اپل کارکنان برای بازگشت به یک نوع متفاوت از دفتر از 15 ژوئن

اپل در حال برنامه ریزی برای بازگشایی آن مستقر در کالیفرنیا ستاد در 15 ژوئن پس از یک دوره از راه دور مشغول به کار بود که باعث شیوع کروناویروس.

داخلی, ضبط خبرنگاری دیده می شود توسط بلومبرگ نشان داد که از بازگشت به اپل در دره سیلیکون برگزار خواهد شد به تدریج با اکثریت کارگران بعید است برای دیدن میز خود را دوباره حداقل برای چند ماه.

این طرح به شرح زیر ترتیبات مشابه به تازگی گذاشته شده توسط دیگر شرکت سیلیکون ولی مانند Facebook به عنوان صنعت فن آوری باعث می شود آزمایشی تلاش برای بازگشت به برخی از صورت ظاهر از نرمال.

آغاز مرحله بازگشت خواهد بود “بسیار محدود” اپل یادداشت گفت و کسانی که در آینده خواهد بود “به شدت تشویق” را به شرکت ارائه و Covid-19 انجام شد.

قوانین جدید محدود خواهد شد و تعداد زیادی از مردم در داخل هر واحد فضای اداری به طوری که اجتماعی فاصله مشاهده می شود و کارگران خواسته خواهد شد که به پوشیدن ماسک به عنوان بخشی از اقدامات برای جلوگیری از گسترش هر گونه عفونت.

دمای معمولی چک نیز خواهد شد را به دیدن اگر هر یک از کارکنان یک تب که می تواند نشان می دهد که آنها را به ویروس. اپل اخیرا گفته است که عمیق پاک از دفاتر خود را تبدیل به بخشی از به طور منظم روش های ایمنی ،

در حالی که رسمی بازگشت آغاز خواهد شد در هفته آینده, بلومبرگ گزارش داد که تعداد کمی از اپل کارگران — از جمله برخی از مدیران ارشد و مهندسین مشغول کار بر روی سخت افزار و نرم افزار — شروع به بازگشت در ماه گذشته.

در یک یادداشت به کارگران در اوایل ماه مارس تیم کوک در توصیف این بیماری همه گیر به عنوان یک “رویداد بی سابقه” و “چالش لحظه” و به گفته کارکنان به محل کار از خانه “اگر شغل خود را اجازه می دهد.”

Facebook برنامه های خود را آغاز مرحله بازگشت در ماه جولای معرفی خواهد شد مشابه اقدامات ایمنی برای اپل مانند درجه حرارت روزانه چک. توییتر در ضمن به تازگی گفته برخی از کارکنان خود را که آنها می توانید از خانه کار “برای همیشه” اگر آنها مایل به انجام این کار.

با اپل انتظار برای راه اندازی تعدادی از محصولات این شرکت علاقه مند خواهد بود برای قرار دادن این اختلال در ماه های اخیر پشت آن است. اما همه گیر مسائل مربوط به در حال حاضر ممکن است باعث راه اندازی آیفون 12 برای مثال به عقب رانده شود با توجه به برخی از گزارش ها. شده است وجود دارد هیچ کلمه ای رسمی از اپل در مورد این مسئله تا این گوشی جدید هنوز می تواند در دیدار با شرکت معمول سپتامبر تاریخ راه اندازی.

روندهای دیجیتال رسیده به اپل برای اطلاعات بیشتر در مورد آن گزارش تصمیم به بازگشت کارکنان به اپل پارک و ما خواهد شد به روز رسانی این مقاله زمانی که ما گوش به عقب.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>