در حال حاضر که شما باید مقدار زیادی از زمان در دست های خود را, شما می توانید شروع به کار بر روی یک دستگاه و نسخه سالم از شما. پس شما واقعا نمی تواند رفتن به ورزشگاه و استخدام یک مربی شخصی گرفتن و تناسب اندام متمرکز شده است ساعت هوشمند خود را بهترین گزینه در حال حاضر است. اپل دیده بان سری 5 و Samsung Galaxy تماشای فعال 2 بهترین آنهایی که شما می توانید و آنها هر دو در فروش در بهترین خرید با شروع از تنها 250 دلار است.

Samsung Galaxy تماشای فعال 2 — از $250

این زمان در اطراف, جدیدترین ساعت هوشمند از در حال حاضر قابل توجه کهکشان تماشای صف flaunts دیجیتال گودی دوار (چرخ دنده های ورزشی و تماشای کهکشان را آشکارا آنالوگ, اما آنها هنوز هم بزرگ). به دنبال مانند یک گرد پسر عموی دیده بان اپل, سامسونگ Galaxy تماشای فعال 2 دارای تناسب اندام جامع ردیابی, زرق و برق دار, صفحه نمایش, زیبا و رابط مایع و دو روز عمر باتری. آن را به یکی از بهترین ساعت های هوشمند است که شما می توانید خرید در حال حاضر. دریافت Samsung Galaxy تماشای فعال 2 شروع در $250 در بهترین خرید امروز.

این ساعت هوشمند است که در درجه اول یک تناسب اندام پوشیدنی اما به نظر می رسد بیشتر از همه کاره. آن را خوش مینیمالیستی و با بدنه آلومینیومی است که نگاه خوبی در ورزشگاه و در دفتر. فعال 2 1.4 اینچ صفحه نمایش دارای یک صفحه با وضوح 360 x 360 و آن را خیره کننده و فوق العاده روشن است. سیاه پوستان عمیق, رنگ, پاپ, و, متن, است مقدار زیادی تیز. و حتی اگر به شما در تنظیم روشنایی صفحه نمایش به فقط سه (در یک مقیاس از 1 تا 10), آن را هنوز هم به اندازه کافی روشن دیده می شود در خارج از منزل حتی در نور مستقیم خورشید. وجود دارد یک زن و شوهر از دکمه های موجود بر روی لبه سمت راست بیشتر جهت و با یک IP68 امتیاز این ساعت هوشمند می توان مستغرق در متر آب برای حدود نیم ساعت.

اصلی برجسته فعال 2 دیجیتال گودی دوار. آن را به عنوان رضایت بخش به عنوان “کلیک” مکانیکی دوار ناهنجاری از دنده ورزش و کهکشان و این باعث می شود تماشای یک اثر انگشت آهنربا اما آن را سرگرم کننده و آسان برای استفاده با این وجود. این رابط کاربری Tizen نیز باقی مانده مایع و به خوبی سازمان یافته است. برنامه ها و اطلاعیه های ارائه شده در مد منظم (ما هنوز هم ترجیح می دهند به پوشیدن سیستم عامل تک فایل لیست) اما ما متنفر واقعیت است که شما نمی توانید اتصال فعال 2 به کامپیوتر برای انتقال فایل های موسیقی. همه چیز باید انجام شود بیش از Wi-Fi را از طریق یک web app رابط است که می تواند خسته کننده, به خصوص اگر شما یک اتصال به اینترنت سریع. توییتر, یوتیوب و گوگل ترجمه همه پردازنده اگر چه ما هیچ ایده چه کسی می خواهید به تماشای یک ویدیو فوق العاده صفحه نمایش کوچک.

تمام اصول اولیه در تناسب اندام و سلامتی ردیابی در حال حاضر فعال 2 به علاوه مقدار زیادی بیشتر. پیاده روی, شنا, دوچرخه سواری, قایقرانی, بیضوی, آموزش, و, پویا, تمرینات به طور خودکار ردیابی و شما می توانید اندازه گیری سطح استرس خود را با ضربان قلب داده و را انتخاب کنید برای دریافت یادآوری برای ایستادن در کشش و یا رفتن برای یک قدم زدن سریع. سامسونگ سلامت می تواند به شما خلاصه بارگیری در این هفته خود را به سلامتی روند از جمله الگوهای خواب شما, فعالیت, سطوح و ضربان قلب و اطلاعات است. ما باید به ذکر است هر چند که این دستگاه فاقد کاربردی نوار قلب (ECG) سنسور. اما آن را نه پاک شده است توسط FDA هنوز ساخت آن را بی فایده به عنوان در حال حاضر.

در نهایت با استفاده از نور شما می توانید این ساعت مچی را با عمر باتری تا دو روز آن را ممکن است برای انجام ردیابی خواب بر خلاف اپل دیده بان سری 5.

سامسونگ کهکشان دیده بان فعال 2 رتبه در کنار کهکشان سازمان دیده بان به عنوان بهترین ساعت هوشمند است که شما می توانید خرید برای آندروید. دریافت 40mm یا 44mm نسخه از آن را در بهترین خرید برای 30 دلار کمتر است.

Samsung Galaxy تماشای فعال 2 (40mm) — 250 دلار بود $280:

Samsung Galaxy تماشای فعال 2 (44) — $270 بود $300:

اپل دیده بان سری 5 — از 384 دلار

بصری وجود دارد چیزی است که مجموعه سازمان دیده بان اپل سری 5 به غیر از سلف خود سری 4. آن را هنوز هم ورزش همان مربع طراحی و دیجیتال تاج سیستم کنترل. مورد آن ساخته شده است 100% قابل بازیافت آلومینیوم (مناسب برای محیط زیست آگاه) هر چند آن را نیز می آید در تیتانیوم ضد زنگ و سرامیک اگر شما پول را به ریخت و پاش با یک مورد اندازه یا 44mm یا 40mm. انحنا و ارگونومیک آن را کوچک و سبک به اندازه کافی اجازه دهید به شما احساس می کنید مانند شما در حال پوشیدن آن و آن را نمی خواهد بر روی پیراهن خود کاف.

بزرگترین تفاوت بین سری 5 و قبلی اپل دیده بان تکرار آن همیشه بر روی صفحه نمایش. آن را همیشه نشان می دهد و شما دیگر نیازی به بالا بردن مچ دست خود را به منظور بیدار کردن صفحه نمایش است. این صدا ممکن است کمی احمقانه و بی اهمیت اما نیاز به بالا بردن دست های خود را کاملا unsubtly مناسب نیست در همه زمان بنابراین ما درک اندکی ارتقا دهید. تمرین آمار نیز بلافاصله نشان داده شده است به عنوان به زودی به عنوان شما شروع به ورزش. برای مثال آیا برخی از فشار یو پی اس و پخش به طور خودکار به صفحه نمایش مربوط به معیارهای. وجود دارد مقدار زیادی از تماشای چهره به از را انتخاب کنید با طرح های است که طیف وسیعی از ظریف به دمدمی. و اگر شما در حال فکر کردن است که همیشه بر روی صفحه نمایش را جدی تلفات در عمر باتری اخم نکنید. آن را ممکن است برای یک روز کامل و یک نیمه از یک شارژ. شارژ یک ساعت طول می کشد.

سری 5 همچنین دارای یک قطب نمای داخلی حتی قوی تر S5 پردازنده بسیار بزرگتر ظرفیت ذخیره سازی. رابط کاربری ساده و سرگرم کننده برای استفاده است. با استفاده از دیجیتال تاج به زوم در داخل و خارج از نرم افزار صفحه نمایش بزرگ است و بازخورد لمسی را فراهم می کند تحت لامسه تجربه. همه خود را پایه تناسب اندام-پیگیری نیازهای تحت پوشش به همراه چند. آن طول می کشد مراقبت از مراحل کالری, ساعتی جنبش آرامش VO2 Max data, ساعت صرف ایستاده و پیگیری تمرین برای طیف وسیعی از ورزش از جمله شنا و دوچرخه سواری و حتی دسته بیشتر غیر معمول فعالیت هایی مانند یوگا و بیضوی آموزش.

احتمالا مهم ترین سلامت, ویژگی های سری 5 خود را نوار قلب (ECG) مانیتور که معرفی شد برای اولین بار در سری 4. این دقیقا یک مانیتور ضربان قلب — است که مفید برای تناسب اندام ردیابی و همچنین برای اهداف پزشکی — اما در عوض طراحی شده است برای استفاده از زمانی که شما احساس می کنید یک بی نظمی در ضربان قلب خود را. داشتن آن وجود دارد را ارائه صلح از ذهن به هر کسی که با نگرانی بیش از ضربان قلب نامنظم به عنوان آن را به ارسال هشدار از طریق اگر یک شناسایی شده است.

اپل دیده بان سری 5 است که تقریبا کامل است و بهترین ساعت هوشمند است که شما می توانید خرید در حال حاضر. می توانید آن را در خرید بهترین شروع در $384.

اپل دیده بان سری 5 (40mm) با Sport Band — 384 دلار بود $399:

اپل دیده بان سری 5 (44) با Sport Band — $414 شد $429:

به دنبال بیشتر ؟ ما بازدید معاملات hub برای بیشتر smartwatch معاملات و دیده بان اپل می پردازد.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو