راهنماهای مخاطبان از طریق مدیتیشن تمرین زیر نور را به خاطرات فراموش شده. در حالی که ویس را هدایت نیست به دانستن خوانندگان خود پرفروشترین کتاب و شرکت کنندگان در مرکز همایش کارگاه های آموزشی او به نظر می رسد که تازه مخاطب در Infinite را “برای شما” صفحه یوتیوب تصویری را مشاهده تعداد دو برابر شده است به 1.8 میلیون پس انداز ممکن است. (ما قادر به رسیدن به دکتر وایس از طریق وب سایت خود را, اما ما به شما به روز رسانی پست اگر ما شنوند.) من آن را خراب نکند اما حتی با گوش تقسیم آگهی می شکند, عصر جدید, آهنگ و نرم incantation را ترک خواهد کرد حتی بیشتر شک و تردید چند tasking مغز احساس کمی سنگسار.

TikTokers پدید آمده اند از طرف دیگر 36 دقیقه تجربه ریمل جریان پایین گونه خود و یا چشم شنود با هیجان و احساساتی در مورد زندگی به عنوان یک قرون وسطی روستایی, جک چاک دهنده یک بومی آمریکایی جادوگر و حتی بیگانه امنیت جهانی دیگر را در منطقه 51.

تبلیغات

یک شیفته تاروت خواننده حواله از طریق یک lightspeed شرح پورتال-عبور از یک درب یک انفجار از هوای سرد در کلبه یخی جزیره شاید-قرن 19 قرمز مرد خانواده و کهنه ribboned کفش (که آنها بعد از شناسایی در یک سیاه-و-سفید عکس در گوگل). “من احساس خودم را غرق در یک, هنوز, تاریک دریا” آنها می گویند و اضافه کرد که آن را “صلح آمیز است.”

…من احساس خودم را غرق در یک, هنوز, تاریک دریا.

آن را اظهار داشت خاموش-تنهایی اما spookily باستان برای Infinite (پژواک هومر “شراب تیره دریا”) و اگر از آن داستان آن را واضح و تغزلی. مهم نیست که آیا این مرد زنجبیل زندگی می کردند پس از این نقطه است که تنها به از نو خلق کردن یک حافظه است که بسیار تغییرپذیر و زودگذر به هر حال که رنگارنگ تصویر ذهنی است فقط به عنوان خوب است ؟ که چیزی برای روانشناسان به بحث است.

تبلیغات

اما اگر شما انجام دهید به همراه رگرسیون زندگی گذشته و سپس شما باید برای مقابله با خطر اصلی از mucking در اطراف در خاطرات مرده: شما ممکن است به یاد داشته باشید در حال مرگ است.

تبلیغات

لسلی رودریگز, مد تاثیر گذار در 20s خود را می گوید Infinite بینندگان که او دیگر نمی تواند پوشیدن یقه اسکی پس از مردان در سیاه, اسب, تماس او یک جادوگر شکاف گلو او. (Rodriguez, که, مکزیکی, شده بود, یک مادر سفید در لباس های قرون وسطی, برداشت, میوه, شاید در زمان مرگ با دختر جوان او را.) “آن را برای همه به شیر به دلیل آن را مجموعه من یک زن و شوهر از روز” رودریگز گفت: Gizmodo. “این قطعا باعث چیزی. نه دل به نور.”

یکی دیگر از TikToker گریست گفت: آنها می خواهم درگذشت, به عنوان یک کودک در بیمارستان در حالی که پدر خود را برگزار شد دست خود را. در عین حال فرد دیگری خیره در دوربین, stoney رو با همه کلاه روکش: “YALL من آن را انجام داد و من قتل شوهر من است که مرا ترک بودن یک نویسنده به یک زن خانه دار و کودکان تا سال بعد فرزندان ما پیدا کردن من رو دور عرض آن و به طوری که آنها به قتل من برای انتقام.”

تبلیغات

اختناق و حمله قلبی و مرگ توسط غارتگران و حمله قلبی. TikTokers زل زده به وسط فاصله به خاطر آزار و اذیت یکی بود مورد ضرب و شتم به مرگ به عنوان یک لزبین در 80s و یکی دیگر از مرده پر شده با حسرت به عنوان یک مستور گی مرد. سوء رفتار با زنان شایع است.

“من را دیده اند که به طور معمول وقتی کسی خود را ببینید, زندگی گذشته, آن, آنها باعث درد می کند و آنها را در مبارزه ذهنی از آنجا که آنها را دیدم خود را مرگ در راه های خشونت آمیز,” نیا بروکس یک Nashville-بر اساس جادوگر و هنرمند در اواخر نوجوانی گفت: Gizmodo. بروکس قرار دادن یک Infinite ویدئو تمنا با پیروان بی تجربه نیست آن را امتحان کنید. “آیا شما واقعا می خواهید 70+ سال بیشتر از تروما اضافه شده بر روی زندگی خود را ؟” خوانده شده یک متن را پوشش. که دلیل او معتقد است که ما فراموش می کنیم زندگی گذشته در وهله اول: اگر ما انجام شده تمام دست دادن و درد از یک زندگی ما “نمی تواند به طور کامل قادر به یادگیری درس های زندگی” در یکی از این. مردم نمی tend به فکر می کنم از طریق وحشت از گذشته او گفت: مانند اردوگاه های کار اجباری و یا برده داری یا که آنها می تواند مرتکب جنایات.

تبلیغات

بروکس معتقد است که رگرسیون زندگی گذشته می تواند یک گام مثبت در یک سفر معنوی و گذشته خود را در زندگی تجربه کمتر دلخراش او را دیدم که خودش یک روحانی هماهنگ فرد در 1970s (که ژل با او در حال حاضر میل برای هیپی موسیقی و مد) و درگذشت جوان از مواد مخدر مصرف بیش از حد. “برای من که بود, صلح آمیز, تجربه مرگ, چرا که در آن طول عمر و همچنین در حال حاضر من شما را به قبول مرگ,” او گفت:, اما او می داند که بسیاری از مردم پیدا کردن آن پس از سانحه و تجربه اغلب بستگی دارد که شما چگونه تعریف “خوب مرگ است.”

کسانی که بیش از صلیب و هلاک به طرز وحشیانه ای به بازگشت Infinite بیشتر به ما هشدار می دهند به آن را امتحان کنید. و یا آنها افزایش یافته است برای به اشتراک گذاشتن خبر خوب: 2020 می تواند بدتر.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im