بازو آخرین گوشی تراشه طرح بهتر خواهد بود-مجهز برای 5G و foldables

Multi Colored Computer Silicon Wafer Extreme Close-up Shot.
MirageC via Getty Images

گوشی های هوشمند نیاز به سخت افزار سریع تر از هر سال آینده مدل های مجهز به 5G و چند نمایش را به احتمال زیاد برای تماس حتی بزرگتر پرش در قدرت پردازش از حد نرمال است. بازوی جدید Cortex-A78 CPU می تواند در خدمت به عنوان یک نقطه شروع برای شرکت هایی مانند کوالکام به طراحی تراشه های سفارشی و ارائه آن نیاز دارید. در مقایسه با زمان Cortex-A77, آینده پردازنده ارائه خواهد شد 20 درصد افزایش در چه بازوی تماس “عملکرد پایدار.” با وجود سرعت CPU را به کار گیرند در 1 وات قدرت رای بنابراین عمر باتری باید قوی بماند.

بازوی نیز ایجاد خواهد شد پردازنده های گرافیکی برای نسل بعدی گوشی های هوشمند است. بالا پایان Mali-G78 is a 24-core GPU. این شرکت می گوید که آن را به 25 درصد قوی تر از این موجود Mali-جی 77. بازو بعدی عصبی واحد پردازش نیز 25 درصد بهبود در عملکرد هر چند اینها اغلب در بر داشت در IoT و لبه دستگاه از گوشی های هوشمند است.

به عنوان بازوی تراشه های قدرتمند تر شدن آنها در حال گسترش فراتر از دستگاه های تلفن همراه. این شرکت پردازنده در حال تأمین انرژی پایین-مشخصات Chromebooks و همچنین بالا پایان لپ تاپ مانند Microsoft Surface Pro X. اپل است و حتی شایعه به طراحی سخت افزاری است که با استفاده از آن خود را سفارشی بازوی تراشه در محل فعلی اینتل پردازنده. دستگاه های به تازگی اعلام کرد تراشه احتمالا نمی رسند تا 2021 اما بازو ادعای بهبود عملکرد صدا دلگرم کننده است.

در این مقاله: arm, arm cpu, gpu arm, arm npu عصبی پردازنده, موبایل, گوشی های هوشمند, arm cortex-a78 arm mali-g78, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>