فروشگاه برنامه اپل ضد تراست سوالات ناراحت کننده خواهد بود برای شیر

Tim Cook at the July 2020 antitrust hearing

C-SPAN

در طول امروز کنگره شنوایی به پتانسیل ضد تراست نقض توسط ایالات متحده چهار تا از بزرگترین شرکت های فن آوری نمایندگان توصیف مشکلات سیستمیک با فروشگاه برنامه اپل و, توسط فرمت, فروشگاه Google Play. صحبت کردن به طور مستقیم به مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک و الفبای سوندار پیچای مدیر عامل و اعضای کمیته قضایی مجلس مشترک داستان در مورد فروشگاه App در خصوص مسدود کردن رقبای احتمالی در نظر گرفتن 30 درصد درآمد حاصل از برش از توسعه دهندگان و اساسا عامل به عنوان یک انحصار برای بیش از یک دهه.

همه این ویژگی ها نیز توصیف بخار PC gaming hub تاسیس توسط شیر که به ارزش حدود 4 میلیارد دلار. در واقع بخار ممکن است به این دلیل اپل و گوگل راه اندازی خود را در بازار با درآمد های مدل است که 30 درصد از برنامه سود نرخ است که بسیاری از توسعه دهندگان می گویند که بی ارزش بالا.

بخار زنده رفت در سال 2003 پنج سال قبل از اولین فروشگاه App. آن شیر را تلاش برای ساده کردن فرآیند به روز رسانی برای خود بازی ها — ویژه Counter-Strike – با یک خط لوله برای نرم افزار رفع ساخته شده به طور مستقیم به مشتری. دریچه بخار اجباری با انتشار Half-Life 2 در سال 2004 و در سال 2005 این سرویس شروع به میزبانی تعداد قابل توجهی از شخص ثالث بازی. در سال 2007 بخار تا به حال بیش از 13 میلیون ثبت نام و 150 بازی; در سال 2019 آن را تا به حال 1 میلیارد در حساب های ثبت شده و ده ها هزار نفر از بازی ها. هیچ کامپیوتر دیگر hub می تواند رقابت و چند سعی کردم.

این 70/30 درآمد تقسیم شده است بخشی از بخار مدل کسب و کار از ابتدا. نه گوگل و نه اپل اشاره بخار زمانی که آنها باز مربوطه خود را در فروشگاه برنامه در سال 2008 اما آنها هر دو راه اندازی شد و با همان درآمد های مدل به کمی انتقاد.

این نرخ هنوز استاندارد در بخار (و اپل و گوگل) امروز.

تنها به تازگی بخار درآمد-مدل های تحت نظارت عمومی و تنها به دلیل یک رقیب واقعی در نهایت وارد بازار شد. حماسه فروشگاه بازی رفت و زندگی در دسامبر 2018 و آن را تا میلیاردها دلار در آن پشت با تشکر از نقدی از Fortniteاز Unreal Engine و سرمایه گذاران از جمله Tencent Games. آن را راه اندازی با پررنگ وعده برای توسعه دهندگان: یک تقسیم درآمد از 88/12.

حماسه فروشگاه بازی scooped تا تعداد انگشت شماری از انحصاری نگه داشتن این عناوین از بخار گاهی اوقات برای همیشه و گاهی اوقات به صورت محدود ، در انحصار مد, شیر پاسخ نمی.

حماسه بازی مدیر عامل شرکت Tim Sweeney آشکارا به چالش کشیده شیر به ارتکاب به یک درآمد بالاتر رای برای توسعه دهندگان و گفت: “اگر بخار متعهد به دائمی 88 درصد سهم درآمد برای همه توسعه دهندگان و ناشران بدون عمده رشته های متصل حماسه خواهد با عجله سازماندهی یک عقب نشینی از انحصاری (در حالی که احترام ما شریک تعهدات) و در نظر دادن خود ما را در بازی های بخار.”

شیر پاسخ نمی.

امروز مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک در جواب سوال در مورد فروشگاه App درمان محتوا است که به طور بالقوه می تواند در رقابت با اپل خدمات خود و این که آیا آن دسته همه برنامه های مشابه. توسعه دهندگان از جمله Spotify در زمینه رقابت ناعادلانه شکایت علیه اپل. Basecamp CTO و از بنیانگذاران David Heinemeier Hansson به تازگی ساخته شده و مسائل خود را با اپل پس از ایمیل خود را برنامه هی رد شد در فروشگاه App برای دور زدن آن ساخته شده است در خدمات برای در برنامه خریدهای. پس از چند فلیپ فلاپ از اپل, هی زندگی می کنند در فروشگاه App با هیچ IAP و هیچ 30 درصد کاهش دهد.

“ما درمان هر توسعه دهنده همان” کوک گفت: طی امروز شنوایی.

در پاسخ Hansson توییتی “من فکر می کنم این به بالا کیک برای دروغ تا کنون؟”

پاسخ دادن به یک سوال در مورد اپل درآمد-مدل های کوک گفت: “ما هرگز افزایش کمیسیون در فروشگاه از روز اول این اداره در سال 2008. وجود رقابت برای توسعه دهندگان فقط می خواهم وجود دارد رقابت برای مشتریان است.” او سپس از لیست فروشگاه App را به عنوان رقبای ایکس باکس, پلی استیشن, ویندوز و اندروید.

“Lol” Hansson پاسخ از طریق توییتر. “آره ما باید نوشته هی برای پلی استیشن. که ما اشتباه است.”

این هفته Sweeney نیز به نام اپل و گوگل برای داشتن یک “مطلق انحصار” در فروشگاه app. بسیار شبیه هی در فروشگاه App حماسه تلاش برای جلوگیری از گوگل اکوسیستم — و آن تقسیم درآمد — به طور کامل زمانی که از آن ساخته شده نسخه آندروید Fortnite موجود در خارج از فروشگاه بازی در راه اندازی. بسیاری از بازیکنان در بر داشت راه حل دشوار است برای استفاده و حماسه راه اندازی Fortnite از طریق گوگل در اوایل این سال است.

Sweeney قصد دارد تا در نهایت راه اندازی حماسه بازی در فروشگاه Google Play و App Store اما تا کنون شده است که غیر ممکن است.

“آنها [اپل] در جلوگیری از یک کل دسته از کسب و کار و برنامه های کاربردی از فرا گرفته در اکوسیستم خود موجب حذف رقبا از هر جنبه از کسب و کار خود را که آنها در حال حفاظت از” Sweeney گفت CNBC هفته گذشته است.

Scott Miller بنیانگذار Duke Nukem studio 3D Realms و دیرین حمایت از توسعه دهندگان مستقل. او رسما وارد صنعت بازی های ویدئویی در سال 1987 به عقب زمانی که Sweeney و شیر بنیانگذار Gabe Newell نیز شروع مشاغل خود را در این صنعت است.

“من استفاده می شود به بالاتر از نظر گیب” میلر گفت: Engadget ماه گذشته. “اما این واقعیت که او نمی تنظیم نرخ به نفع توسعه دهندگان ناامید کننده است چرا که او یک نویسنده پس زمینه بیش از حد. و شیر یک شرکت توسعه. چرا او بیشتر طرفدار توسعه در این موقعیت او را در و حداقل برش آن را به 20 درصد؟”

شیر عمل در رازداری و آن را به دست آورده شهرت به عنوان یک بیش از حد سرد شرکت می کند که آنچه در آن می خواهد در جدول زمانی خود را. با این استراتژی آن را به دست آورد یک گروه ترکان و مغولان از طرفداران جان سخت. حتی اگر شیر نشده منتشر شد یک بازی جدید در اکثر آن بسیار مورد توجه قرار گرفته و مسخره فرانچایز محبوب در یک دهه. حتی اگر آن را حاضر به برقراری ارتباط با توسعه دهندگان تقاضاهای مصرانه برای بیشتر درآمد معقول توافق نامه. حتی اگر آن را به یک عادت ترک برخی از آن به مدت طولانی ترین جوامع است.

شیر نشده در پاسخ به حماسه را اولتیماتومهایی به دلیل بخار مانند App Store امن است. آن را به اندازه کافی بزرگ با یک هار به اندازه کافی fanbase, به نادیده گرفتن نیازهای توسعه دهندگان بازیکنان و یا رقابت اقتصادی است.

در این مقاله: اپل, گوگل, شیر بخار, آنتی تراست, فروشگاه نرم افزار, فیلم, بازی, اخبار, بازی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de