یاهو ورزشی NBA کارکنان تماشای آخرین قسمت از فیلم “آخرین رقص” مثل بقیه از شما و در اینجا پاسخ به چند سوال.

Dennis Rodman و بازی امروز — آیا این پرواز ؟

وینسنت حسن نیت: Rodman خواهد بود منحصر به فرد ترین ورزشکار در این دوره. منحصر به فرد تر از LeBron James به دلیل آنچه او را در آغوش گرفت و او می تواند یک رسانه اجتماعی سوپراستار. شما می توانید تصویر این کرم با توییتر و IG با لباس و مو و وگاس سفر در وسط فصل ؟ او می خواهم دله دزدی در خود را قبل از TMZ می تواند او را پیدا کنید.

ورزشی توانایی او برای محافظت از 1 تا 5 امروز در سوئیچ-بازی های سنگین او را حتی با ارزش تر از او بود در آن زمان. او هرگز یک رهبر در دزد و یا بلوک اما می تواند همه چیز را انجام دهد دفاعی از جمله امنیت له برون جیمز و کوین دورنت امروز — که آسان است تصور کنید که با توجه به او محافظت Magic Johnson, Michael Jordan, لری پرنده و حتی Kareem Abdul-Jabbar.

او می تواند حداکثر بازیکن و حداکثر سرگرم کننده در بازی امروز و نمی توان آن را دید.

کریس Haynes: Rodman خواهد بود یک مرکز در بازی امروز خواهد بود که یک انتقال بدون درز برای او در نظر او تحت سلطه دفاعی در حالی که کوچکتر از طول دوران افسانه ای 7-پا مراکز.

در این توپ دوران Rodman خواهد بود که فعل مرد بزرگ قادر به حفاظت از تمام پنج موقعیت. هجومی او نیست یک تهدید است و خواهد بود که یک مانع در هر دهه از بسکتبال. سهم خود را به یک تیم بیش از حد زیاد می شود بسته به یک نیمکت بزرگ با امتداد. او انرژی خود را, همچنین قابلیت دفاعی خود بازگشت و بازی کردن نقش خود به کمال را برای یک سالن از شهرت حرفه ای در هر عصر است.

There was no NBA player like Dennis Rodman. (JEFF HAYNES/AFP via Getty Images)
هیچ بازیکن NBA مانند Dennis Rodman. (جف HAYNES/خبرگزاری گتی ایماژ)

Seerat Sohi: شکی نیست.

بیشتر چیزهایی که تغییر بیشتر آنها اقامت.

Dennis Rodman ایستاده کردن دادگاه است. او مطمئن ساخته شده از آن است. در دادگاه او مخالف گرایش مدرن ستاره: او می خواست به جا. Rodman بود ناهموار و پر انرژی که مدافع کبوتر و چرخید و بیش از همه دادگاه اغلب توفنده بر روی چوب جنگلی در تعقیب متوقف می شود و پرتاب ریباند. او کار هیچ کس دیگری می خواستم برای انجام و خواستار هیچ یک از کمیاب توهین آمیز و فرصت هایی که تیم ها اغلب مجبور به صرفنظر کردن به نگه داشتن سخت-کلاه و ناهار-سطل بچه ها خوشحال. برای یک مربی است که می تواند رسیدگی به او Rodman رویای قطعه شطرنج. رقابتی تیم قرار داده خواهد شد تا با بسیاری در ازای یک بازیکن از کالیبر.

علاوه بر این, این روزها, ما, بنابراین, overstimulated, که در آن طول می کشد یک برنامه به عنوان پوچ به عنوان “ببر پادشاه” برای گرفتن و نگه داشتن توجه همه را. در 1990s, Dennis Rodman بود و یک عینک منحصر به فرد. امروز ما می خواهم به تماشای Dennis Rodman ظهور از یک ماشین در یک لباس عروسی سفید و فرض آن بود spon باهم برای یک فروشگاه لباس عروس.

فراموش پیستون و Isiah Thomas دریافت اعتبار کافی برای ضرب و شتم بولز لیکرز و سلتیکز بین 1988-90?

نیت: آنها نمی, و, که در لیگ گسل. این تمرکز تنها بر جنبههای فیزیکی بازی — بازی بازی های خواهد بود که با تشدید مقدس ringless نیویورک نیکز در ’90s — و آن را پنهان عظمت خود را. کسانی که پیستون به یک تماس بد دور از احتمالا سه peating ابتدا در سال 1988. آنها دچار شکستگی که در لیگ معمولا برجسته به عنوان نشانه پشتکار دست به سلتیکز در هفت بازی در ’87 کنفرانس شرق نهایی (Isiah پرتاب توپ دور و وینی جانسون و آدریان Dantley تداوم سران در بازی 7) پس از دست دادن به لیکرز در ’88 (Isiah را آسیب مچ پا) قبل از شکستن از طریق بدون شک در ’89 با 63 برد و یک 15-2 جیغ وداد بازی کردن از طریق پلی آف.

ضرب و شتم لری پرنده, Magic Johnson and Michael باید معنی چیزی و آنها که فقط. شما می توانید این استدلال که بدون سحر و جادو شده است وجود دارد هیچ نقطه بزرگتر محافظت از توماس اگر برنده قرار است به موضوع.

آنها antiheroes که معنای آنها را نمی شود در آغوش توسط توده ها. گرفتن دو عنوان و شاید در حال سرقت از یک سوم در لیگ بزرگترین دوران باید جشن گرفته شود ،

لایحه Laimbeer بود کشش پنج سه دهه قبل از NBA رفت و در این جهت و با داشتن سه نگهبانان حمل به ثمر رساند بار است که تقریبا بی سابقه حتی در امروز گارد-بازی های سنگین.

آنها جلوتر از زمان خود را در بسیاری از راه های, اما از آنها قدردانی شده است توسط یک لیگ که ظاهرا بهترین در جشن تاریخ آن است.

Haynes: پیستون تحت سلطه در پایان دم از ’80s, اما تنها تیم که ذکر شده به عنوان حاکم عالی در طول این دهه هستند لس آنجلس لیکرز و بوستون سلتیکز.

سحر و جادو جانسون و لری پرنده بودند که در لیگ خیمه چهره دو فریبنده آمار و ارقام که به لیگ برجستگی و نقش حیاتی در بالا بردن این بازی از تاخیر نوار را باید زنده تلویزیون تجربه.

کلیشه های منفی از دیترویت و راه پیستون بازی نمی گران آنها را به یک زیر بزرگ خارج از منطقه خود. حتی با Isiah Thomas لیگ در بر داشت پیستون دشوار به بازار و یا آن را به سادگی حاضر به.

آنها شناخته شده تر برای خود “پسران بد” افراد به جای اینکه تنها تیم را به پایین جانسون پرنده و اردن در حالی که جمع آوری به عنوان.

Sohi: من نمی توانم صحبت می کنند از تجربه تماشای آنها, اما ما قطعا شنیدن در مورد پیستون بطور قابل توجهی کمتر از دیگر قهرمانی تیم. من تصور وجود دارد تعدادی از دلایل. بسیاری از بهترین بازیکنان گذشته از Isiah Thomas فروکش کردن از انظار و آنها نمی بازی سرگرم کننده با نام تجاری بسکتبال. در واقع آنها نفرت خود را بی شعور, حمله به یک بازی است که قرار بود به یاد بینندگان از موسیقی جاز.

مهم ترین آنها قربانیان Michael Jordan مدار. با تشکر از شیفتگی و داستان سرایی دلاوری های مردمی در Nike هر شخصیت است که در برخورد با اردن خورده بود به داستان خود را.

با وجود پیروزی دو قهرمانی اکثر مردم به یاد داشته باشید “پسران بد” پیستون به عنوان مانع اردن نیاز به پرش را بیش از قبل از او می تواند یک قهرمان است. میراث خود زندگی می کند شاید به معنای واقعی کلمه در پیروزی او زخم است.

Scottie Pippen was a historic defender. (John Lee/Chicago Tribune/Tribune News Service via Getty Images)
Scottie Pippen بود, تاریخی, مدافع. (جان لی/شیکاگو تریبون/تریبون خبری سرویس از طریق گتی ایماژ)

چقدر خوب بود Scottie Pippen — واقعا ؟

نیت: Pippen قرار داده شد کاملا در شیکاگو است. او یک ردیف 1 مرد, اگر چه او می تواند لباس مبدل در امدن به عنوان یک مناسبت. او نیاز مایکل جردن به تیز کردن او و مهار فیزیکی خود را هدیه.

او می تواند, توزیع, دوباره بجای اول برگشتن و منجر به شکستن با سهولت اتصالات به مثلث جرم بدون جنگ است. اغلب گفته اردن برنده نشد یک سری حذفی تا Pippen آمد اما Pippen نمی کند تبدیل به یک واقعا قابل اعتماد بازیکن تا سال 1991 زمانی که خریداران برنده اول از شش عنوان.

این دو ترور دفاعی و نظری به او کمک حمل دفاعی بار که میرم فرسوده اردن پایین. چه کسی می داند که اگر اردن می تواند در بر داشت یکی دیگر وابسته بود که به عنوان منحصر به فرد به عنوان Pippen اما Pippen را هرگز در بر داشت یکی دیگر از موقعیت های به حداکثر رساندن توانایی های خود را به عنوان بولز بود.

بدون اردن دیدیم که چه اتفاقی افتاده است: هنگامی که آن را به آن آمد او نبود کسی که می تواند تاریخ و زمان آخرین شات و یا حتی آن را که توسط Phil Jackson طراحی تا آخرین ثانیه بازی برای پرسپولیس Kukoc در سال 1994 کنفرانس شرق نیمه نهایی. Pippen شد تا خشم او نمی خواهد حتی طبقه — چیزی نیست که یک ردیف 1 مرد قرار است به انجام.

میگرن یک منفی خود را ثبت و ناتوانی خود را برای بستن معامله در دیگر متوقف می شود پس از بولز به این معناست که او نباید در پانتئون از بزرگان است.

یکی می گویند Pippen کردم حلقه های حسن نیت ارائه میدهد از Air Jordan زرگران — اما او نمی باید آنها را به عقب هر دو.

Haynes: Scottie Pippen نبود یک نیروی غیر قابل توقف ادبانه اما او 6 پا-7 سفت چسبیده قاب مخلوط با خام ورزشکاری و بی عیب و نقص توپ-دست زدن به او را بالاتر از متوسط توهین آمیز و تهدید. دفاعی شما نمی توانید نام سه بازیکن در تاریخ بسکتبال بهتر از او را در موقعیت خود.

زمانی که مایکل اردن رفت و در بسکتبال وقفه Pippen ثابت کرد او یک حق رای دادن بازیکن در سمت راست خود منجر گاو به 55 برنده دو پیروزی کوتاه از آنچه آنها انجام شده با اردن از سال قبل است.

با توجه به اتصال خود را با اردن Pippen هرگز به طور کامل دریافت به رسمیت شناختن او سزاوار چرا که او همیشه به عنوان یک “رابین.”

سینه به ندرت در این گفتگو از نوابغ اما بدون شک او یکی از بزرگترین بازیکنان در تمام زمان. اردن مورد نیاز شماره 33 برای همه شش نفر از حق رای دادن قهرمانی. که صحبت می کند جلد است.

Sohi: همانطور که با تقریبا هر Pippen را, این یک شمشیر دو لبه: او بهترین مکمل ستاره همیشه.

او به اردن حفظ پاهای خود را با دفاع از بهترین بازیکن در این تیم مخالف در ترین شب از فصل به طور منظم و در زمان بیش توپ-رسیدگی به وظایف. او ممکن است بهترین محیط مدافع دهه است. او یکی از معدود بال در لیگ بود که ورزشی به اندازه کافی برای نگه دارید تا با اردن در حال گذار بود و او یک نقطه بزرگ تا تیرانداز.

Pippen پر در تمام ابزار مارک ها و علامت به طوری که او اساسا اختراع نقطه موقعیت رو به جلو اما او هرگز به پویا یک گلزن به عنوان بسیاری بال ستاره.

در شرایطی که در اواخر بازی نزدیک تر مانند اردن, من تعجب می کنم اگر ممکن است ما را به یاد Pippen — اگر ما فکر می کنیم در مورد او بسیار در همه, که بیشتر برای نقاط ضعف خود از نقاط قوت خود. فکر می کنم Andre Iguodala قبل از Stephen Curry: ستاره ای که کاملا یک ستاره سنگ زنی راه خود را گاه به گاه حذفی اسکله در فیلادلفیا.

Pippen بود به سادگی بیش از حد ورزشی و بیش از حد هوشمند به یک نقش برجسته در جایی در NBA. او نمی تواند خواسته اند برای یک وضعیت بهتر می شود پیش نویس و اردن نمی تواند خواسته اند برای اتصالات ستاره دوم.

که در آن ‘ضربه’ در مقابل کلیولند رتبه در میان دیگر MJ عکس?

نیت: اردن سری برنده بیش از Cavs در سال 1989 مسلما مهم ترین بازی برنده تا 1998 فینال هنگامی که او خاموش بولز’ ششمین قهرمانی بیش از یوتا جاز. گاو بود به پایین یکی که به معنای هیچ اضافه کاری ممکن بود درست “آمار این و یا رفتن به خانه” وضعیت. اردن حاکم MVP اما خریداران در زمان یک گام به عقب تیم عاقلانه در سال 1989 به عنوان یک ششم بذر در پلی آف. راه کارها گذاشته و شتم Cavs و سپس نیکز قبل از دادن پیستون در شش بازی ترساندن منطقی به نظر می رسد در حقیقت اما بیرون رفتن در دور اول پس از پیشروی گذشته که نقطه در سال 1988 خواهد آزرد برخی از واقعی روح-جستجو در گاو’ سازمان است.

مربی Doug Collins هنوز از کار اخراج شدند اما چه کسی می گویند GM جری Krause خواهد گیر کرده ایم با Pippen و هوراس اعطای دو کلید دندان در گاو’ سه-سنگ? و بدون که اجرای آنها باید اعتماد به نفس دوباره در سال 1990 با یک 55-برنده مبارزات انتخاباتی و پس از آن بزرگتر گام به سمت یک عنوان ؟

اردن می ام و هنوز هم شنیده انتقادات از سبک خود را ندارد و مناسب بودن برای یک عنوان به خصوص در مقایسه با تیم گرا ستاره مانند سحر و جادو جانسون و لری پرنده و گاو می تواند ساخته شده ایم تغییرات شدید برای کاهش اهمیت خود را به این تیم است.

ورود او فصل ششم اردن خواهد به حال یک سری حذفی برنده شدن در حرفه خود لجر اگر نه برای “ضربه” جبران خود را فردی برتری که واضح بود به هر کسی که با چشم. شاید او را ام زخم بیشتر پژمردگی از راسل در شرایط برنده شدن اگر گاو تا به حال نمیفهمد کامل فرمول در ضمن.

بدون شک اردن می ام و در نهایت خود حلقه, اما راه به دست آوردن وجود دارد ممکن است گرفته ام کمی طولانی بود و خیلی بیشتر سوالات در طول راه.

Haynes: از بسیاری از پشت شکستن, بازی, برنده, عکس مایکل جردن ساخته شده در خود را حرفه ای “عکاسی” شد بنیادی سبد و مسلما مهم ترین سبد در گاو تاریخچه.

شوت به عنوان رسمی اعلام کرد که این نیست بولز شما عادت کرده اند به دیدن. اردن بازی برنده بیش از Bryon راسل در بازی 6 ’98 نهایی یکی دیگر از یاد لحظه ای به دلیل آن است که نهایی خود را با گاو نر. یک سال قبل از راسل بود و در پایان دریافت از یکی دیگر از اردن به یاد ماندنی بازی برنده جامپر در 1 بازی از فینال.

