اپل ارائه خواهد شد ‘هکر پسند های تلفن همراه به محققان امنیتی

Apple SRD

اپل

اپل ادعا کرده است برای سال های سال است که دستگاه های خود را امن تر از رقابت بود اما اغلب از طریق محدود کردن دسترسی به نرم افزار خود را. اما اکنون این شرکت آماده است تا به یک رویه های مختلف. آن آغاز خواهد شد loaning ویژه “امنیت تحقیقات دستگاه” (SRD) اپل به محققان امنیتی به طوری که آنها واقعا می تواند suss کردن دستگاه آسیب پذیری های امنیتی.

به SRD گوشی به معنای مورد استفاده در کنترل تنظیمات و قابلیت دسترسی بی سابقه که عادی اپل نمی به طور معمول مانند root shell access و توانایی اجرای دستورات سفارشی. اپل گفت که آنها نه برای استفاده شخصی طراحی شده و باید اقامت قرار داده و در محل محققان در تمام زمانها. به عبارت دیگر این نیست که برای حمل در جهان است.

این شرکت گفت که اگر محققان دریافتند یک آسیب پذیری از طریق استفاده از SRD آن باید گزارش آن را به اپل و یا یک شخص ثالث مناسب اگر آن را در یک شخص ثالث ، اپل خواهد شد و سپس تلاش برای حل و فصل موضوع و ارائه یک “تاریخ انتشار” هنگامی که آن را به محل. تا آن زمان محققان نمی توانید به اشتراک گذاشتن یافته های خود را با دیگران است. Techcrunch نیز گزارش داد که شرکت کنندگان در برنامه دسترسی به اسناد و مدارک گسترده و اختصاصی فروم با مهندسان اپل.

دستگاه در دسترس بودن محدود است و محققان نیاز به اعمال می شود در برنامه. آنها باید یک دارنده حساب در برنامه توسعه اپل یک پیشینه ثابت از پیدا کردن مسائل امنیتی و بر اساس در یك کشور یا منطقه است.

به SRD برنامه اجرا خواهد شد همزمان با آن اشکال فضل برنامه که باز شد تا همه محققان سال گذشته است. شرکت کنندگان می توانند فایل باگ امنیتی گزارش و به طور بالقوه پرداخت تا $1 میلیون دلار پاداش.

در این مقاله: apple, ios, آی فون, آی, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im