اپل دیده بان سری 3 در فروش برای $179

Apple Watch Series 3
کریس Velazco / Engadget

اگر شما به دنبال برای کمک به پدر خود به سفر تناسب اندام و آنها اتفاق می افتد به آی فون خود را, شما می خواهید برای بررسی از سازمان دیده بان اپل سری 3 فروش آمازون و خارج در حال حاضر در حال برگزاری است. دو خرده فروشان را با تخفیف 38mm و 42mm اپل دیده بان سری 3 GPS توسط $20 تا $179 و $209 بود. در حالی که 20 دلار است متوسط, تخفیف $179 فقط 10 دلار خجالتی, پایین ترین قیمت ما دیده ایم برای 38mm مدل و $209 جدید قیمت پایین برای 42mm نوع.

خرید اپل دیده بان سری 3 GPS در آمازون – $179

خرید اپل دیده بان سری 3 GPS در خارج – $179

با چه شبیه سری 4 و سری 5 هستند به یک دیگر اپل به فروش نمی سابق دیگر. است که برگ های سری 3 به عنوان بودجه انتخاب برای افرادی که می خواهید برای ذخیره پول برای رفتن به مدل های قدیمی تر. در حالی که آن را ویژگی های از دست رفته مانند ECG اندازه گیری سقوط تشخیص و همیشه بر روی صفحه نمایش همه چیز را که باعث می شود اپل واچ یکی از بهترین تناسب اندام wearables شما می توانید خرید در حال حاضر در حال حاضر بر روی سری 3. آن را ویژگی های یک سبک و جذاب طراحی دقیق ضربان قلب و فعالیت های ردیابی و همچنین به عنوان یک قانع کننده انتخاب نرم افزار و تمام روز عمر باتری. Engadget کریس Velazco به سری 3 یک 82 زمانی که او مورد بررسی پشت دستگاه در سال 2017. با سری 3, او فکر پوشیدنی اپل تا به حال در نهایت به خود پس از شرکت در دو تلاش است.

Follow @EngadgetDeals در توییتر برای آخرین تکنولوژی معاملات و خرید خدمات مشاوره.

در این مقاله: engadgetdeals, thebuyersguide, تجارت, ساعت اپل, زومیت موبایل, بهداشت, تناسب اندام, اپل دیده بان سری 3, اپل, آمازون, walmart, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>