Illustration for article titled Artificial Feathers Let This Robotic Bird Fly With Incredible Agility

عکس: Festo

در طول سال Festo آلمان اتوماسیون شرکت با یک میل شدید برای روبات دارای طراحی بی شماری مادر طبیعت الهام گرفته اتوماتیک که شنا, هاپو پرواز خود را در دنیای واقعی هستند. که شامل رباتیک پرندگان که در حال حاضر به روز رسانی شده است با پر و بال است که اجازه می دهد تا ربات به افزایش می یابد از طریق هوا با همان قدرت مانور و چابکی به عنوان چیزی واقعی است.

تبلیغات

نه سال پیش Festo نشان داد رباتیک مرغ دریایی با بال است که می تواند خم و فلپ مانند بال در زندگی واقعی ترور از ساحل. رباتیک پرنده قادر به ماندن در هوا به سادگی با زدن بال خود را بدون نیاز به اضافی پروانه و یا دیگر رانش مکانیسم برای ایجاد حرکت رو به جلو. آن را نیز می تواند هدایت با تنظیم زاویه از آن دم و در حالی که آن را مهندسی تعجب خود را در هوا مانور محدود بود.

تبلیغات

آخرین نسخه از برند فستو رباتیک پرنده BionicSwift یک داستان کاملا متفاوت است. برای شروع, آن را بسیار کوچکتر وزن در فقط 42 گرم در حالی که هنوز حمل یک باتری که حدود هفت دقیقه از زمان پرواز. یک موتور الکتریکی قدرت زدن حرکت ربات بال در حالی که دو نفر دیگر تنظیمات را به پرنده مصنوعی فوم پر و بال به انجام واقعی در مانورهای پرواز.

همانطور که با یک پرنده که بال در حال حرکت رو به پایین با هم تداخل دارند پرهای شکل یک سطح برای به حداکثر رساندن میزان قدرت تولید شده به ایجاد آسانسور. هنگامی که بال در حال حرکت هستند تا پرهای فن برای افزایش جریان هوا کاهش می یابد که میزان انرژی مورد نیاز برای این حرکت بهبود عمر باتری. در تصویری Festo مشترک در یوتیوبربات پرنده نیز دیده می شود انجام یک مانور غواصی که در آن آن را به آرامی سقوط از آسمان به انتخاب کنید تا به سرعت قبل از گسترش بال خود را و بالا رفتن دوباره. آن را ترسناک واقعی.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

Festo حتی موفق به از نو خلق کردن یک پرنده توانایی غیر طبیعی به پرواز نیمی از راه را در سراسر جهان در حالی که مهاجرت بدون از دست دادن راه خود را با استفاده از ساخته شده است در GPS به طوری که ربات می داند که در آن است در همه زمان ها. اما فقط با هفت دقیقه از زمان پرواز این شرکت نمی باید به نگرانی در مورد این فرار به جنوب امریکا زمانی که هوا سرد می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله