اپل برنده حق ثبت اختراع برای اجتماعی دور گروهی Selfies


Illustration for article titled Apple Wins Patent for Socially Distant Group Selfies

عکس: لئون نیل (گتی ایماژ)

می توان آن را دشوار برای بازگشت به کسب و کار به طور معمول در امریکا فاز اول بازگشایی با فدرال اجتماعی فاصله توصیه ها هنوز در اثر. اما یک ثبت اختراع جدید از اپل به ما می دهد یک نگاه اجمالی به چگونه یک بیت از حالت عادی—گروه selfies—کار ممکن است حتی زمانی که همه ما حداقل شش فوت از هم جدا.

تبلیغات

به عنوان نخستين آشکارا اپل و شرفاین هفته اپل امن ثبت اختراع برای “مصنوعی گروه selfies”, بنابراین شما می توانید مانع یک عکس هم بدون لحاظ جسمی با هم بودن. آن را برای تلفن های موبایل مناسب برای زمانی که شما می خواهید به پروژه روکش دوستی برای ‘گرم در حالی که هنوز یک پتو وهمی در خانه.

بر اساس درخواست ثبت اختراع آن را مانند به نظر می رسد کاربران قادر خواهد بود به دعوت مردم دیگر به یک گروه عکاسی از خود با آنها و پس از آن اپل نرم افزار را قطعه خود را به طور مستقل گرفته و عکس را به یک تصویر واحد است. این ترکیب فرایند کار می کند به طور مشابه برای ضبط ویدئو و پخش زنده تصاویر بیش از حد.

تبلیغات

در اینجا یک نگاه اجمالی در چگونه این کار ممکن است با توجه به درخواست حق ثبت اختراع:

Illustration for article titled Apple Wins Patent for Socially Distant Group Selfies

گرافیک: ایالات متحده ثبت اختراع و علائم تجاری دفتر

Illustration for article titled Apple Wins Patent for Socially Distant Group Selfies

گرافیک: ایالات متحده ثبت اختراع و علائم تجاری دفتر

همه کاربران باید این گزینه برای نگه داشتن هر دو گروه عکاسی از خود و اصل و آنها می خواهم که قادر به نیشگون گرفتن و کشیدن تصویر به عنوان آنها را مشاهده کنید مناسب با این نرم افزار ویژگی های ویرایش. بنابراین برای مثال اگر شما احساس می کردم شخص دیگری را به عکاسی از خود بود و خود را در سرقت نور افکن می تواند تنزل آنها به پس زمینه قرار داده و خود را در جلو و مرکز (که در آن شما سزاوار به ملکه).

تبلیغات

ثبت اختراع را ندارد آن دقیقا مشخص است که دستگاه های اپل دسترسی به این ویژگی. آن می تواند منحصر به فرد برای iPads ها و یا اپل و یا در دسترس در هر دو. و با توجه به این که این اصل در زمینه جولای 2018 با ایالات متحده ثبت اختراع و علائم تجاری دفتر من یک حدس است که اپل ندارد مداوم coronavirus همه گیر و یا اجتماعی فاصله در ذهن در حالی که برای اولین بار در حال توسعه این ویژگی. مگر اینکه…اپل execs می دانید چیزی است که ما لازم نیست. که در این صورت من بپرسید اما دو سوال از خود حکمت نبوی: آیا 2020 پایان است و آن را هر زمان به زودی ؟

مثل همیشه به خاطر داشته باشید که این تنها یک ثبت اختراع به عنوان یک نوآوری اپل را سرهم بند با که هرگز نمی تواند تا پایان تحقق به یک محصول به پایان رسید. بنابراین وجود دارد هیچ گفتن که آیا مصنوعی گروه selfies تا به حال خواهد شد در واقع یک چیز است.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>