خرید رپورتاژ

TOKYO, JAPAN - JULY 20: SoftBank Group Corp. Chief Executive Officer Masayoshi Son, left, shakes hands with ARM Holdings Plc Chief Executive Officer Simon Segars during the SoftBank World 2017 conference on July 20, 2017 in Tokyo, Japan. With 70 speeches and sessions, the annual business event hosted by SoftBank, Japan's multinational telecommunications and internet company, takes place for 2 days until July 21. (Photo by Tomohiro Ohsumi/Getty Images)
Tomohiro Ohsumi via Getty Images

ARM قصد دارد به انتقال دو نفر از آن اینترنت اشیاء (IoT) کسب و کار برای Softbank (از طریق TechCrunch). اگر این شرکت در هیئت مدیره تصویب این حرکت سافت پس از آن به طور مستقیم نظارت بر آن بخش. شرکت ژاپنی خریداری طراح تراشه در سال 2016 به عنوان بخشی از فیلمهای معامله به ارزش £24.3 میلیارد دلار در آن زمان بود. ARM می گوید: هدف از این حرکت است به باریک تمرکز خود را بر هسته آن نیمه هادی مالکیت معنوی کسب و کار است که باید به نوبه خود به بهبود رشد و سودآوری است.

“Softbank تجربه در مدیریت سرعت در حال رشد در مراحل اولیه کسب و کار را قادر می سازد [به IoT گروه خدمات] به حداکثر رساندن ارزش خود را در گرفتن اطلاعات فرصت” گفت: بازوی مدیر عامل شرکت سیمون Segars. “بازو را در یک موقعیت قوی تری به نوآوری در هسته IP نقشه راه و ارائه همکاران ما با حمایت بیشتر به تصرف خود در گسترش فرصت ها برای محاسبه راه حل های سراسر طیف وسیعی از بازار.”

بازوی انتظار برای تکمیل این حرکت قبل از پایان ماه سپتامبر. و در حالی که آن را نمی خواهد به طور مستقیم نظارت بر این دو خروجی بخش های این شرکت هنوز برنامه ای برای همکاری با آنها را هنگامی که همه چیز گفته و انجام می شود.

نه تنها بازو طرح در همه جا در جهان گوشی های هوشمند, اما آن را نیز تا به حال موفقیت های اخیر در دیگر محاسبات عمودی به عنوان به خوبی. در WWDC سال 2020 اپل گذاشته یک طرح به حرکت به دور از اینتل x86 معماری. این شرکت قصد دارد به انتقال آن به کامپیوتر مک خود را برای سفارشی-طراحی تراشه های مبتنی بر معماری ARM. با تسلط بر خط آن را آسان ببینید که چرا بازو می خواهید به تمرکز تلاش خود را در آن نان و کره را در یک لحظه مانند این.

در این مقاله: ARM, Softbank, کسب و کار, تلفن همراه, گوشی های هوشمند, IoT internet of things, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله