بموقع هیچ چیز اتمام این رمان های فانتزی توسط همجنسگرایان سازندگان


Book covers via Amazon.

کتاب را پوشش می دهد از طریق آمازون است.
تصویر: Hachette; Tor

چرا من این را تا امروز ؟ اوه هیچ دلیلی. قطعا نه به این دلیل که یکی از ترین در جهان (قبلا) محبوب نویسندگان فانتزی خواست خودش قطعی به عنوان یک transphobe اشتراک گذاری کدها ترانس انحصاری نقاط صحبت کردن که خیلی به راحتی افشا و خنثی.

تبلیغات

اما فقط در مورد شما می خواهید به عنوان خوانده شده برخی از فانتزی طول این عجیب و غریب بار اما نمی خواهم به نوبه خود به سمت قدیمی خود را به راحتی مواد غذایی برای, I dunno هر دلیل در اینجا یک تعداد انگشت شماری از پیشنهادات است که ممکن است جالب برای شما.

Nimona توسط نوئل استیونسون

اژدها; ماجراجویان; دگرپیکری; تصاویر زیبا. نوئل استیونسون برک آوت رمان گرافیکی است یکی از سرگرم کننده ترین و پر جنب و جوش فانتزی داستان شما در حال رفتن به پیدا کردن. اگر شما اتفاق افتاده است به حفاری های او-ره و شاهزاده خانم از قدرتکه در آن استیونسون به عنوان showrunner شما ممکن است برخی از ایده از روایت احساسات شما در حال گرفتن به در اینجا است. زمانی که Nimona و خداوند Ballister Blackheart دنده تا برای برخی از عمده بد shenanigans, همه چیز نمی رویم به عنوان برنامه ریزی شده. احساسات شخصیت رشد بالا و فانتزی اکشن امدن.

تبلیغات

تمام پرندگان در آسمان توسط چارلی جین Anders

آره خوب این یکی ممکن است تقلب. پس از همه, Charlie جین مشغول به کار در io9 و صدای او است که یک بخش بزرگ از چه ساخته شده است این وب سایت و آنچه در آن است. اما که تغییر نمی کند این واقعیت است که او نیز فوق العاده نویسنده داستان; تمام پرندگان در آسمان برنده سحابی جایزه برای بهترین رمان در سال 2017 است و هوگو فینالیست گفتن داستان کهن جامعه از جادوگران و فناوری راه اندازی رفتن به جنگ با واقعیت خود را در خط. پرتاب در برخی از دوستداران ستاره عبور و بینش عمیق به هر دو علم و سحر و جادو و شما خود یک برنده است.

اگر شما احساس یک شکاف در زندگی خود را که در آن کتاب در مورد سحر و جادو آکادمی باید چک کردن سحر و جادو برای دروغگو. یک منبع فینالیست جایزه برای بهترین رمان اول سارا Gailey را برای اولین بار است که یک ترکیب فانتزی مدرن و بزرگ noire احساسات. آن به شرح زیر پیچک قمار یک محقق خصوصی است که مجبور به دوباره با خواهر او که می آموزد در Osthorne آکادمی برای جوان ماگس به منظور حل یک مورد. چگونه او را تحمل کثیف او احساسات نسبت به او و نسبت سحر و جادو خود را ؟ شامل اندازه کافی زودرس جادویی نوجوانان را برآورده سازد و پایمال کردن هر کسی و تیز حس worldbuilding, Gailey کتاب یکی به ارزش چک کردن.

تبلیغات

فینالیست برای بهترین رمان در Hugo, سحابی و جهان, فانتزی, جوایز اولین کتاب در Tensorate سری یک سوسیس. دیدار Mokoya و Akeha خواهر و فرزندان محافظ و چه کسی در حال حاضر پیدا کردن خود و خود را عارف توانایی در برخی از رشد شورش. پس از در حال رشد در گراند صومعه, Akeha برگ Tensorate برای پیوستن به Machinists قرار دادن یک شکاف بین دوقلوها جهان را هل می دهد به طور اجتنابناپذیری به سمت جنگ است. کتاب بعدی در این سری قرمز موضوعات از ثروتاست دوقلو به این کتاب با فرود از هیولا در خدمت به عنوان یک پیگیری به آنها را هر دو.

تبلیغات

حکم خانواده های کشته شدن خاموش; بدن شروع به انباشته. و برای Sigourney رز, تنها بازمانده از یک خانواده قتل عام توسط استعمارگران آن را تنها یک عارضه. در حال حاضر او را به مقابله با گرفتن انتقام در حالی که همچنین بازمانده آشفتگی مبارزه را به درستی شناسایی دوستان و دشمنان را به انجمن سلطنتی هانس Lollik جزایر از هم جدا می افتد با خونین درام. این یکی شدید و قانع کننده, بزرگ, کثیف داستان در مورد انتقام سحر و جادو و استعمار. چیزهای خوب در واقع.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de