اپل شروع به فروش آمازون Eero مش روتر

برت Putman/Engadget فن آوری به روز رسانی گاهی اوقات می تواند به صورت سزارین و اپل است ارائه

توسط DOSTEMANSALAM در 25 اردیبهشت 1399
Eero mesh WiFi Router pack
برت Putman/Engadget

فن آوری به روز رسانی گاهی اوقات می تواند به صورت سزارین و اپل است ارائه و اثبات است. غول فن آوری آغاز شده است فروش Eero مش WiFi روتر از طریق وب سایت خود را با شروع در $100 برای تنهاست روتر و 250 دلار برای سه بسته شما به احتمال زیاد می خواهید برای پوشش کل خانه. بله درست است — آن را اپل فروش یک محصول آمازون به جای راه دیگری در اطراف. به عنوان شما ممکن است حدس می زنم این ناشی از Eero اضافه کردن پشتیبانی برای HomeKit را امن خانه هوشمند از ویژگی های. در تئوری شما می توانید همه چیز شما نیاز به یک اپل پسند خانواده در یک مکان.

فروشگاه در حال حاضر فروش مش روتر از امثال Linksys و Netgear اگر چه این می تواند گران تر اگر شما در حال خرید کل-صفحه اصلی بسته های نرم افزاری.

ما نمی خواهد تعداد در اپل فروش اکو بلندگو و یا دیگر دستگاه های آمازون که بازی به خوبی با خدمات خود را. این عملی است, در بخشی به دلیل اپل متوقف ساخت فای روتر در سال 2018 و نمی کند به طور مستقیم در رقابت مانند آن را با هوشمند بلندگو و قرص. تمام مشابه آن نشان می دهد که چگونه اپل و آمازون در حال گرم کردن به یکدیگر در برخی مناطق اگر فقط به صورت عملی به خاطر.

در این مقاله: اپل, آمازون, eero, شبکه, روتر, شبکه, شبکه های, Wifi, wi-fi, شبکه, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن