بله شما خواندن این تیتر به درستی. وجود دارد ظاهرا یک “حق” است و یک “اشتباه” راه برای اتصال دستگاه به یک MacBook با رعد/USB-C پورت در هر دو طرف. انجام آن اشتباه می تواند بر عملکرد کامپیوتر شما.

تبلیغات

من به تازگی مواجه می شوند این دانش در یک موضوع در StackExchangeو من شگفت زده برای پیدا کردن که وجود دارد می تواند قابل توجه تفاوت در سیستم شما ثبات با توجه به چگونه شما در حال شارژ و اتصال دستگاه خود را به مک بوک—لپتاپ MacBook Pro که در این مثال. تصمیم به connect همه چیز را در یک طرف ممکن است تاثیر چگونه داغ سیستم شما اجرا می شود—یکnd داغتر سیستم است که بیشتر احتمال دارد برای دیدن CPU آن متوقف شده به منظور کاهش درجه حرارت داخلی, هزینه شما عملکرد.

قبل از اینکه من به این من می خواهم توجه داشته باشید که من گفت که به سمت شما انتخاب می کنید برای شارژ در می توانید تفاوت را; من متقاعد شده آن یک مسئله جهانی است برای تمام مدلهای macbook است و نه تنها مشکل است که می تواند سیستم خود را به کم کردن سرعت. این یک دمدمی بیت از عیب یابی است که اکثر مردم هرگز از فکر می کنم اگر به همین دلیل است که آن را به ارزش دانستن در مورد.

تبلیغات

اول, اجازه دهید در نظر بگیرید مشکل اولیه که منجر به این کشف فقط بنابراین ما همه در همان صفحه. به عنوان StackExchange کاربر Adam نوشته شده:

گاهی اوقات من ماشین را kernel_task مثال حداکثر کردن CPU:. این می تواند از آخرین دقیقه به گاهی اوقات ساعت. دستگاه به طور موثر و غیر قابل استفاده در این دولت است. راه اندازی مجدد کمک نمی کند; جدید kernel_task میآید تا دوباره آن را پس از اتمام هر چه آن را انجام می دهند.

چگونه می توانم پیدا کردن آنچه که این فرایند در حال انجام است ؟

StackExchange کاربر BMike پاسخ با توضیحات فوق العاده از چگونه با داشتن یک شماره از دستگاه های متصل به سمت چپ از یک MacBook Pro می تواند تاثیر سیستم شما را در درجه حرارت داخلی—عمدتا اگر شما از دستگاه های وصل شده و در حال شارژ خود را MacBook Pro از همان طرف. شما می توانید از طریق کلیک کنید به جواب برای دیدن نمودار های مختلف BMike ایجاد شده برای پیگیری CPU استفاده در انواع مختلف “آنچه که به برق وصل است که در آن” حالات اما در اینجا به بررسی اجمالی:

واقعی CPU متوسط و یا نرم افزار استفاده از CPU است uncorrelated با kernel_task. یک گرم پردازنده متوقف شده است با کاهش آن ساعت با سرعت نه با برنامه ریزی جعلی no-op بار.

نمودار زیر از iStatMenus. دستگاه استفاده شده در باتری پس از آن متصل شوید.

دولت USB-C hub (یک ماوس و صفحه کلید به علاوه قدرت) و USB-C HDMI 2.0 adapter هر دو در سمت چپ. شما می توانید ببینید صاعقه چپ مجاورت سنسور دما افزایش سرعت. حدود 3-4 دقیقه بعد مخوف kernel_task بالا استفاده از CPU شروع می شود.

دولت ب درمان kernel_task مشکل با انتقال قدرت از سمت چپ پورت به سمت راست. سمت چپ حرارت هوا قطره و kernel_task می رود در حدود 15 ثانیه است.

این علی. حرکت قدرت به سمت چپ بازگرداندن دولت به سرعت بازیابی حرارت و kernel_task دوباره می آید و بعد از 3-4 دقیقه. دوباره حرکت قدرت به سمت راست بازگرداندن دولت, B, حل مشکل بلافاصله.

دولت C نشان می دهد که به سادگی با داشتن چیزهای متصل به TB پورت افزایش درجه حرارت خود را به طور قابل توجهی. هر دو هاب (ماوس و کیبورد) و HDMI آداپتور به صورت جداگانه با افزایش دما حدود 10 درجه و 15 درجه با هم.

آنچه غذای آماده? اگر شما پیدا کردن که شما مک بوک سنگ زنی برای توقف بررسی مانیتور فعالیت برای دیدن اگر شما می توانید پیدا کردن یک علت واضح است. اگر شما متوجه یک فرایند است که بسیار توصیفی مقید کردن سیستم خود را به منابع مانند یک “kernel_task”—یک لحظه به نگاهی به آنچه شما کردم متصل به لپ تاپ خود را, و که در آن.

اگر شما با استفاده از تمام پورت در سمت چپ برای شارژ مک بوک خود را و اتصال دستگاه های دیگر سعی کنید تقسیم بار: در حال حرکت کابل شارژ خود را به سمت راست طرف مثلا ممکن است همه شما نیاز به انجام به منظور کاهش عملکرد throttling شما در حال تجربه. به طور مشابه, مقاومت در برابر اصرار به درست حرکت می کند همه چیز به سمت راست—شما ممکن است تجربه همان throttling, اما شما می توانید رنج می برند برخی از سیستم ناپایداریهای هیچ کدامtheless.

تبلیغات

در کوتاه مدت: هر زمان که ممکن است تفاوت تقسیم. و اگر شما می توانید نیست—چرا که شما به سادگی باید باید که بسیار دنده متصل به خود را MacBook Pro, بررسی جایگزین خنک کننده حالات. هر چند dorky-به دنبال یک شخص ثالث پد خنک کننده ممکن است همه شما نیاز به نگه داشتن خود را گرمتر مک بوک در حال اجرا هموار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو