اپل به روز رسانی راهنمای سبک می افزاید: حمایت برای بیشتر فراگیر زبان


Illustration for article titled Apples Updated Style Guide Adds Support for More Inclusive Language

عکس: Gizmodo

اپل در حال حاضر بسیار صریح در رابطه با حمایت از برابری و زندگی موضوع جنبش با تیم کوک مدیر عامل شرکت داشتن گذراند بیانیه ای با عنوان صحبت کردن در نژادپرستی در ماه گذشته در ماه ژوئن. اما اخیرا اپل یک به روز رسانی راهنمای سبک به دنبال بهبود این نوع زبان مورد استفاده در محصولات خود و در سراسر شرکت.

تبلیغات

برای کسانی که آشنا نیستند با سبک راهنماهای آنها مجموعه ای از قوانین و دستورالعمل های سازمان ایجاد برای کمک به دیکته چگونه زبان طراحی و ارائه خواهد شد به بهترین مطابقت با اهداف سازمان و اعتقادات. بیشتر به طور خاص سبک راهنماهای مفید هستند هنگامی که در تلاش برای تصمیم گیری بین کلمات با معانی متعدد املای و یا حتی فرمت تاریخ مانند جولای 17th مقابل ژوئیه 17.

یکlongside دستورالعمل برای بیشتر ویژگی های اپل-خاص عباراتی مانند wifi یا HomePod (که اپل تا حدودی آزاردهنده می گوید نباید زوج با مقالات گذشته از خود را بنابراین هرگز یک HomePod یا به HomePod فقط HomePod و یا در برخی از موارد خود را HomePod) اپل ساخته شده برخی از تغییرات به سبک آن راهنمای برای کمک به پرورش بیشتر فراگیر زبان در دستگاه های خود را—و حتی آن کد های برنامه نویسی.

تبلیغات

بارز ترین نمونه از این سرمایه گذاری از سیاه و سفید به جای استفاده از حروف کوچک “ب” که اشاره به مردم سیاه و سفید و یا فرهنگ—تغییر بسیاری از رسانه های از جمله Gizmodo, ساخته شده اند به تازگی به عنوان پاسخ به سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

اپل همچنین آموزش کارکنان برای جلوگیری از استفاده از لیست سفید و لیست سیاه و به جای آن جایگزین کلمات با عباراتی مانند لیست تایید شده یا رد کردن لیست به ظاهر برای کمک به جلوگیری از هر گونه عواقب مورد ارزش از رنگ های مختلف.

اما معنی دار ترین تغییر در کل راهنمای سبک می آید از جهت جلوگیری از استفاده از استاد/برده اصطلاحات وقتی که می آید به سخت افزار و یا فرآیندهای. برای دهه مهندسین کامپیوتر استفاده کرده اند استاد و برده و برای مشخص کردن چیزهایی مانند که درایوهای ذخیره سازی اصلی درایو بوت و آن درایو به سادگی اضافی حجم با استفاده از استاد و برده و اصطلاحات حتی به عنوان دستورات درون کد کامپیوتر. اما به دلیل بی شماری خط کد در حال حاضر شامل این زبان آن را دشوار است به طور کامل از بین بردن استفاده از آن بدون برنامه به طور بالقوه شکستن میلیون ها نفر از برنامه های و دستگاه های.

گفت: برای ایجاد یک جامع تر, جو, سیب کارگردانی کرده است این شرکت برای جلوگیری از استفاده از استاد و برده و هر زمان که ممکن است و زمانی که آن را نمی توان اجتناب کرد در کد های اپل می خواهد کارکنان به “نشان می دهد یک نمونه کد به آن را روشن آنچه کاربران نیاز به وارد کنید, اما شما هنوز هم باید با استفاده از جایگزین نظر در اسناد و مدارک.”

تبلیغات

اپل حتی شامل یک نمونه خط از کد برای نشان دادن آنچه این به نظر می رسد مانند:

اولیه مشاهده کنترل (MasterViewController) را نشان می دهد در دسترس انداز و کنترل.

تبلیغات

در حالی که برخی ممکن است استدلال می کنند که استفاده از این شرایط جدا است و نه مربوط به روابط به وجود آنها در آمریکا و دیگر نقاط جهان آن را سخت به انکار است که آنها کهنه شرایط در حال حاضر نیاز به یک خانه تکانی. اگر شما در حال رفتن برای به روز رسانی چرا حذف هر گونه اتصال به منفی معانی یا معانی در حالی که شما در آن هستید ؟

بنابراین در حالی که اپل و تیم کوک ممکن است در حال حاضر متعهد 100 میلیون دلار به سمت ایجاد شرکت نژادی عدالت و عدالت ابتکارکمتر آشکار داخلی تغییرات مانند این عزیزان فقط به عنوان مهم است که آن را می آید به حمایت از برابری در آینده است.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>