اپل با تاخیر در تولید جدید خود را در سال 2020 آی فون مدل با توجه به رکود در تقاضا با توجه به گزارش وال استریت ژورنال.

تولید مدل های جدید خواهد شد به عقب رانده حدود یک ماه به عنوان کمتری از مردم در حال خرید اسباب بازی مانند بالا پایان گوشی های هوشمند با توجه به جهانی شیوع کروناویروس. این تاثیر می گذارد چهار مدل های آینده آیفون که پیش بینی می شود راه اندازی این سقوط به عنوان بخشی از 2020 آی فون 12 خط در آینده 5.4 اینچ 6.7 اینچ و 6.1 اینچ اندازه و ارائه 5G اتصال.

این تاخیر کاملا غیر منتظره به عنوان این زمان در ماه گذشته اپل پیمانکار اسمبلر در حال حاضر گمانه زنی وجود دارد که می تواند به کاهش تقاضا برای بالا پایان گوشی های هوشمند به خصوص در آمریکا و اروپا است.

علاوه بر این حتی اگر شیوع COVID-19 آورده شده است تا حدودی تحت کنترل در چین حداقل به اندازه کافی برای بسیاری از کارخانه ها وجود دارد برای بازگشایی وجود دارد باقی می ماند نگرانی در مورد زنجیره تامین جهانی مسائل.

با توجه به تولید تاخیر یک منبع گفت: “وال استریت ژورنال است که اپل در نظر دارد به منظور کاهش تعداد گوشی آن را به تولید در این سال تا 20 درصد این شرکت احتمالا ممکن است را برای این کاهش تولید گوشی های بیشتر در سال آینده.

اپل ضربه سخت بود coronavirus همه گیر در اوایل به عنوان بسیاری از ساخت آن طول می کشد محل در چین است. آن را اعلام کرده بود که بعید است به دیدار با آن در سه ماهه دوم پیش بینی درآمد و تا به حال به آن فروشگاه های خرده فروشی برای اولین بار در چین و سپس در سراسر نقاط جهان است.

اما تیم کوک مدیر عامل شرکت اپل گفت: در آن زمان که او با اعتماد به نفس اپل می تواند آب و هوا طوفان از کارخانه ها و خرده فروشی تعطیلی: “آن را برخی از زمان, اما و من فکر می کنم این یک وضعیت موقتی نه طولانی مدت نوع از چیزی. شما می دانید اپل است و اساسا بنابراین این که چگونه من آن را ببینید.”

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو