تلویزیون اپل در نهایت جریان یوتیوب در 4K

Devindra Hardawar/Engadget اپل تلویزیون 4K نیست به طور کامل زندگی می کردند تا نام خود را — نه

توسط DOSTEMANSALAM در 3 تیر 1399
Apple TV 4K
Devindra Hardawar/Engadget

اپل تلویزیون 4K نیست به طور کامل زندگی می کردند تا نام خود را — نه زمانی که یوتیوب نمی تواند فراتر از جریان 1080p در مرکز رسانه ها. زمانی که tvOS 14 می رسد, اما شما نمی خواهد شد برگزار می شود. به عنوان 9to5Mac متوجه اپل بی سر و صدا به ذکر است که این نسخه جدید را بازی در فیلم ها یوتیوب در "کامل 4K." این مشخص نیست چه چیزی باعث پایان سال بست (ما خواسته ایم هر دو اپل و گوگل برای نظر) اما به احتمال زیاد پایین می آید به یک تغییر در فرمت های تصویری.

برای سال های یوتیوب در حال ترجیح داده به جریان فیلم 4K با استفاده از آن باز کدک VP9. بسیاری از سازندگان دستگاه باید از آن حمایت کرد اما اپل خودداری کردند در استفاده از قالب (که سهم خود را از ثبت اختراع اختلافات) در حمایت از فن آوری های مانند HEVC. یوتیوب, 4K, پشتیبانی از تلویزیون اپل نیاز به یک سمت اتخاذ دیگر ترجیح تصویری تکنولوژی. آن را فقط ممکن است یک ماده که چشم ،

گرفتن همه آخرین اخبار از WWDC سال 2020!

در این مقاله: Apple TV, Apple TV 4K YouTube, 4k, جریان, tvOS, tvOS 14, گوگل, اینترنت, wwdc2020, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب