اپل دیده بان سرفه کردن آب به نظر می رسد خیره کننده در حرکت آهسته

با برچسب قیمت $399 آن را فقط به عنوان به خوبی دیده بان اپل می تواند زنده ماندن یک شیب در آب است.

این شرکت می گوید ساعت هوشمند خود را در حال حاضر در پنجم را تکرار ارائه می دهد مقاومت در برابر آب تا 50 متر پس شما خوب به آن بروید برای شنا با آن و یا گرفتن یک دوش.

در حال حاضر شما ممکن است فکر “اما آنچه در مورد کسانی که کوچک بلندگو نیست آنها یک نقطه ورود برای آب؟” در واقع آنها هستند اما اپل آمد تا با برخی از باهوش تکنولوژی (برای نسخه دوم به بعد) که سرفه کردن هر گونه آب برای محافظت از خود را سازمان دیده بان ظریف قسمتهای داخلی و اطمینان حاصل شود شما چپ با آجر بسته به مچ دست خود را پس از غوطه ور شدن آیا برنامه ریزی شده یا نه.

برای نشان دادن این فن آوری باهوش, The Slow Mo Guys کردیم تا دوربین خود را به گرفتن معلوم شد چه برخی به جای قابل توجه فیلم (در زیر).

اول ماه آهسته پسر گاوین سوئیچ سازمان دیده بان به آب-قفل حالت غیر فعال که به لمس صفحه نمایش برای جلوگیری از هر گونه اتفاقی شیپور خاموشی.

پس از گرفتن شنا در وان حمام, گاوین خود را حذف اپل دیده بان و مکان آن نزدیک به یک لنز ماکرو. او سپس خروجی آب-حالت قفل با چرخش دیجیتال تاج آن نیز آغاز این روند برای بیرون آوردن آب از دستگاه.

با این فیلم آهسته 80 بار ما می توانید ببینید که سازمان دیده بان اپل سرفه کردن های متعدد قطرات کوچک در یک واحد پشت سر هم.

“من بلافاصله دور توسط چه مقدار آب در واقع در این شات” گاوین muses هر چند او قرار می دهد و این به اثرات فوق العاده نزدیک لنز ماکرو.

در زیر لحظات شما می توانید باقی مانده قطرات “به دام افتاده” در بلندگو. ساز و کاری برای اخراج این آب پس از آن به نظر می رسد به توقف قبل از لگد زدن به عمل دوباره هل دادن آب بیشتر است. این فیلم نشان می دهد که اپل واچ انجام می دهد 10 کامل چرخه روند اخراج قبل از آمدن به توقف.

به عنوان گاوین امتیاز بعد از آن در فیلم یک بار بیشتر از آب است که از ساعت هوشمند شما می توانید یک مقدار بهتر است نگاهی به بلندگو های سطحی دور تند.

به عنوان یک پاداش او همچنین آزمایش مکانیسم زیر آب برای دیدن اگر آن را غوطه ور شده است. اتمام این ویدئو برای پیدا کردن آنچه اتفاق افتاده است.

اظهار نظر در این آزمایش گاوین گفت: “در واقع من در بر داشت که بسیاری جالب تر از من فکر کردم من می خواهم.” ما فکر می کنم شما بیش از حد.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>