اپل تامین کننده Broadcom نشان می دهد تاخیر آی فون راه اندازی این سال

Phil Schiller, Senior Vice President of Worldwide Marketing, talks about the new iPhone 11 Pro and Max, during an event to announce new products Tuesday, Sept. 10, 2019, in Cupertino, Calif. (AP Photo/Tony Avelar)
فیل شیلر معاون ارشد رئیس جمهور از بازاریابی در سراسر جهان, مذاکرات در مورد آی فون جدید 11 Pro و حداکثر در طول یک رویداد اعلام محصولات جدید سه شنبه, سپتامبر. 10, 2019 آسوشیتد پرس

وجود دارد هیچ کلمه ای رسمی در مورد هر آی فون, تاخیر در عین حال اما بلومبرگ گزارش می دهد که مدیر عامل شرکت Broadcom Hock قهوهای مایل به زرد نظرات در سه ماهه درآمد تماس به من قرض بدهید اعتبار قبلی خود شایعه است که این دستگاه جدید راه اندازی خواهد شد چند هفته بعد از معمول است. جدید اصلی اپل به طور سنتی به نظر می رسد در ماه سپتامبر (به عنوان نشان داده شده در بالا در طول سال گذشته راه اندازی رویداد) اما حرکت جدید دستگاه های تلفن همراه’ ظاهر عقب می توانست تاثیر قابل توجهی در نتایج مالی شرکت های درگیر.

حدود هشت دقیقه به تماس قهوهای مایل به زرد گفت: بی نام “بزرگ آمریکای شمالی مشتری تلفن همراه” — مرجع اپل — به طور معمول کمک یک “دو رقمی” بالا بردن درآمد اما در حال حاضر آنها در حال “انتظار برای دیدن این چشم انداز مثبت در درآمد تا چهارم ما مالی سه ماهه.” در پاسخ به سوال او گفت: “ما هستیم” بر روی دستگاه های جدید اشاره کرد اما تنها سوال در مورد راه اندازی ممکن است زمان.

به عنوان بلومبرگ امتیاز جهانی coronavirus همه گیر باعث شده لجستیکی تاخیر با مستندات و مختل سفر و همچنین باعث کارکنان به محل کار از خانه. با توجه به محیط زیست در حال حاضر تمام رویدادهای برنامه ریزی شده به طور ناگهانی در هوا و این فقط یک نسبتا جزئی یک.

در این مقاله: آیفون coronavirus, broadcom, اپل, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>