اپل خواهد پرداخت 18 میلیون دلار برای حل و فصل شکسته FaceTime با توجه

Central, Hong Kong - October 29, 2017 : Crowded people shopping at Apple store of IFC mall just 5 days before iPhone X release at Sunday afternoon
EarnestTse via Getty Images

اپل موافقت کرده است به پرداخت 18 میلیون دلار برای حل و فصل پرونده متهم شرکت عمدا شکستن FaceTime در iOS 6. این دعوی در دادگاه اقدام کلاس بود که واصل در سال 2017 استدلال کرد که غول تکنولوژی غیرفعال تصویری-تماس نرم افزار بر روی آی فون 4 و 4S به عنوان یک هزینه-صرفه جویی در اندازه گیری.

ببینید اپل با استفاده از peer-to-peer ارتباط مستقیم و روش دیگر که متکی به شخص ثالث سرور برای FaceTime تماس. با توجه به ثبت اختراع اختلاف مربوط به نظیر به نظیر با استفاده از روش VirnetX این غول تکنولوژی به حال به تکیه بیشتر بر روی سرورهای شخص ثالث هزینه آن میلیون ها دلار. اپل در نهایت منتشر شد جدید نظیر به نظیر تکنولوژی با سیستم عامل iOS 7 و شاکیان ادعا کرد که این شرکت شکست این نرم افزار بر روی هدف به کاربران را مجبور به ارتقاء سیستم عامل خود را بر اساس شواهد و مدارک ارائه شده به عنوان بخشی از VirnetX مورد.

با توجه به AppleInsiderیک اپل مدیر مهندسی گفت: در یک زنجیره ایمیل:

“هی ، من به دنبال در Akamai قرارداد برای سال آینده. من درک می کنم ما چیزی در مارس اطراف iOS 6 برای کاهش رله استفاده. آن را یک کاربر از رله پهنای باند. ما را از iOS 6 و تنها راه برای دریافت FaceTime کار دوباره است برای ارتقاء به سیستم عامل iOS 7.”

در حالی که اپل خواهد پرداخت 18 میلیون دلار برای حل و فصل هیچ یک از شاکیان در حال گرفتن عظیم پرداخت — یا بسیاری از پرداخت در تمام. هر کلاس اکشن عضو است که تنها 3 دلار در هر بیاورد و دستگاه و این مبلغ تنها افزایش خواهد یافت اگر برخی از آنها را انتخاب کنید نه به ادعای خود را چک.

در این مقاله: اپل, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر