اپل برای اولین بار بازو مکینتاش ممکن است شامل 13-inch MacBook Pro و 24 اینچ iMac

دانا Wollman/Engadget بسیاری از انتظار می رود اپل به اعلام انتقال به بازوی مبتنی بر پردازنده

توسط DOSTEMANSALAM در 1 تیر 1399
Apple 13-inch MacBook Pro (mid-2020)
دانا Wollman/Engadget

بسیاری از انتظار می رود اپل به اعلام انتقال به بازوی مبتنی بر پردازنده در مکینتاش در WWDC سال 2020 اما در حال حاضر این ممکن است واضح تر فقط سیستم چه خواهد usher است که در عصر جدید. تحلیلگر Ming-Chi Kuo که به طور کلی سابقه خوبی از زنجیره تامین مبتنی بر پیش بینی ادعا می کند در یک سرمایه گذار توجه داشته باشید که اولین بازوی مبتنی بر مکینتاش خواهد شد و یک نسخه جدید از 13-inch MacBook Pro و 24 اینچ نسخه قبلا شایعه iMac طراحی مجدد. او می رود تا آنجا که به پیشنهاد این مکینتاش را نشان می دهد تا در پاییز و یا زودتر از زمان 2021 قاب از بلومبرگ شایعه اگر چه او هشدار انتشار لغزش می تواند به سه ماهه اول سال 2021.

Kuo همچنین گفت که جدید مکینتاش می تواند بین 50 درصد تا 100 درصد سریع تر از اینتل مبتنی بر همتایان اگر چه او نمی ارائه جزئیات. به بلومبرگ داستان حال اولین بازوی دستگاه بسته بندی 12-core processor.

این تحلیلگر بر این باور وجود دارد خواهد بود یک نام تجاری جدید طراحی مک بوک ورود در وسط 2021 اگر چه او نمی گویند که آیا یا نه که می توان ادعا 12 اینچ ARM مبتنی بر مک بوک.

هیچ تضمینی وجود ندارد همه چیز را از تابه خارج به عنوان Kuo توضیح داده شده حتی اگر او را به طور کامل و دقیق است. این COVID-19 همه گیر و توسعه اتصالات می تواند تاخیر در انتشار با وجود اپل بهترین نیت. اولین با کوچکتر مجموعه imac و MacBook Pros نمی تواند تعجب آور باشد و ذهن شما را. بازوی تمایل به کرایه ویدئو در دستگاه های تلفن همراه و دیگر کم قدرت سخت افزاری وجود دارد و ممکن است به عنوان بسیاری از انتظارات در اطراف میراث پشتیبانی که وجود دارد خواهد بود برای پایان بالاتر سیستم. این را نیز می دهد اپل زمان بیشتری برای تصحیح آن بازوی فن آوری حق بیمه برای مکینتاش و اگر لازم به نیشگون گرفتن و کشیدن طرح بر اساس دنیای واقعی بازخورد.

در این مقاله: Apple, iMac, MacBook Pro, کامپیوتر, کامپیوتر شخصی, کامپیوتر رومیزی, لپ تاپ, لپ تاپ, بازوی, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب