اپل دیواره باغ می تواند به رشد بالاتر


Illustration for article titled Apples Walled Garden Could Grow Higher

گرافیک: Gizmodo

اپل در نهایت اعلام کرد طولانی-شایعه انتقال دور از اینتل تراشه خواهد شد و در حال حاضر آن را خود برگزیند پردازنده مبتنی بر معماری ARM برای آینده مکینتاش. هدف این شرکت است و برای ریختن آن وابستگی اینتل به طوری که آن را می توانید کنترل و حتی بیشتر از آن تولید و توسعه خط لوله است. آن را یک حرکت جالب در حتی بیشتر زمان جالب توجه است که مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک نیز در نهایت به توافق شهادت در کاپیتول هیل در تکنولوژی ضد تراست شنوایی. فقط در ماه گذشته اتحادیه اروپا باز خود را ضد تراست پروب به اپل و فروشگاه برنامه خود را. این شرکت در حال بررسی و انتقاد خود را برای نزدیک به کامل اعدام از ادغام عمودی بیشتر از همیشه قبل از, فقط به عنوان آن را به مصرف بزرگترین گام به سمت آن چشم انداز بزرگ از ادغام عمودی در حدود 15 سال است.

تبلیغات

سود هستند به احتمال زیاد انگیزه اپل بزرگترین حرکت می کند—برای هر علنا معامله شرکت بزرگترین حرکت می کند—حتی زمانی که آن حرکت می کند باید نوع دوستانه نتایج مانند بهبود حفظ حریم خصوصی مشتریان. و اپل سود اصلی راننده است که ادغام عمودی: تمرین نگه داشتن به عنوان بسیاری از عناصر زنجیره تامین در خانه که ممکن است به درایو کردن هزینه و افزایش درآمد و حفظ نگه دارید و بر روی بازارهای آن غالب است.

تبلیغات

“اپل نشده است و بسیار موفق در طول پنج سال گذشته با مک و بسیاری از نوآوری از ویندوز فروشندگان” تحلیلگر پاتریک مورهد گفت: Gizmodo. “من فکر می کنم اپل می بیند ادغام عمودی به عنوان یک راه برای کاهش هزینه و تمایز. ما را ببینید. آن را خطرناک و گران حرکت برای اپل و در حال حاضر من خاراندن سر من که چرا اپل این کار را انجام دهند. هیچ روشن سود برای توسعه دهندگان و یا برای کاربران و به نظر می رسد اپل در تلاش است برای افزایش سود است.”

شرکت سرسختانه چسبیده به ادغام عمودی راه بازگشت در ’80s در. تازه بدوران رسیده سازندگان کامپیوتر خواهد کلون اپل و IBM ماشین آلات. اپل شکایت کرد حداقل یک شرکت به طور کامل از کسب و کاردر حالی که IBM کلون تبدیل مردان مانند مایکل دل به میلیاردرهای. اپل ستاره به طور خلاصه کاهش یافته است. در عین حال در طول زمان اپل 30 سال قمار در ادغام عمودی است و آن را تبدیل به ثروتمندترین شرکت در ایالات متحده آن را یک کرگدن و تولید واقعی بتن اثبات است که اگر شما به اندازه کافی بزرگ از ادغام عمودی می تواند یک مزیت برای خط پایین خود را.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

اپل استراتژی تبدیل شدن به جذاب تر به آن بزرگ با تکنولوژی رقبا. مایکروسافت تلاش شدید ادغام عمودی در ’90s با فشار دادن اینترنت اکسپلورر در تمامی کاربران ویندوز در تلاش برای کشتن نت اسکیپ. آن را در نهایت متوقف نقطه عطفی ضد تراست کت و شلوار. در حال حاضر شرکت hews نزدیک به اپل مدل در حالی که به شدت بازی خوب در جای دیگر. آن را در آغوش GitHub و اندیشه اما ویندوز 10 ویژگی را فقط کار بهتر در سطح مسائل به دلیل مایکروسافت ساخته شده است هر دو سیستم عامل و سخت افزاری در آن اجرا می شود. ویندوز و ایکس باکس در حال حاضر بازی قابل ملاحظه ای به خوبی با هم برای همین دلیل.

تبلیغات

مایکروسافت در مورد این که ادغام به معنای جزئی تر اما هنوز هم آزار دهنده مسائل از جمله این واقعیت است که ویندوز و ایکس باکس یکپارچه بهتر است با در حال حاضر از بین رفته میکسر جریان خدمات نسبت با محبوب تر حرکت یا کشش ناگهانی. و اپل است که ادغام منجر به ضد تراست پروب و در حال رشد و آوازی تعداد گله مند توسعه دهندگان.

این است که چرا دختران پول گرفتن برخی ممکن است در نظر گرفتن بازوی اپل حرکت می شود ممکن است حس بسیار را ندارد. پردازنده های ARM نشان داده اند پیشرفت های قابل توجه در طول سال و حتی بالقوه برای رقابت با برخی از سریع ترین تراشه های ساخته شده توسط Intel و AMD, اما آنها ندارد و همان شهرت به سرعت. مایکروسافت بازوی خود مبتنی بر طرح که شامل ساخت پردازنده به خوبی اجرا بر روی ویندوز 10 و دستگاه های منجر به زرق و برق دار و نازک کامپیوتر با عمر باتری و کاملا-عملکرد عالی.

تبلیغات

اپل نیاز به چیزی خاص اگر آن را می خواهد به رقابت با اینتل و AMD هر دو شده اند که در ساخت تراشه برای لپ تاپ و دسکتاپ به مراتب طولانی تر از اپل است. سحر و جادو سس می تواند اپل را در زمان فرماندهی معماری ARM. شرکت می کند واقعا خوب ARM مبتنی بر پردازنده برای اپل و iPads است که چیزی است که من شنیده ام حتی جان سخت x86 طرفداران اعتراف. این شرکت می داند که چگونه برای ایجاد یک تراشه برای موبایل, و اگر زود به بیرون درز معیار و خود ما مفروضات خرس ازاپل می تواند نه تنها در رقابت با اینتل و AMD در عمر باتری و عملکرد اما ممکن است به خوبی آنها پیشی بگیرد.

تبلیغات

تنها انتقال از اینتل به ARM نمی تواند انجام شود در یک خلاء—تا آنجا که من مطمئن هستم که اپل بخواهد می تواند. در حالی که این شرکت است که در کتاب درسی به عنوان مثال ادغام عمودی به خوبی انجام می شود, آن را هنوز هم متکی به دیگر شرکت ها و توسعه دهندگان را نگه می دارد محصولات خود را در حال حرکت کردن قفسه. پشت در ’80s, زمانی که اپل معروف حاضر اجازه می دهد تا بیشتر مقرون به صرفه مک کلون در بازار بسیاری از توسعه دهندگان خودداری کردند در ایجاد نرم افزار برای دستگاه های مک. آن را نمی توان مالی حس به صرف میلیون ها دلار در حال توسعه یک پلت فرم است که تنها به بخش کوچکی از کاربران رایانه های شخصی. همان را می توان گفت برای مکینتاش اگر اپل نمی متقاعد کردن توسعه دهندگان که انتقال مفید است برای آنها بیش از حد.

توسعه دهندگان و بازو در macOS

بازوی کاملا متفاوت معماری های x86 یک مورد استفاده توسط اینتل مکینتاش اپل در حال حاضر به فروش می رساند. آن متکی بر RISC, یک کاملا متفاوت آموزش مجموعه که فرآیندهای کد بسیار متفاوت از معماری x86 را مرکز همکاریهای علمی بین المللی. اپل این را می داند—یک دلیل وجود دارد آن را راه اندازی کاتالیست در سال 2019 با macOS 10.15 کاتالینا کار کرده است و برای دریافت برنامه های iOS در حال اجرا یکپارچه در macOS. IOS و iPadOS فروشگاه های میلیون ها نفر از برنامه های بسیار عالی است که باید کار خارج از جعبه با جدید اپل ARM مبتنی بر مکینتاش—بدون انتقال مورد نیاز است.

تبلیغات

“با همه این سرمایه گذاری در مک آن را در حال حاضر پر جنب و جوش و آینده پیش رو” در iOS توسعه دهنده Steven Troughton-Smith توییتی در مورد تغییر. “این سیستم عامل در برزخ برای یک مدت طولانی, اما در حال حاضر احساس می کند مانند آن خواهد نونهالان به عنوان بخشی از پلت فرم iOS خانواده—یک also-ran اما یک سوپرست.”

اما اگر شما با استفاده از برنامه های iOS مانند Instagram بر روی iPad خود را شما می دانید که وجود دارد این است که همیشه کمی پورت مورد نیاز است. iOS و iPadOS هر دو مبتنی بر لمس یویس و برنامه های کاربردی در حال اجرا بر روی دستگاه هایی طراحی شده اند که در ذهن است. به سادگی انتقال مسائل به طور مستقیم به macOS نیست فقط نگاه درهم و برهم اما می تواند منجر به اجتناب نارضایتی.

تبلیغات

iOS devs هنوز هم نیاز به انجام برخی از افزایش سرعت و زمان macOS devs نیاز به قرار دادن برخی از کار برای به دست آوردن برنامه های در حال اجرا بومی در بازوی مبتنی بر مکینتاش—حتی با اپل کمک کند. و برخی از توسعه دهندگان فقط فکر نمی کنم که ارزشش را داشت.

“این را اساسا کشتن multiplatform برای مکینتاش. آن را در حال حاضر به سختی به ارزش حمایت از آنها, اما این به احتمال زیاد ضربه که به خوبی به ارزش آن را قلمرو” SkateBIRD توسعه دهنده مگان فاکس توییتی پس از اعلام.

تبلیغات

روباه با اشاره به بازی ها و برنامه های دیگر توسعه یافته برای سیستم عامل های مختلف از جمله مک. به طور معمول اپل می بیند پشتیبانی از برنامه های multiplatform در نهایت می بیند و پشتیبانی از بازی تنها زمانی که تولید کننده بازی پوسته را برای یک پورت.

فاکس در ادامه به این نکته اشاره ریاضی انتقال نمی خواهد حس را برای بسیاری از devs.

“حمایت هزینه در مقابل درآمد حاصل از مک hilariously بد در حال حاضر,” او گفت: در پیگیری صدای جیر جیر. “iOS بهتر می پردازد بنابراین آن را حس می کند اما آن را نیز تنها می پردازد اگر شما از انتخاب گسسته با مخاطبین است.”

تبلیغات

او صحبت کردن در مورد اپل تمایل به کار با توسعه دهندگان از برنامه های آن را دوست دارد. اگر شما خوش شانس اپل را می خواهم برنامه ایده بسیار آن را به آن را خرید. یک بازی محبوب ممکن است شامل در اپل بازی های آنلاین. اگر شما بد بخت, اپل خواهد بود برنامه های خود را ایده بسیار آن را “الهام” با آن, آزادی چیزی است شبیه و سپس رد برنامه های خود را از فروشگاه. و اگر شما را رد کرد و از فروشگاه شما به طور موثر را رد کرد از میلیاردها اپل در دسترس در سراسر جهان.

“اگر شما یک رمز گذار شما در حال اپل رقیب” توییتی یکی dev.

تبلیغات

که ما به ارمغان می آورد به اپل کنترل سفت و سخت از آن در فروشگاه App. جداره باغ منافع آن است: کمتر وجود دارد برنامه های مکیدن خود را داده و حداقل کمی کنترل کیفیت نسبت به غرب وحشی است که در فروشگاه Google Play. اما این کنترل همچنین بدان معنی است که اپل می تواند از بین بردن تمام دسته ها از برنامه های کاربردی با یک تغییر. هنگامی که آن را ممنوع vape-برنامه های مرتبط, برای مثال, علف های هرز vape شرکت Pax به حال برای ایجاد یک وب جداگانه برنامه برای حمایت از دستگاه های خود را.

نه تنها می تواند شرکت تبعید دسته بندی کامل از برنامه های کاربردی از فروشگاه خود را, اما آن را طول می کشد یک برش از تمام برنامه iOS درآمد. زمانی که Basecamp سعی در دور زدن درآمد-سیاست های خود را با ایمیل نرم افزار هیبا ارائه یک اشتراک در وب خارج از برنامه iOS, اپل حاضر اجازه می دهد تا توسعه به رفع اشکالات در این نسخه از نرم افزار در دسترس در فروشگاه App است. اپل در نهایت تغییر دوره و به devs کمی کنترل بیشتر بر برنامه بررسی رونداما نه قبل از angering بسیاری از توسعه دهندگان که احساس اپل در تعارض است و ناعادلانه. شرکت های دیگر مانند آمازون فقط نمی خواهد اجازه می دهد شما را به خرید مواد دیجیتال مانند کتاب های الکترونیکی و کمیک در iOS. آمازون خواهد و نه زندگی را ناخوشایند برای کاربران iOS نسبت به پرداخت اپل 30 درصد کاهش دهد.

تبلیغات

بر خلاف iOS, macOS توسعه دهندگان همیشه قادر به دامن در اطراف با استفاده از فروشگاه App مک. من می توانم به طور مستقیم به یک توسعه دهنده سایت برای اکثر برنامه های و فقط خرید آنچه من می خواهم در خارج از فروشگاه App. اما چه مدت طول خواهد شد که در آینده ادامه خواهد داد macOS چشم انداز به خصوص اگر اصلی مردم در حال توسعه برای سیستم عامل انجام می دهند تا در کنار iOS خود را و iPadOS سازد ؟ اپل اعلام کرده است قصد ندارد به نوبه خود macOS به دیواره باغ که همواره مورد با iOS و iPadOS اما ممکن است به طور موثر انجام داده اند که فقط با بازوی سوئیچ.

تبلیغات

این چپ از توسعه دهندگان که کار خارج از فروشگاه App درآمد-به اشتراک گذاری مدل بدونم که: “tl;dr: آنچه تازه جهنم این است” توییتی صوتی app توسعه دهنده Chris Randall.

“بخشی از مشکل این است که ما مدل فعلی مبتنی بر وجود یک دیواره باغ در اطراف iOS, نرم افزار ایجاد ثانویه درآمد,” او گفت: “موضوع. “اپل در حال حاضر در حال گسترش است که دیوار را شامل اصلی ما منبع درآمد.”

تبلیغات

این شرکت همچنین به طور موثر حذف توانایی sideload سیستم عامل های دیگر بر روی دستگاه های مک با انتقال به بازو. در حال حاضر اگر شما خود را مبتنی بر اینتل مک شما می توانید بار تا بوت کمپ نرم افزار و ایجاد یک ویندوز 10 یا پارتیشن لینوکس بر روی دستگاه شما. بوت کمپ دسته همه از روی حیله و تزویر مسائل مثل بوت لودر و لازم است رانندگان و باعث می شود راه اندازی غیر عامل مک سیستم بسیار آسان است. که مفید است اگر شما در یک کسب و کار است که ویندوز فقط برنامه های کاربردی و یا اگر شما یک توسعه دهنده هستید و می خواهید را به سرعت بررسی کنید چه چیزی کار می کند در هر دو مکینتاش و ویندوز است.

بوت کمپ در دسترس نخواهد بود برای ARM مبتنی بر مکینتاش. از لحاظ فنی شما هنوز هم قادر به dual-boot اما نمی توان آن را یک شاهکار آسان است. نه اپل و نه مایکروسافت قصد دارد ویندوز 10 تابع در اپل ARM پردازنده. هر آنچه در آینده دوگانه و سه گانه-بوت به نظر می رسد مانند اپل بازوی مکینتاش, آن را نمی خواهد به نوبه خود کلید—و است که می تواند مانع از تصویب در توسعه جامعه است.

تبلیغات

با حرکت به بازوی اپل ممکن است ساخته شده است یک دیواره باغ اما این شرکت قطعا بنا عظیم topiaries. امیدوارم زمانی که کنگره پرسش کوک در مورد این موضوع اعضای آن را صرف زمان کمتر پرسیدن چرا آی فون عمر باتری همیشه و بیشتر زمان درخواست در مورد چگونه اپل کنترل بیش از آن در فروشگاه App و آن زنجیره تامین است که به طور بالقوه ضد رقابتی است.

تبلیغات

وجود دارد برخی از چیزهایی که امیدواریم برای شما macOS فن ، اپل می گوید آن را پشتیبانی خواهد کرد اینتل مبتنی بر دستگاه های “سال آینده” که می تواند به معنای هر چیزی از پنج سال از آن پشتیبانی قبلی معماری CPU پس از انتقال به 10+ سال شرکت پشتیبانی مادر من 13 ساله مک بوک. و حتی پاتریک مورهد گفت که او نمی بینم اپل کاملا حذف اینتل به خصوص برای مک جوانب مثبت که در نهایت شاهد یک سخت افزار refresh پس از پژمرده شدن و برای شش سال.

“من می توانید ببینید اپل نگه داشتن اینتل در اطراف برای بالاترین عملکرد مدل به عنوان یک پشتیبان” او به من گفت.

تبلیغات

انگشتان عبور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de