وجود دارد بیش از حد بسیاری از اردن سبد به شکستن اما آن را به حال شده است برای یک در کلیولند وجود دارد ممکن است به عنوان بسیاری از بزرگ مراحل برای اردن به انجام. “ضربه” به او و تیم او اعتماد به نفس است که زمان خود خواهد آمد.

و آن را در یک راه بزرگ است.

Sohi: دوم.

من فکر نمی کنم من باید بگویم که “شات” عالی است اما فقط برای روشن باشد: “شات” عالی است. آن را به نام “شات.” من درک می کنم درخواست تجدید نظر خود را به عنوان امضا در لحظه: دو کلاچ اواسط درجه تمرکز و کنترل عضلانی که به تعریف اردن فضل پیروزی-or-go-home بازی حذف مخاطرات the fist-pump پس از آن و هوا-ضربه آورده است که فقیر کریگ Ehlo پایین بار دوم — انرژی, شور و نشاط.

در پایان “شات” منجر نمی شود گاو به سرزمین موعود. آنها رو زدم توسط پیستون در دور بعدی. از سوی دیگر نهایی شات از اردن خریداران حرفه ای در برابر یوتا جاز در بازی 6 از سال 1998 نهایی رو شیکاگو ششم آن حلقه.

پس از آن اردن بازی کرده بود بیش از 35000 به طور منظم فصل دقیقه و گاو بودند در مراحل نهایی سوم نهایی اجرا شود. با 90 ثانیه به سمت چپ که در بازی اردن سوار سمت راست به عقب کشیده کشیده از 8 فوت و از دست رفته خود را امضا غیبت. “جامپر کوتاه آمد تا زمانی که خستگی یک عامل است و آن را درست از هر کسی” گوینده blared همانطور که اگر به می گویند: “بله حتی مایکل جردن خسته می شود.”

اطمینان حاصل کنید. اما اردن هدیه ای بود که توانایی های خود را برای غلبه بر خستگی است. در 35 او در جنگ فرسایشی جنگ علیه خود بدن است.

در بازی بعدی اردن سوار پایه و پرت خود را به جان استاکتون به خط پرتاب آزاد. سپس او سوار سمت راست به ثمر رساند و در Bryon راسل. سپس با گاو انتهایی توسط یکی از اردن سکسی توپ از موسیقی جاز به جلو کارل مالون دست و dribbled تا دادگاه قبل از زدن ضربه که شکست یوتا قلب.

اردن نه تنها افزایش به لحظه. او مهندسی شرایط را برای لحظه ای وجود داشته باشد. “شات” یک عهد به استعداد خود را. اردن شات نهایی شد عهد خود را.

Coaching the Michael Jordan Bulls was quite a task for Phil Jackson. (Photo credit should read ROBERT SULLIVAN/AFP via Getty Images)
مربیگری مایکل جردن بولز بود و کاملا یک وظیفه برای فیل جکسون. (عکس های اعتباری باید به عنوان خوانده شده رابرت سالیوان/خبرگزاری گتی ایماژ)

چقدر مهم بود فیل جکسون به خریداران’ سلسله?

نیت: Phil Jackson شگفت آور بود که مهم به خریداران است. بزرگترین اتحاد با اردن ساده بود و نه تکرار شده است, توسط ستاره از امروز (دفعات بازدید: LeBron James). او ایجاد یک سیستم است که حداکثر هر کس دیگری را استعداد به عنوان مخالف به ستاره خود است. اردن مقاوم سازی بازی خود را برای تنظیم به مثلث جرم و در نتیجه مجاز گاو برای شناسایی بازیکنان که در سیستم به عنوان تنها اتصالات در اردن است.

جکسون بود دمدمی اما یک راه برای گران خود را به تیم او با ایجاد یک فضای که قفل کردن حواس او را پرت — حتی در داخل خود ساختمان. آنها شناسایی دشمنان حتی GM جری Krause و پیوند بیش از آن.

آنها را به عنوان دیوانه به عنوان خریداران قبلی تیم و جکسون به آنها کمک کرد و پیدا کردن یک مرکز ثقل از طریق هرج و مرج است. پیدا کردن انگیزه برای برنده شدن یک سوم عنوان دو بار تا به حال فراموش تیم های بزرگ از روز گذشته. جکسون به نظر می رسید برای پیدا کردن ترکیب مناسب از انگیزه و وقار به نگه داشتن آنها را متمرکز در طول این اجرا می شود.

گرفتن اردن به باور او می تواند هر دو منجر شود این تیم در راه خود و تکیه بر تیمی در لحظه زمان چیزی است که اتفاق می افتد در حال حاضر. این اعتماد است که به پرورش از مربی به بازیکن و تقویت شده از طریق سال از عمل.

جکسون بود که استاد در آن و حتی اگر او برکت بوده است با استعداد بزرگ, آن را سخت برای دیدن بسیاری از تکثیر برنده شدن او را دوباره و دوباره.

Haynes: جکسون یکی از اولین مربیان به اکسل در مدیریت غرور از ستاره. X و O را ضروری است اما از اهمیت مساوی است caretaking از بالا مشخصات شخصیت ها و نگه داشتن همه آنها را در همان صفحه.

ذن استاد داوطلب خدمت سربازی نامتعارف روش از تیم پیوند داد و به بی سابقه درخواست مانند Dennis Rodman را در فصل تعطیلات درخواست. او درک مکانیسم گرفتن بیشتر از هر بازیکن منحصر به فرد و بازیکنان احساس او واقعا مراقبت برای رفاه خود در خارج از بازی.

تمایل خود را به تغییر جرم در اولیه ترس از اردن ثابت می شود که پایه و اساس تاریخی اجرا شود. و اگر هنوز هم وجود دارد هر گونه شک و تردید به جکسون ارزش در شیکاگو اشاره به Laker مربیگری تصدی به عنوان به خوبی.

Sohi: این سوال سختی است. آن را سخت تر به پلاگین و بازی با مربیان از آن است که با بازیکنان چون خیلی از یک مربی کار با دینامیک فردی. ما می توانید حدس بزنید که چگونه گاو را نگاه بدون, گفتن, Pippen یا Rodman, اما شما نمی توانید پرتاب پت رایلی در صورت فیل جکسون و می گویند که همه چیز شده اند دقیقا همان.

درست مانند ما می دانم اگر جکسون اجازه می دهد Rodman برای رفتن به لاس وگاس او را نگه داشته و مشغول در ماه ژوئن. اما خریداران برنده در پایان, پس, هی, ذن استاد دوباره آن را انجام داد! چنین متزلزل وظیفه ارزیابی مربیان است.

جکسون به ارث برده است برخی از با استعداد تیم است. او نیز منحصر به فرد قادر است در کشمکش آنها را به سمت یک هدف مشترک است. آن را روشن است که او صرف مقدار زیادی از زمان به فکر کردن در مورد بازیکنان خود را روان.

این سیستم که تولیدات اردن فردی با این تیم هدف نوشته شده توسط دستیار مربی Tex زمستان اما جکسون کردم اردن برای خرید به آن است.

جکسون درک است که حتی اگر او نمی تواند خود را حل بازیکنان مشکلات دیده و شنیده ام آنها را احساس بهتر است. او به نام Pippen دوم-بهترین بازیکن در NBA است که یک راه خوب گفت: ‘با عرض پوزش شما تا underpaid.”

جکسون درک است که مردم انجام بهترین زمانی که آنها احساس جدایی ناپذیر به تیم خود را از عملیات.

او می دانست که چگونه به دستکاری شرایط به نفع او بود و او زمانی که ratcheted تا تنش بین جلو و بازیکنان برای ایجاد یک ما مقابل آنها ذهنیت است.

چه جکسون درک بهترین عهد به آنچه باعث می شود او خیلی مهم و بی اهمیت: او می دانست که به جهنم از راه.

بیشتر از یاهو ورزشی:

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو