اپل 256GB iPad Air در فروش برای $549

2019 Apple iPad Air
اوان راجرز / Engadget

همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از لینک ها در این صفحه ما ممکن است کسب یک کمیسیون های وابسته.

شرکت آمازون با تخفیف 256GB مدل iPad Air به $549. هنگامی که شما بازدید از خرده فروش iPad Air محصول صفحه شما دیدن قیمت های ذکر شده در $620. همراه با آمازون پایین تر شروع قیمت شما دریافت تخفیف از طریق 70 دلار کوپن است که به طور خودکار در پرداخت کاربردی برای صرفه جویی در مجموع از 100 دلار است. چیز دیگری که به خاطر این است که شما هنوز هم می تواند استفاده از تبلیغی حتی اگر 256GB مدل خارج از بورس در حال حاضر است. اما این به این معنی شما نمی قادر خواهد بود برای به دست آوردن قرص تحویل قبل از روز پدر. یکی از آخرین چیزی که به یاد داشته باشید این است که تنها در فضای خاکستری مدل است که بخشی از توسعه است.

خرید اپل آی پد ایر در آمازون – $549

در حالی که آن را ممکن است برای انتخاب کنید تا ورود به سطح اپل در فروش اغلب آن را اغلب می بینیم گران تر از هوا گرفتن تخفیف. بیشتر چه, $549 قیمت پایین دیده ایم در 256GB مدل ساخت این یک فرصت بسیار عالی را انتخاب کنید تا یک iPad Air.

ما به iPad Air نمره 90. در iPad Air بهترین تمام اطراف تبلت اپل به فروش می رساند. ویژگی های آن بزرگتر و صفحه نمایش بهتر از این شرکت مقرون به صرفه تر 10.2 اینچ و iPad. همچنین می آید با یک پردازنده مدرن و پشتیبانی برای اپل صفحه کلید هوشمند مورد. یکی دیگر از بهبود قابل توجه این است که صفحه نمایش چند لایه به شیشه جلو که حذف شکاف هوا شما را در ارزان قرص.

اما جاهایی هست که آن را کاهش دهد. با وجود های طراحی همان سال 2017, اپل, نرم افزار اپل هوا را شامل نمی شود و ارتقاء 120Hz نمایش تکنولوژی که اپل شامل در آن top-of-the-line قرص. به عنوان یک نتیجه همه چیز به نظر می رسد کمتر مایع در iPad Air از در iPad Pro. اگر شما می خواهید به استفاده از یک قلم با iPad Air, شما همچنین باید به قرار داده تا با نسل اول اپل مداد — شما می دانید که شما یک اتصال به یک پورت رعد و برق برای شارژ. به طور کلی کسانی که کوچک هستند nitpicks در آنچه که در غیر این صورت یک دستگاه بزرگ به خصوص در قیمت فعلی آن نقطه است.

Follow @EngadgetDeals در توییتر برای آخرین تکنولوژی معاملات و خرید خدمات مشاوره.

در این مقاله: engadgetdeals تجارت thebuyersguide, اپل, تبلت اپل, مداد, ipad, ipad air, شخصی, computing, صفحه کلید هوشمند, ios, اپل, سیستم عامل iOS, 13, اخبار, دنده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>