اپل دیده بان سری 5 در فروش برای $300 در آمازون

Apple Watch Series 5 with Meridian face
کریس Velazco/Engadget

آمازون فقط ساخته شده آن را بسیار آسان تر به نظر اپل دیده بان سری 5 اگر شما به دنبال یک پوشیدنی برای پیگیری تمرینات خود را و یا نگه داشتن در تماس با دیگران است. این خرده فروش اینترنتی است فروش 40mm GPS مدل با یک, ورزش, باند 300 دلار یا یک جامد 100 دلار زیر قیمت رسمی. این لیست برای $384 اما یک کوپن برای تخفیف به صورت خودکار اعمال می شود در پرداخت. شما می توانید یک 44mm نسخه برای 330 $($85 خاموش) در همان لینک, بنابراین شما تحت پوشش اگر شما ترجیح می دهید یک بزرگتر گاه شمار.

خرید اپل دیده بان سری 5 در آمازون – $300

سری 5 را تنها ارتقاء عمده بیش از سلف خود است که همیشه بر روی صفحه نمایش اما آن را یک دراماتیک — آن را اساسا تغییر چگونه شما با استفاده از دیده بان اپل, ساخت آن آسان به گرفتن یک نگاه اجمالی از زمان و یا پیشرفت تمرین خود را بدون زدن مچ دست خود را. آن را می دهد سازمان دیده بان خود را بیشتر شخصیت هنگامی که شما با استفاده از آن بیش از حد. و جدای از آن این است که هنوز هم برجسته قادر به تماشای با تناسب اندام خوب ردیابی (اگر نه به عنوان قوی به عنوان اختصاص داده شده بیشتر ساعتهای), سریع عملکرد یک برنامه غنی اکوسیستم و باهوش ویژگی های مانند اپل پرداخت و سطح نویز تشخیص است.

آن را بی عیب و نقص. همیشه بر روی صفحه نمایش نکنه عمر باتری به عنوان بسیاری به عنوان شما ممکن است فکر می کنم, اما شما به احتمال زیاد می خواهید به اتهام هر روز (خوشبختانه این بسیار آسان است). وجود دارد یک آرایه گسترده ای از بسیار قابل تنظیم تماشای چهره ساخته شده است در شما نمی توانید رسما خود را اضافه کنید. و البته شما نیاز به یک آیفون فقط به استفاده از این در وهله اول — شما نیاز به نوبه خود در جاهای دیگر اگر شما یک تلفن آندروید. 300 $در هر چند سری 5 آسان است, فروش اگر شما بصورتی پایدار و محکم در آی فون اردوگاه و می خواهید کیفیت همه منظوره پوشیدنی.

دنبال @EngadgetDeals در توییتر برای آخرین تکنولوژی معاملات و خرید خدمات مشاوره.

در این مقاله: تجارت engadgetdeals, thebuyersguide, اپل, ساعت اپل, ساعت اپل, سری 5, ساعت هوشمند, پوشیدنی, wearables, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>