اپل Beefiest MacBook Pro دارای یک GPU سریعتر گزینه

16″ Macbook Pro With AMD Radeon Pro 5600M گرافیک | B&H Photo

اگر شما شده است eyeing جدید MacBook Proبا تازه آن مجموعه ای از کلید های جدید و اندازه صفحه نمایش است اما نمی تواند در هیئت مدیره بدون افزایش خوبی به گرافیک آن اپل منتشر شد فقط چند مدل جدید که ممکن است پوشش خود را نیاز دارد. شما هم اکنون می توانید ارتقاء لپ تاپ پردازنده گرافیکی را به AMD Radeon Pro 5600M GPU که دارای 8GB از HBM2 RAM, از 6GB از Radeon Pro 5500M.

تبلیغات

که افزایش در قدرت نمی آیند نیست ارزان ، در 800 $برای ارتقاء به مدل پایه مک بوک پرو شما در حال ساخت یک پرش بزرگ در هزینه بنابراین مطمئن شوید که شما باید تمام قدرت اضافی قبل از فوق العاده که دکمه خرید. تنظیمات متفاوت خواهد بود بیش از حد, با شروع در $از 3200 و به سرعت پریدن با توجه به آنچه ارتقاء دیگر شما بازی شیر یا خط به مخلوط.

بنابراین آیا شما بوده ام از دست رفته در جلسات بازی با دوستان و یا قدیمی خود را clunker فقط نمی تواند خود را اداره کند تصویری تولید دکل دیگر یک لپتاپ MacBook Pro با یک افزایش تا کارت گرافیک ممکن است در ابتدا که با خارش است. آن را در دسترس برای قبل از سفارش در حال حاضر در B&H Photo.


تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>